0 oy
921 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Hanımlar çok garip değil mi sizce bu akşam teyzem bebeğimin hediyesini getirdi bir kaç parca elbise flaan bide 100 tl kaynanm hemen 50 tl getirin dedim niye dedi 50 tl bna 50 tl sana bundan sonra her gelen hediyenin yarısı sana yarısı bana diodu çok saçma değil mi yani bunları söylemem benim tuhafıma gitti o yüzden bu postu açıyorum siz olsanız ne düşünürsünüz garip değil mi 

42 Cevaplar

+5 oy
(2,127 puan) tarafından
O para ne senin ne benim çocuğumun diyemedin mi
tarafından
Bi bende yokmuş bu sorundan, dellleniyorum kadına ya. Altını degistirecem ver ben degistiririm diyor, başka birşey yapacam ver ben yaparım diyor, sanki tapulu malı artık tersliyorum hayırdır bu kadar hevesliyse gitsin doğursun bı tane daha
(507 puan) tarafından
Gorumcem 200 tl verdı bana kaynanam el surmedı sızde nıye oyle oldu
(591 puan) tarafından
Ya hiç sorma ya odaya gidiyorum emzirmek için pesımden gelıyo vıdı vıdı konusuyo cocuk la cocuk emmeyı bırakıyor daha emmıyo dıyokı bunun karnı doymadı uyutmaya calısıyorum yok bunun uykusu yok konusmak istıyo dıyo basında yine vıdı vıdı konusuyo bende en son dedım sen dedım boyle zebellah gibi dıkılırsen basında uyumaz tabı dedım cocugun basında konusup duruyorsun senin yuzunden uyumuyor dedim tersledım dun goruntulu arıyo ıste cok özledim bilmem ne eşimde dedi gelin pazartesi ama inan hıc gelsin istemiyorum her gelmesinde beni çıldırtıyor
(507 puan) tarafından
Ah kuzum bende oyle. Cok cektım kızım aksam uyanıp aglıyodu. Sanıyasınde kaynanam ıcerı dalıyodu .hemde bızım yatak odamıza anlayıssz hoc demıyody bakım gelının oglum gıyınıkmı acıkmı cıldırıyordm
(591 puan) tarafından
Dengesizler ya namaz örtüsü arıyo bende istemıyoda gırmıs odadaki cekmecelerı karıstırıyo *** var zaten o cekmecelerde bunlara iki yuz verince tepesine cıkıyolar insanın allahtan bı yasamiyorum yoksa eşimle ne huzurum olurdu nede kavgasız gunumuz
-Reklam-
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Ne alaka bebeğe gelenin hepsi sana verilir bebeğin hakkıdır o sen eksiklerini alırsın bebeğinin 
0 oy
tarafından

Saçmalık o mu doğurmuş yada 4 ay sen taşıyıp 5 ay o mu taşıdı çocuğu :D

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Senin doğurduğun ortada ona takılırsa al de bence
0 oy
tarafından

Ne alaka ya onun neden oluyormuş Aşırı saçma

Bebeğin kıyafetlerinden de vereyim mi de
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbi bı çakıcaksın kaynananın bütün dişlerini döküceksin yani . O mu doğurmuş neden yarisi sana yarısi ona
(507 puan) tarafından
Haha cok guldm ya. Sen caktnmı hıc
tarafından
Fiziksel olarak değil ama lafla çakmisligim dövmekten beter etmisligim vardır ilk nişanlılık zamanlarımda . Şimdi Allah var bişey demiyor ama o zaman benim annem vefat etmişti o pskolojideyken ben bana kaynanalik yapmak istiyordu inceden inceden
0 oy
(570 puan) tarafından

Sen ne dedin ben onu merak ettim :D

(154 puan) tarafından
Valla Bir sey diyemedim morelimi bozdum vermicekdim de eşim dedi ver
(570 puan) tarafından
Kız bu son olsun bidaha olursa senin bize vermen gerek dahada bizden mi alıyon demezsen seni ben yollarım kimseye birakmam :D
(678 puan) tarafından
Keşke yok olurmu öyle hepsini al ben doğurmadım zaten  bu çocuğu diye trip atsaydın
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kızma da terbiyesiz acsan hepsini verim de kuzum o para bebegin. Bebegin parasına goz dıkcekkadr aciz birimi bu kadar sacma 
(154 puan) tarafından
Parayı çok seviyor diyelim
(4,061 puan) tarafından
Sen de ona acsan hepsini verim anam ıyıkı kaynanam yok
0 oy
tarafından
Çocugumun rızkını da veremem yani ne dmek yarısı benim. Kmsin sen? Oğlundan iste çok meraklıysan. Ay sinirlendim. Allah vicdan versin onun size dha çok vermesi gerekiyo şuan sizden alması değil 
(154 puan) tarafından
Çok değişik insanlar parayı çok seviyor
tarafından
Ya altta gördüm neden verdin ki. Ben olsam vermezdim tmam 50 tl beni kurtarmaz onu zengin etmez ama zorla veriyosam da laf sylerdim yani Allah gözlerini doyursun.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Saçmalama verme bebeğinin parasını o paralar bebeğine ait
(154 puan) tarafından
Valla verdim eşim ver dedi
(12,854 puan) tarafından
Bidaha söyleme sakla paralarını canım
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla onu misafirin yanında rezil.ederim.anne al yarısını sana derim 
(488 puan) tarafından
Kahkaha attım valla çok mantıklı:) ama işte sonrası ne olur Allah bilir. Böyle kaynana her şeyi yapar
(3,036 puan) tarafından
Öldürecek değil ya istedin peşin verdim derim :D
(488 puan) tarafından
Senden korkulur kız:)
(3,036 puan) tarafından
Evet ama benim.kaynanam çok iyidir daha içimdeki mahalle karısını ortaya çıkarmadi :Dd
(488 puan) tarafından
Şükür namazı kılsın :))
0 oy
(806 puan) tarafından
Saçmalık canım öyle şey olmaz zıkkım olsun ona ya bir yaşıma daha girdim daha neler duyacağız buralarda acaba aaaa
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Saçma sapan şeyler ya ne demek yarı yarıya o çocuğun yarısını o mu doğurmuş ayy adamı verem ediyolar valla ya onamı düşmüş o para 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ya ben böyle şeylere deli oluyorum.. ne hakla ister ya hayırdır..  sende vermedin inşallah?
0 oy
(184 puan) tarafından
Cocuguda mi ortak yaptık deseydin :))
0 oy
(20 puan) tarafından
cocugunun rızkını yiyor cok günah kendisinin bunu bilmesi gerekirdi cocugunun mama parasi o 
0 oy
(492 puan) tarafından
Çok garip Rabbim yardım etsin canım sana 
0 oy
tarafından
O heralde bebeği olan kişilere götürdüğü hediyeleri geri toplama kafasında.yani ben onlara götürdüm onlar bize getirdi gibi :) 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Azıcık uykum vardı onu da kaynanan kaçırdı geberesice 

Ay nasıl sinir oldum 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Daha neler. Verdin mi peki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,172 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 598 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (521 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,243 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu

378,289 soru

11,322,768 cevap

34,773 kullanıcı

...