0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,935 puan) tarafından

Eşim bugün göğsüm ağrıyor diye iş yerinden hastaneye gitmiş , test yapmışlar .Belediye personeli.Şimdi belli oldu .Benim de eşiminde aşısı var .2bucuk yaşında oğlum var , onun aşısı yok .Eşimi odaya kapattım .Panik halindeyim .Oğlum için korkuyorum .Ben şimdi napacam .Sağlık bakanlığından biri aradı.Eşiniz dışarı çıkabilir , çocuğu çıkarmayın dedi.Oğlumda da bendede bi belirti yok .Beni bi sakinleştirin :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkma canım bende pozitifim 5 gündür annemle oğlumla temas da ettik gecmedi maske taksın bol bol ellerini yikasin
(7,935 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Korkma canım biz şuan geçiriyoruz yarın son günümüz önce kardeşim oldu sonra annem ve ben 3 de çocuğum var ikisi bebek daha. Çok şkür bebeklerime hç bişey olmadı. Çocuklar daha hafif atlatıyor belki ufak Bi ateş olur fazlası olmaz içini rahat tut maskeli durun evde. Eşin odasından çıkmasın devamlı evi havalandırın
(7,935 puan) tarafından
inşallah benim oğlumada bişey olmaz çok teşekkür ederim.Yarın sağlık görevlisi gelecek diye msj geldi gelen kişi bize de test yapar mı .size de geldimişmiydi
(683 puan) tarafından
Bizede mesaj geldi ama gelen giden olmadı canım olmaz inşallah çok geçmiş olsun bol sarımsak tüketin bide portakal ve kekik çayı ben ilaç kullanmadan atlattım
0 oy
tarafından
Eşim oldu ben olmadım canim çocuk da yok bizim ve ben eşimi terleterek daha çabuk atlattirdim çalıştım canim,suyu kaynat içine nane koy biraz sonra Eşinin yanına yatağa koy üstünü de iyice ört onu  içinde 20 25 dakika iyice terleyen kadar kalsın sonra teri soğumadan duş alsın canim benim eşim 2 defadan sonra kendine geldi♥️♥️
(7,935 puan) tarafından
çok teşekkür ederim .eşime uygulayacağım ..Halsizliği falan yok zaten sadece batar gibi göğsüm ağrıyor biraz diyor
tarafından
Kssin dene canim gerçekten faydası var kayinbabam 75 yaşında iyilesene kadar hergun yaptı masallah sjmdi cok iyi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gulcanhozan (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 922 göst.
29 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,582 cevap

34,852 kullanıcı

...