0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben lazimliktan hoşlanmiyorum direkt wcye alissin diyorum21 aylik suan az once ciş demeyi ogrettim altini full soydum wcye goturdum bide terlik almam lazim tabi tuttum ama ciş yapmadi ne zaman yapmaya başlar yarin terlik alip tekrar deniycem uzun tutamadim wcde usur diye

10 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
En dogrusu direk wc ye alıştırmak zaten en iyisini yapmışsın zamanla alışır o klozet aparatı alabilirsin ben öyle yapıcam
(48,704 puan) tarafından
Yaw ne bileyim mihri onermisti lazimlikta cocuk isiyo karşıya gidiyo gormedin mi
(25,224 puan) tarafından
Yav bırak şu mihriyi onun önerdiği şeyden ne hayır gelir ahahha:D
(48,704 puan) tarafından
İzledin mi videoyu
(25,224 puan) tarafından
Yok la takip edemem her pohu:D
(48,704 puan) tarafından
Amannn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Almadım bnde sevmiyorum iy oraya yapsın götür dök zahmet resmen klozete oturtuyordum kendim tuttum yapınca bir süre sonra kendi tutunmaya başladı şimdi serbest 
tarafından
Aynen direkt wc daha iyi
0 oy
(515 puan) tarafından
Ben direk klozete alistirdim canım ilk zamanlar ellerinden tutarak oturdu zamanla kendisi oturdu çocuklar için kapaklar var onlardan al 
tarafından
Klozetim calismiyo canim
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım benim ki oğlan ona hayvanlar alemi gibi terlik aldık terlik önemli onlar seni özlüyor yok şurda kuş var yok şurdq tavşan var hadi onlara bakalım diye diye bir hafataya kalmadı alıştı bir hafta peşine düşeceksin canım mecbur
tarafından
Anladim ama şuan hava soguk diyede tedirginim
(920 puan) tarafından
Sen daha iyi bilirsin canım
0 oy
(851 puan) tarafından
Canim öncelikle hava soguk altina yapar haliya yapar gece altina yapar baya sıkıntı hasta olmasin dikkat et ama klozet kapagi kucultucu satiliyo onu alirsan daha rahat edersin
tarafından
Tamam cnm mayisi bekleyim
0 oy
(48,704 puan) tarafından
Cok.soguk yazı bekle. 

Klozet aparati ve onune tabure aldim etiketler aldim.hayvanli.sekilli yapıştırdık duvara bide hep konuştum biseyler uydurdun anlattım uzun otursun diye
tarafından
Anladim  cnm simdilik gunde 1 kez goturuym alismasi icin
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Benim oğlum daha küçük ama zamanı gelince klozet aparatı alıp oturarak tuvaletini yapmasını öğretmeyi düşünüyorum  . Büyük küçük ikisini de oturarak yapmalı bence.  Çünkü ayakta alışırsa her yerine sıçrar o sebeple doğru değil bence.  Klozet aparatı alıp klozete oturtmak daha mantıklı geliyor bana 
tarafından
Klozetim  calsmiyorki bide her gittigimiz yerde klozet olmaya bilir
(3,826 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi verilirken evde kalmayı tercih ederdim sanırım ben ... siz bilirsiniz o halde
0 oy
tarafından
Ben klozet kapagi aldim ama sevmedi oraya yapmıyor. Direk alaturka ya alıştırdım. 
tarafından
En iyisi  valla bende alaturkaya alissin istyorum
(10,531 puan) tarafından
Kız oturamiyor ki ;))) hahaha sorun bende galiba
tarafından
Evet iyikide oraya alıştı.
Benim oglum 31 aylık. Senin bebegin küçük daha oturamaz cnm
Ilk götürdüğümde ben tuttum alışınca terlik giydirdim. Sen bebegin buyuyene kadar elinde tutacaksın mecbur canim
(10,531 puan) tarafından
Kizzz 34 aylık kızım ;)
tarafından
Pardon ben seni post sahibi sandim orsa 21 demis de :D tamam canım bebegin büyümüş oturur kendisi. Elini tut otursun yaninda bekleyeceksin zaten
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Merdivenli klozet aparatı kullanıyorum çok memnunum canım 
tarafından
Klozetim calismiyor canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu