0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,935 puan) tarafından
Eşim bugün göğsüm ağrıyor diye iş yerinden hastaneye gitmiş , test yapmışlar .Şimdi belli oldu .Benim de eşiminde aşısı var .2bucuk yaşında oğlum var , onun aşısı yok .Eşimi odaya kapattım .Panik halindeyim .Oğlum için korkuyorum .Ben şimdi napacam .Sağlık bakanlığından biri aradı.Eşiniz dışarı çıkabilir , çocuğu çıkarmayın dedi.Oğlumda da bendede bi belirti yok .Beni bi sakinleştirin :(

5 Cevaplar

+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Sakin ol ni ya ben pozitifim bebek emziriyorum yeni doğum yapdım 
(7,935 puan) tarafından
oğluma bişey olmaz dimi :(
(1,186 puan) tarafından
Korkma nişey olmaz maske tak ellerinizi sürekli yıkayın
(7,935 puan) tarafından
tamam canım teşekkür ederim
(1,186 puan) tarafından
Rica ederim bak brnim 2aylık bebbeğim 3buçuk yaşında çoçuğum ve 11yaşındaki çoçuğum o uüzden korkma rabbinr sığın hergün evi havalandır aceylr yıka lavaboları kıyafetleri değişin sürekli yatak çarşav kılıf vs hep 60 dc yıka  birnirinize temas etmeyin grip gibi geçio merak etme en iyii gelen sirke ağızda gargara yapın azda yutun çok rahatlatıo inan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin pozitifse nasıl çıkabilir ki..sen çıkabilirsin temaslısın diye
(7,947 puan) tarafından
Ben bilmiyorum artık ama ben covid oldum eşimin aşılarını sordular 2 asi oldu dedim 3. Yu olmamış diye 7 gün karantina verip rapor verdiler temaslıydi eşim ama çıkamadı dışarıya çıkamazsınız dediler.
(1,186 puan) tarafından
Banada aynısını dediler pozitifte olsan 3aşı yaptırdıysan çıkabiliyorsun dılarıya ama ben şahsen çıkmıyorum günah değilmi ya
(7,935 puan) tarafından
eşim belediye personeli kamu da çalıştığı için çıkma demiş olabilirler mi
(7,947 puan) tarafından
Eşinin kaç aşısı var cnm 2 taneyse çıkamaz ama 3 taneyse çıkabiliyor ama yinede çıkmasın ya
(1,186 puan) tarafından
Yokya benim eşimde belediyedr kamu personeli o çıkıyor ona karantina verilmedi 3aşı var bana verildi karantina 7gün ama biz çıkmıyoruz kul hakkı birine veririz vebal
+1 oy
(7,947 puan) tarafından
Canım önce sakin ol ben covid oldum covidimin bitmesine son gün 6 aylık bebeğim ateşlendi oda kovid olmuş şuan onunda 5. Gün ikimizde şükür iyi atlattık ben 2. Gün çok iyiydim yani korona gibi değildim sende ferah tut içini kötü şeyler düşünme Corona artık grip gibi atlatiliyor.
(7,935 puan) tarafından
teşekkür ederim canım .inşallah biz de hafif atlatırız
(7,947 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(306 puan) tarafından
Hiç korkma üzülme bu hastalık bünye ile alakalı iyi bakılsın eşin bol su c vitamini tüketin grip gibi atlatır insAllah sizde dikkat edin sizde vitamin alın portakal mandalina yiyin ve etrafta gereksiz bilgi birikimi çok onları dinleme eşin bol bol istirahat etsin çabuk atlatır insAllah çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Seni en güzel ben sakinleştiririm bak şimdi geçen hafta eşimde gogsum ağrıyor dedi birlikte acile gittik test verdi eşim bir gün sonra pozitif çıktı ben zaten son ayimdayum doğurdum doguracam 3 çocuğum var büyük oğlum bobrek hastası eşimde benimde aşimiz yok hiç odaları ayırmadik aynı sofrada yemek yedik aynı yatakta uyuduk maskede yok tabi iki gün önce karantinamiz bitti çok şükür hiçbirimize bişey olmadı gayet iyiyiz yeterli mi cmm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gulcanhozan (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 922 göst.
29 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu

379,797 soru

11,368,981 cevap

34,851 kullanıcı

...