0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (1,710 puan) tarafından

Kızlar 10 günlük bebeğim var sürekli uykuda sıçrıyor bağırıyo acaba neden olabilir niye korkyr acaba başına gelen varmı çok kötüyüm çok üzülüyom sürekli dua okyrm ama aynı 

Normal mi bu daha küçücük :'(

9 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kundak yaptınız mı 
(1,710 puan) tarafından
Evet hep ypyrm
-Reklam-
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Çok olyr niye acaba???
0 oy
tarafından
Gazı olabilir canım emdikten sonra çıkarıyor musun
(1,710 puan) tarafından
Evet çıkarıyorum sürekli bağırıyo sıçrıyo korkar gibi
tarafından
Çıkarsa da hala olabilir cnm bide kundak yapmayı dene bebekler sıçrasa bile hareket etmez kolları ve bu kadar etkilenmez
(1,710 puan) tarafından
Nurmal mi sıçraması vs
tarafından
Yok canım arada olur da sürekli oluyorsa üzerine oku felan bide bir yeri mi ağrıyor dikkat et belki kulağı felan ağrıyor dur
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum elini kolunu güzelce dola bak bakalım aynısını yapıyor mu
(920 puan) tarafından
Ayrıca her emzirdiğinde gazını çıkarmayı unutma  gaz sıkıştırıyor olabilir yediğine de dikkat et canım
(1,710 puan) tarafından
Öyleyken de ypyr kundaklık dorum değilki korkyr bu niye acaba
0 oy
(328 puan) tarafından
Beşiğinin başına cevşen koy
(1,710 puan) tarafından
Koydm kuran da koydum
(328 puan) tarafından
Arkadaşımın bebeği de öyleydi ben muska yazdırmıştım sonra düzeldi. Bol bol okuyun yaa
(1,710 puan) tarafından
Okuyorum canım
0 oy
tarafından
Kuzum gazı vs yoksa Ümmü sübyan muskasi yazdır birde
0 oy
(3,915 puan) tarafından
2 bebis büyüttüm   normal canım. Onu sikintiya sokup da saatlerce ağlatacak ya da nefesini kesecek bir durum olmadığı  sürece.  Mesela ilk kizimda da habire ıkınirdi kendini sıkardı inler gibi sesler yapardı kalkıp bakardım uyuyo. Elemezdim karnı tok altı temizse. Korkma sen de oku yatir bebisini doyur temizle  endiselenme. Minikler yapabiliyor  öyle. 
(1,710 puan) tarafından
Ayyy gerçekten mi yaa valla rahatladım biraz
(3,915 puan) tarafından
Evet cicim  rahat olll ;) gecer zamanla zaten ama bu sefer de başka  refleksleri başlar  :) ama hepsiiii normallll.
0 oy
tarafından
O bir refleks morro refleksi internetten bakın isterseniz doğumdan sonra yenidoganlarda olur olması normal hatta iyi bile bisey doktor kontrolünde doktorlar onu da kontrol ediyor ilk doğduğunda ama yarım kundak yapabilirsiniz bir süre sonra kendiliğinden geçiyor benim oğlum sesi hiç sevmez mesela uyanıyor ama çok şükür sicramalar gecti
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Nazarda olur gazda olabilir oku üfle sureleri nas Felak Ayetel Kürsi çok iyi olur her gece yatmadan önce bebeğine oku öyle yatır beşiğine

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.