0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim bı görümcem var benle aynı yaşta( 26) bı tane de oğlu var birinci sınıfa gidiyor benim eşimde şehir dışında az önce beni aradı abim disardaymis annem öyle söyledi dedi bende evet dedim o zman size geliyoruz kalmaya dedi bende komsuya soz verdim oraya geçecegim dedim hemen bozuldu istemiyorsun falan diye bende başka zaman dedim görümcem çalışan birisi kizlar bize gelince hiçbir iş yapmaz oturur öyle sen den hizmet bekler benim de on aylık oğlum vsr hiç durmuyo üstelik yarın ise gidince oğlunu da bana bırakacak oğlu da sürekli birşeyler istiyo döner çikolata dondurma bende de çok para yok eşim iki yüz lira para verdi çocuğum hasta falan olsa ona ne harciycam sizce Yannis mi yaptım acaba 

23 Cevaplar

0 oy
(119,349 puan) tarafından
fazla yuz verme
tarafından
Canım eltim yüz verdi hergun onlarda kalıyorlar utanmada yok
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
iyi yapmışsın alınırsa alınsın
tarafından
Hemen kapattı sanki babasının evi bı de trip atiyo
0 oy
tarafından
Hayır iyi yapmışsın yüz verme gerçekten tepeme çıkar
tarafından
Canım zaten bebeğim durmuyo bı de onların istekleri bitmiyo
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yooo bence doğru yapmissin
tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Iyi yapmışsın ne öyle emri vaki yapıyor 
tarafından
Canım elini hiçbir işe surmuyo oğlu zaten tüm koltuklarımi batiriyo çikolata yiyo elini her yere suruyo
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Üstüne düşme bırak 
tarafından
Yok canım ya
0 oy
(810 puan) tarafından
Yuz verme o rahat takılacak yer arıyo benım kaynana cocuk bahanesıne geldı kışın kalrm dıyerek bana sormadan kendı evı gıbı kızını davet edıyor oda cocuklu ve pisler en onemlı car car bagırarak konusurlar ev valla surıye evıne döner istemedim kaynanayıda haftaya postalıyorum yüz vermeye gelmez canım bos ver kendını hıc suclu hissetme alıştırma otursun oturdugu yerde abısı yok gelın ona mı bakacakmıs pehh ben ayar verdım eşim olmasa töbe ayak basamazlar valla onun hatrına girip cıkıyolar
tarafından
Yok canım ya ben kendime zor yetiyorum bı de onlara hizmet su bu bı de yarın oğluna mi bakacam zaten benimkiler de pis
(810 puan) tarafından
Ay o zaman mutlaka uzak dur :) kendı cocuguna bak mıkrop kaparlar yarın inşallah gidecek cok mutluyum valla tuvaletten cıkınca ınsan elını yıkamaz mı sınır gelıyo söyluyorm bu seferde yalandan suya tutuyo kurulamadan kapı kollarını tutuyor dokunamıyorum ınan temızlık yapmaktan bıktım arkalarını toplamaktan o halıyle kızıma dokunuyor delircem:)
0 oy
(619 puan) tarafından
Millet ne rahat ya. Ben evimden baska bi yerde asla rahat edemem. Cok iyi yapmissin canım 
tarafından
Bende rahat edemem canım bunlsr da o da yok
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İsabet olmuş valla bende sevm en öle 
tarafından
Hep böyleler canım eltime sarmislardi şimdide bana sardılar kalmaya
0 oy
tarafından
Bence çoook iyi yapmışsın hiç yüz verme ne demişler alışmış kudurmuştan beterdir o yüzden hiç yüz verme bir daha da böyle şeyler tekrarlanmaz hiç olmazsa Bir daha da aynı şey için ararsa yine başka bir bahane bul vallahi
tarafından
Canım bı de oğlu var beni sinir ediyo herşeyi istiyor yok deyince de bunlar fakir bunlsr şöyle diyo bende sinirleniyorum sen yiyorsun diye ben evime sarrelle almak zorunda değim ki yani
tarafından
Evet bencede ben sevmem öyle one ya bende de var bitane görümce Bir keresinde biz eşimle dışarıdayken gelmiş kayınpederim de evdeyken dolaptaki yediğimiz kaymağı almış götürmüş onun yerine gidip marketten alsana ay ben bir sinir oldum içimden söylenerek sinir krizlerine girdim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ay bu yatıya gelmek nedir yaaa ha sen onu ararsın gel bu gece kal dersin gelir ama kendi kendine geliyolar hiç anlamiyirum ablamın gitumceside böyle mübarek gelmiş 40 yaşına dört çocuğunu alıp ablama gider yatıya evine on dakikalık mesafe bazıları çok düşüncesiz
tarafından
Hizmetçi arıyorlar canım
(3,599 puan) tarafından
Kesinlikle beleş olsun onlara
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hee dadı mı bilmiş seni hem kendine hem oğluna baktiracak boşver iyi yapmışsın 
tarafından
Yani canım benim oğlum bana yetiyo zaten yoruyorum bı de onun oğluna bakacakmisim
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Az bile yapmışsın  valla
tarafından
Yuzsuz canım bunlar
0 oy
tarafından
Evi yok mu ne alaka oturmaya olsa neyse de kalma ne bide çalışıyor 
tarafından
Evi var canım yeni aldilar ama her hafta böyle
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Yoo neden yanlış olsun. 

Ayrıca insanlara da açıklama yapmak zorunda değilsin. HAYIR demeyi öğrenmek zorundayiz artik.
tarafından
Zaten yoruyorum gün içinde bı de bu gelse tam olurdu
0 oy
tarafından
Valla bu insanlar başkalarının evinde rahat ediyorlar ki 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yüz verme boşver
0 oy
tarafından
Böyle olmak lazım yüz vermeye gelmez
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Haklısın  iyi yapmışsın 
0 oy
tarafından
Bunun kocası yok mu bu ne genişlik bee..

Ayrıca çocuğuna bakmak zorunda değilsn kirsin dizini çocuguna baksın
tarafından
Kocası hapiste canım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 560 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 541 göst.
3 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Esmira2019 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 476 göst.