+3 oy
871 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
4 yildir hic almadi ve bugunde almadi biliyordum zaten almiyacak bende bir sey almadim almayanlariniz varmi?

44 Cevaplar

+2 oy
(3,622 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şuan evli değilim evli olduğum süre zarfında da değer görüp bi çiçek bile alamadım ne yazık ki 
(91 puan) tarafından
Gel otur yanimaaa ha ha ha
(3,622 puan) tarafından
Hayatta ki şansımız
-Reklam-
+3 oy
(1,505 puan) tarafından
Bugünün bizim için hiçbir anlam ve önemi yok sıradan bir gündü
(91 puan) tarafından
Bende öyle canm)
+1 oy
(636 puan) tarafından

Beenn;)

Biz sevgili değiliz evliyiz der. Evlilik yıldönümünde de pek bişey almaz. Odun geldi odun gidiyo 

(91 puan) tarafından
Benimde dogum gunum evlilik yil donumunde sevgiler gununde butun özel gunlerde hic almadi)
Özel gun olmasada almaz zaten bir bekleyis icinde diyilim zaten
(1,346 puan) tarafından
Ay bitanede bende var bu model sevgili değiliz evliyiz diyen ama doğum günü evlilik yıldönümü geçmez sevgileler gününü hoş sevgiliykende onemsemezdi
(636 puan) tarafından
Bizimde benim doğum günümle evlilik yıldönümü arasında 10 gün var . Canı isterse kutlar onu da. Kafasına nasıl ederse. Takmıyorum artık beklenti için de olup kendimi üzemem (⁠◔⁠‿⁠◔⁠)
(91 puan) tarafından
Uzulmuyorumki)) alistim artik... eh bende ona almiyorum oda biraz dusunsun
(636 puan) tarafından
Aynen bende öyle yapiyom kız :)
+1 oy
(339 puan) tarafından

Beş yıldır evliyiz. Böyle günlerde bişey almayız, birbirimizden bişey beklemeyiz. Sıradan birgün. Kocam ilgilidir,sefkatlidir, sevgisini hissettirmedigi kelimelere dokmedigi bı gün bile yoktur. Bu bana yetiyor. 

Ama bugun görümcem bana çok şık bı kıyafet aldı8-). Beklemedigim bişey olduğu için çok şaşırdım aynı zamandan çok mutlu oldum. 

(759 puan) tarafından
Sen en güzel hediye yi almissin zaten canım ilgili Sevgi dolu bir eş rabbim ömürlük etsin inşallah ❤️
(339 puan) tarafından
Amin insaAllah. ♥️
+1 oy
(1,559 puan) tarafından

Yilbasi ne ise sevgililer gunu de o.

Yani no hashas no hediye :D
+1 oy
(579 puan) tarafından

Eee almadın ne kaybettin hayatta ? Çokta önemli değil :D

0 oy
(119,248 puan) tarafından
merhabalar        
(2,246 puan) tarafından
Sana ne aldı avukat beyy
(119,248 puan) tarafından
ebesinin mini
(2,246 puan) tarafından
Puahjajajja
0 oy
(1,599 puan) tarafından

Muhteşem bir hediye aldım eşime 9 Bin lira borç yaptım ödeme kağıdını hediye olarak eline verdim 

Bizim her günümüz özel o yüzden özel gün takıntımız Yok eşimle oğlumun varlığı en büyük hediye bize 

(91 puan) tarafından
Her kes böyle diyorda sanki özel gun olmuyorken hediyyelere boguylar bir birilerini bi tek bugun sevgililer gunu bu gunde almasa özel gun olmasa alacakmi Allah askina
(1,599 puan) tarafından
Almasın gülüm pahalı hediyeler le değil de sevgisiyle ilgisiyle  beni simartmasi benim daha çok hoşuma gidiyor ihtiyacım olanı aldımi yeterli
0 oy
(1,133 puan) tarafından

Sevgili değil evliyiz biz.

