+2 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (3,859 puan) tarafından

Yaa kızlar ben 6 haftalık hamileyim bulantım aşırı var. Ayrıca suan karantinada olduğumuz için eşim evde. Diyorum ki çok bulantım var benimde var diyo. Başım dönüyor diyorum benimde dönüyor diyo belim ağrıyor diyorum benimde ağrıyor diyo. Evi pislik götürüyor ben yatıyorum o yatıyor. Herşeye laf konuşuyor beni strese sokuyor. Sizinde eşiniz boylemiydi yoksa bir tek benimki mi böyle. 9 ay sonra da benimle doğuma girerse şaşırmam :D

20 Cevaplar

+3 oy
(4,443 puan) tarafından

Sen dogurdugunda oda dogursunda gorelim:P:D

(3,859 puan) tarafından
Kizzz bir tane doğurdum da noldu gece uyandığını bile duymaz
(4,443 puan) tarafından
Erkeklerin genel yapisi malesef =)
-Reklam-
+1 oy
(594 puan) tarafından

1 yaşında kızım var ve 1-2 hafta içinde de doğum yapıcam ama görsen benim kocayı sanırsın o hamile 7/24 uyuyor adam :D bende tüm gün ayakta bi o yana bi bu yana koşturuyom uyanıyor diyor çok yorgunum bende dalga geçiyorum artık diyorum haklısın doğumda sana güç lazım az daha uyu iyi dinlen :D

(3,859 puan) tarafından
Hahahaha demekki kocaların hepsi aynii
(594 puan) tarafından
Hamilelik psikolojisini bizden çok onlar yaşıyor hele lohusalık aman yarabbi :D
0 oy
(119,251 puan) tarafından
oda bisimi ben kusarken benimkide kusuyodu kuzeyde ☺
(3,859 puan) tarafından
Hahahahaha sevdoşum yakında benimki de kusar. Ne zaman dogurcan kız az kalmış
uygulama safak 35 diyo ama 2cm acilma var bakalim ne zaman gelirse
(6,785 puan) tarafından
Asenadan önce herkes doğuracak:)
galiba ilk ben dogurcam
(6,785 puan) tarafından
Bende ilkte açılma 2 cm di. 38 haftamdi tâbi. Son kontrolünden gelirken eve dolmuşa bindim ve şoför çok hızlı sallana sallana sürmüştü.  Eve geldim sancılar suyum aynı anda geldi :)  yinede iyki binmişim dolmuşa diyom :D  40 a merdiven dayardım yoksa..
0 oy
tarafından
6 . Hafta da bnce sn çok nazlısn kiz bunun 9 ayı var esinzde normal onun bı adı vardı eşlerde aş eriyoms kilo aliyorms :)
(3,859 puan) tarafından
Kız çok nazlı deilm benim bünyem zayıf:D yoksa ilk hamileliğim deil :D  ayy dur aşermeyi yazmayı unutmuşum oda vardı hahahha
tarafından
Kız adamda hastadr covid zor inşaallah gecer esinn huyu bizmkide canm birşey istynxe onunda istiyor hmn
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Kız kocan koronanin belirtilerini sayıyosun zannedyo belki deki ben hamileyim ondan bahsediyorum:D

(3,859 puan) tarafından
Yok bacım ilk hamileliğimde de böyleydi :D
(3,599 puan) tarafından
Kız benim eşimde gobeklidir bizde göbekleri yaristiriyoz☺️ bide benim taklidimi çok yapar vicdansız yürüyüşümu oturup kalkmami
0 oy
(3,470 puan) tarafından

İnanır mısın sabah bulantım vardi lavaboya koştum orda dururken baktim eşim öğürmeye başladı benim midem bulanmış diye onun da bulanmış baktim banyoya girmiş kusuyo:D

(3,859 puan) tarafından
Hahahaha kizz bnmki kusmadan tiksinse oda kusar benmle
(3,470 puan) tarafından
Mikrop :))))
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eşin kovit mi oldu
(3,859 puan) tarafından
Testi pozitif ama hiccc belli deil kovit olduğu gayet normal
(1,024 puan) tarafından
Bizde yeni olduk bu kovit bulantı kusma yaptı bizde ailecek halen midem bulanıyor sabah dişlerimi fırçaladim içim disima çıktı
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Valla gecen erkenden kalkmis bulasiklarimi yerlestirmis evimi toplamis gitmis pogca borek almis eve birakmis bakti biz uyuyoz kahveye gitmis yazik cok yardimi oluyor bana 12 haftaligim heryerim agriyor ya agrimadik yerim yok ama inanmiyo guluyo ben olsam bendeinanmam bi insanin hergunmu biyeri agrir agriyo nabim ama :D

