0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
36+4 haftaligiz İki gün önce eşimle tartıştık temizlik yüzünden neyse kaynanam geldi bı üst katımda oturuyor zaten her sese gelir eşim yardım etmiyor aksine her işi bu ara bana bırakıyor dedim hasbam bana diyor ki  senin evine bı girsem zaten herşeyi atarım diyor şu banyoya bak banyo dedigin derli toplu olur böyle banyo mu olur dedi bana beğenmediği de iki tane kirli sepetim var biri oğlumun biri bizim yer silme kovam var banyoyu kucumsedi beğenmedi neyse benim bebeğim de dudak yarığı teşhisi konuldu bana diyor ki senin yüzünden oldu bu çocuk böyle diyor sen yaptın diyor bu lafı öğrendiğim ilk günde söylemişti bana sonra benim annemi aradı görüntülü diyor ki bu kız gelininden çekecek ins görürum diyor saygı da kusur etmem o kadar laf söyler susarım aman kırılır diye ne yapmisim da gelinimden cekecem acaba evden kovmadim kavga etmedim kendini dovmedim artık iyice nefret ettim evime temizlik yapacaktı istemedim pis kalsın razıyım ben  daha neler neler dedi de tam bir şeytan şakayla karışık istediğini der beni küçümser evimi beğenmez eşyami beğenmez temizliğimi begenmez gerçi kimseyi beğenmez sadece kendi temiz kendi eşyası güzel kızı 19 yaşında bana dediği lafları ona diyemez kızı verir ağzının payını susturur çünkü ben bıktım yemin ederim artık ya ne yapacağımı bilmiyorum Cazgirligi sadece bize dışarda biri bişe desin hemen ağlar sam seytani 

6 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Aman takma ya canım sen takarsan o daha yüz bulur 

Kendini de ezdirme hiç 
(123 puan) tarafından
Valla artık yüz vermemeye karar verdim eski beni zor bulur artık o
-Reklam-
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Ayy okurken içim şişti canım Allah yardımcın olsun hic ezdirme kendini öyle sese kapıya da gelirse eşimle tartışamayacak mıyım ben şu an müsait değiliz de kapat kapıyı alma bu arada bende 36+5 im en dikkat etmemiz gereken zamanlar lütfen kendini ve bebeğini düşün bosver gerisini 
(123 puan) tarafından
Sinirden sabaha kadar bacaklarım da ve belimde sancım vardı uyuyamadım amin canım saol
(4,135 puan) tarafından
İşte bak olan sana oluyor kendini ve bebeğini düşün elinden geldiği kadar takma canım Allah yardımcın olsun
(123 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kimseye cevap veremediği için bu hakkını Senin üstünde fazlasıyla kullanıyor Belli ki çok muhattap olmamaya çalış yapabilirsen
(123 puan) tarafından
Bende öyle yapacam artık ama geliyor evime o zaman ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
(5,220 puan) tarafından
Benimki de geliyor Pek fazla yüzüne bakmıyorum mesafeli duruyorum Biz de yaşadık zamanında bir şeyler O da bunu hak ediyor boş ver
(123 puan) tarafından
Aynen bunu istiyorlar zaten
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sen neden vermiyorsun cevabını 
(123 puan) tarafından
Salagim ondan valla o herşeyi söyler bana ama
(3,230 puan) tarafından
Altta kalma bacım ezen çok olur söyle lafını
0 oy
(403 puan) tarafından
Boylesine ne yapacan biliyon mu yaptıgini yap teke tekken laflari onun gibi çarp suratını yanında biri varken de canim cicim ol bnm kaynanamda öyle sinsi tekken alttan laf soyler sözde tabi yine ağzının paynini veririm ama esimin kb yanında melek gibi ben onun gibi yapamıyorum sinirimi belli ediyorum ne yaparsin iki yüzlü olamiyosun bunlar isi profosyonel yapiyo
(403 puan) tarafından
Ayy en sinir erkek tipi ana kuzusu herkese artislik yapip anasının dibinde kuzu olan esin ya eşin sen arkasinda durmayacaksinda kim duracak
(123 puan) tarafından
Bizde anne daha önemli daha kıymetli ne derse desin ne yaparsa yapsın laf yok oğlundan bile kıymetli
(403 puan) tarafından
Tabi ki annelerimiz kiymetli ama gözün gördüğünü kulağın duyduğunu inkar da etmesin ezdirmesin seni
(123 puan) tarafından
Tabiki de öyle ama herkesin yeri ayrı olmalı aradaki mesafe korunmalı bizde yok varsa yoksa anne o yüzden ezilsemde umrunda değil savunmaz bile beni o ne derse eşimde oturur beni eleştirir annesiyle
(403 puan) tarafından
Yazik cok yazik

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 921 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 598 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (519 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,240 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,251 göst.
13 Nisan 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,453 cevap

34,696 kullanıcı

...