0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hamile kaldığımda keşfetmiştim önce hamile soru cevap bölümünü sonra da burayı. Hatta hamilelik soru cevaba kaydolurken eşimde yanımdaydı bişey merak etmiştik onu sormuştum :D 2018 senesi aralıktı sanırım. Sonra bi gittim bi geldim bi eşim yasakladı orda okuyup kafanda kurup bana čatıyosun diye :D:D

15 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
9 aydan beri burdayım  :)
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bende 2018 de geldim ama diğer hesabı sildim dayanamadım yine geldim 
tarafından
Cogumuz oyle olmus :)))
0 oy
(4,875 puan) tarafından
3.5 yıl olck☺️☺️☺️☺️
tarafından
Sende baya eskisin :D
0 oy
(1,009 puan) tarafından
2020 eylül ayında 3 m hamileyken burayı keşfettim simdib bebegim  9 aylık 18 aydır kullanıyorum 
0 oy
(515 puan) tarafından

İlk hamilegi kullandım geçen sene Şubat'ta keşfettim burayı doğumdan sonrada bebek bölümü ve burayi kullanıyorum çok yeni yani :)

tarafından
Guzel uygulama eskiden bilmediklerimi soruyodum bende bebek bolumune hamile bolumune felan baya isime yaramisti
0 oy
(16,015 puan) tarafından
2 buçuk yıldır uyeyim.
0 oy
tarafından
Aralık 2019 dan bu yana.5 ayda hamileykn üye olmadan takip ediyordum ne kavgalar oluyordu hahahah dedim dur bi üye olaym bnde soru soraym :D
tarafından
Oho baya hareketliydi bide artik cogunu tanimiyorum eskiden bazi kisileri tanimistim yine genelde onlardan cikiyodu kaos ajahjsj
0 oy
tarafından
2018 den beri canım bir kaç kere hesap sildirdim o zaman sohbet bölümü yoktu diğer taraftayduk açılınca buraya geldik:)
tarafından
Ben uye oldugumda sohbet bolumu vardi sanirim ama ben biraz sonra kesfettim once hep hamile bolumunde takildim sonra bu bolumu kesfettim felan filan
0 oy
tarafından
2 yıldır burdayım cnm gittim geldim gittim geldim burdayım :)))
tarafından
Bi cogumuz gidip gidip gelmisiz hep :D
tarafından
Evet cnm ☺️
0 oy
tarafından
2020 ağustostan beri 3. Hesap bu
tarafından
Benimde 3. :D
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Ay ayni benim eşim valla yeter daha bakma şunlara kafayı yicen diyo  hep gebelik bölümüne bakiyorum ilk gebelihim bu ilk gebelik bolumne tek bakıyordum burayı yeni keşfettim doğum yaklasiyo ya hep okuyodum yazıları faln ama böyle cevap yazmiyodum  sonra hoşuma gitti kaydoldum:D sonrası dipsiz kuyu

tarafından
Benim esim lohusa zamanlarimda felan yasakladi iste bana gizli girdim bi sure cevaplamadim ama hic bisey :D cok kavga ediyoduk o ara benim yuzumden bide gık dese bosancam senden diyodum orasi senin psikolojini bozuyo girme bidaha demisti sbdnnd
(3,599 puan) tarafından
Allah seni kız bende bı ara öyle oldum burdan birkaç kişi işte kocam beni aldatiyo sosyal medyada yazisiyo  kadınlarla kocam bana ilgisiz bende eşime sardım bütün hesaplarını kapatican diye hep kavga çıkarıyordum sonra kendime dedimki kendine gel böyle sürmez☺️
tarafından
Bende baya uzerine gidiyodum iste bide kaynana gorumce seylerini okuyodum benimkilerde baya beter ya iyice bileniyodum :D lohusayken ve sonra bi kac ay esim kac kere ya agladi yada aglicak hale geldi ben sana napiyorum neden boyle yapiyosun diye. Hem kendi sorunlarim vardi hemde burda okuduklarim iyice tirlatmistim :D simdi ciddiye almiyorum bile hic burayi
(3,599 puan) tarafından
Aynen öyle sadece can sıkıntısından giriyorum
0 oy
tarafından
9 ekim 2019 da kaydolmuşum kız hamile bölümüne 
0 oy
(48,702 puan) tarafından
2018 ocakta.uygulamayi yuklemistim temmuzta hastane cantasi hazırlarken hamile soru cevap kısmını kesfetmistim sonra bu bolum açılmıştı buraya uye olmustum üç dört gun sonra
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ben baya önceden kulkandim bu uygulamayi hatta o zamanlar üye  olmana bile gerek yoktu misafir olarak yorum yapabiliyorduk. Sonradan sildim hesabimi falan unuttum bu hamileligimde yeni hesap açtım 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm bende 2018  nisan felan di heralde 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 444 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,813 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 308 göst.