(3,859 puan) tarafından
Ohhh ne güzel bnm eşim de benden çok yatiyo valla
(2,555 puan) tarafından
Ay yok hamileligimde lohusaligimda adami seytanmis gibi goruyom zaten iyice delirirdim valla bunu cok istiyodu bastan anlasmami yaptim bak kizimda gicik oluyodum sana bundada idare etcen diye kendi kabul etti :D cekiyo zavalli nabsn
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Eşin hamile bence:D

(3,859 puan) tarafından
Hemde ikizlere kizzzzz :D
0 oy
(17,720 puan) tarafından
:D ay seheeer Allahta seni güldürsün
(3,859 puan) tarafından
Aminn aminnn cümlemizi:D ama işte gercekler bunlarr
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Erkekler genelde öyleler canım abarttigimizi düşünüyorlar hatta hele ilk hamileliginse kucağına alana kadar anlamazlar baba olduklarını derler :)
(3,859 puan) tarafından
Yok kız ikinci gebeliğim ilkinde de böyleydim ama eşimde aynıydı :D
(11,235 puan) tarafından
O zaman senin adam ruhsuz  :)
Benim adam da öyle yataktan zor kalkıyom hele bali diyor   :)
0 oy
(47 puan) tarafından
Ben aşermediğim halde canı sürekli biseyler çekmeye başladı :D :D
(3,859 puan) tarafından
Aynısı bnm eşimde de var canım
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben digumdan geldim sezeryan dikisli halimle esim diyordu belim agriyor sırtım agriyor erkekler hic naz cekmiyorlar canim 
(3,859 puan) tarafından
Sezaryen yerinde ağrıyor mu diye sor kiz
(1,439 puan) tarafından
Cok guldum agriyordur agriyordur
0 oy
(205 puan) tarafından

Hahhah benimde öyle vallh belim ağrıyor diyorum benimde ağrıyor diyo ayaklarım ağrıyor diyorum benimde ağrıyor diyo belimi ovala diyorum sende benimkimi ovala diyor :D

(3,859 puan) tarafından
Hahahahahhaha ay buna çok güldüm
(205 puan) tarafından
Öyle gercektende :))
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Şimdiden boyleyse işin zor. Erkek dediğin güçlü olcak hamilesin sonucta
(3,859 puan) tarafından
Yok yaâ ne gezer üç gündür evde ama ağzımdan burnumdan geldi herşeye bağırıyor kızıma bile kızıyor o yüzden tartışıyoruz
0 oy
(661 puan) tarafından
Ya hiç güleceğim yoktu aklıma doktorlarda bı adam vardı ya hamile saniyodu kendisini o geldi ayyy valla iyi güldüm Allah razı olsun kız 
(3,859 puan) tarafından
Hahahahahâh kız hiç aklıma gelmemişti bak. Tam olarak oylee benim eşimde
(661 puan) tarafından
Valla bizimkide bikmisti ay hergun  giyerin agriyo diye şikayet ederdi ama ben çok çektim hem doğumda hem hamilelik te
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sempatik hamilelik olabilir mi acaba :)) 
(3,859 puan) tarafından
Öyle bişey mi varmış kizz
(7,447 puan) tarafından
Evet yani erkeklerde eşleri hamile olunca  bazı erkekler hamilelik belirtisi gösteriyormuş iştah kaybı aşerme kilo alma vs araştır bak görürsün :))
0 oy
tarafından
Daha 6. Haftadan ne bel ağrısı ne yatması hamileliği hastalık sanıyorsunuz
(3,859 puan) tarafından
Ayrıca covit geçiriyorum sadece hamilelik deil. Ve bulantim fazla olduğu için her ayağa kalkmamda tuvalete koşuyorum. Keyfimden yatmıyorum
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Eşinin durumu daha vahimmiş vah vah :D

(3,859 puan) tarafından
Hahahah aynen şuanda uyuyorr
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ayni esim. dogumda bile benden cok o kotuydu. asiri bir empati huyu var. bir yerim agrio desem onun ki daha cok agrio.
(3,859 puan) tarafından
Ayyy aynı vallahi benim bir yerim Ağrısa onun heryeri agrir

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,016 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 633 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu

379,364 soru