Gerçi evlilik yıl dönümümüz ü 1 hafta gectikten sonra fark edip lan bizim evlilik yil donumumuz gecmis yaaaa diye bön bön birbirimizin suratina baktik :) 

Ikimizde önem vermeyiz boyle günlere. 

Esim evin ihtiyaclarini boyle gunlerde alip kakalar bana bu gunun hediyesi diye firsatci çilgin ahsgahhs 

Kablosuz süpürge almaya gitmis bu gün alcaktim bu gun teslim edemezlermis diye almadim sevgili degiliz sonucta gerek var mi hediyeye dedi yok dedim bari bu gün yemekle uğraşma dedi oturup birlikte lahmacun gömdük 

Oğlum hasta günlerdir allak bullak olduk zaten hediye bir yana kalsin sağlık olsun huzur olsun kafi inan 

Mesela dogum gunune 10 ay var kazak atlet ayakkabi bot ihtiyaci vardı aldım. Doğum günü hediyesi yerine say dedim kapattik konuyu :)
(91 puan) tarafından
Evliyken esler bir biriyle sevgili gibi deyilmi evlilere de gecerli sevgililer gunu)
0 oy
(303 puan) tarafından
benimde 10 yildir almadi canim. arada bir dogum gününde bana sec aliyim der kendi düsünüp alayim demez. bazen imreniyorum şöyle hediyeler alan kisilere
(91 puan) tarafından
Evet insan nede olsa baktiginda ben neden öyle şansli diyilim diyor zaten icinden
(303 puan) tarafından
aynen oyle..eşim ilk evlendigimiz sene gül almisti onlada kaldi. birsey soylersem sende kendine istedigin hediyeyi bendenmis gibi al der. fakat insan düsünülmek falan istiyor
0 oy
(1,577 puan) tarafından
El kaldırma emojisi
0 oy
(205 puan) tarafından
Bizde kutlamayiz bugün kutladı o da küsüm bı kaç gündür ondan bende ona geri cevap biz sevgili değiliz evliyiz dedim hahaha yarın doğum günüm onu bekliyorum bakalım ne yapacak gönlümü alabilcek mi 
(91 puan) tarafından
Yaa evet insan nede olsa bir mesaj atar ve ya kutlar hediyye almasa bile bi jest yapar yapmadi bende yapmadim
(205 puan) tarafından
Ayen gerek yok bu erkekler ne anlar ondan
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Mektup aldım sayilirmi
(91 puan) tarafından
Sayilir mutlaka hediyede alsin dusunmek ve ya sevmek anlaminada gelmiyor almasa bile insan bi sarilir mesaj atar kutlar yani ama hic bir sey yapmiyor hic yapmadi
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Herşeyi geçtim bugünün gerçekten anlamını araştırıp öyle kutlama yapılsın diyorum hediye kısmına gelince seven insan gün beklemez sevdiğine hediye almak için 
0 oy
(569 puan) tarafından
Alırdı hep ama ben yilka önce aldım en güzel 14 subat hediyemi tüm 14 subatlarini unutturan hediye 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Biz birbirimize almıyoruz çok gereksiz saçma bir gün 
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Sevgili değiliz evliyiz dedi fincan aldi genede ikimize de gecen onun yerinde.saydım ben almadım
0 oy
(375 puan) tarafından
Bende almadım oysa ki evlilik yıldönümü de yarın di birşey almadığı gibi kutlamadi bile bende onu takmadım bugün hiç:))))))
0 oy
(3,469 puan) tarafından
Ben ona hediye aldım ama o bana almadı 
0 oy
(313 puan) tarafından
Hayır almadı bende almadım ama şimdi şöyle bı dusundum belki size klişe gelecek ama eşim yanımda olmasa bazen uzak yere göreve gidiyor örneğin . Yanımda olmasa eşim bana aldığın pırlantanın takının tokanin zerre değeri yok gözümde onun canı sağ mi malını emeğini alın teriyle evine rızkını helaliyle harcıyor mu beni el üstünde tutuyor mu yeter bana yemişim hediyesini bana dünyayı serse ama hayırlı bı insan olmasa ben napayım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 311 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 395 göst.