0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (5,463 puan) tarafından

17 aylık kızımı emzdryırum artık ölmek isturoum gözlerim şiş morarmış şuan ağlayarak yazıyorum resmen gece yatyor mesela 5 dakıka geçiyor yıne uyanıyor takiii sabaha kadr bır 4 sene önce bekarken gece vardıyası da çalşrdum uyku yok yemin ederim karnını doyuryrum püre veryorum uyandgnda önce suda veryroım ama yok yok gündüzleri artık başlıyor birisi ararında bırakmıyro alo diyim ailemle konuşamıyorım bağırıyor telefonu kulağımdan çekiyor yemek yesin dye eline verip çizgi film açıyorum oyle yıyor kafasını beynını bozmuş telfnla gryr dezgahın altına ne buluyırsa salona gotryor ben topluyorum yıne aynı odaya gryor butun katladımm kıyafetli dağıttıyor kumandayı alıyro internet ayarını hepsini bozuyor 8 aylıkken ön dişimi  kırdı 2. Çoçugu vala asla düşünmüyorum uyku yok bari uyusa oda bi dert sütten kesem dyorum küçük meme dyor üzülüyorum dayanacak gücüm kalmadı :'(

3 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bebekle oyun oynamayı mı denesen . Sanırım ev içinde çok sıkılıyor.
(5,463 puan) tarafından
Çok sıkılıyor eşime dyorum parka goturum hava soğuk hsta olacak dyor
(4,875 puan) tarafından
Ev içinde de oyun oynayabilirsn ne bileyim boyama yapın saklambaç oynayın biraz enerjisini atması gerek .
Legolar alıp verebilirsnz.
(5,463 puan) tarafından
Evde zeka gelştrici Oyuncaklar var boyama kitapları var yırtıyor oyuncakların yüzüne bile bakmıyor aşırı mız mız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dişini mi kırdı Allah sakin çocuk versin insana inanıyorum yalnız değilsin ablamda öyle iki çocuk hatta üstüste oldu ve canından bezmiş durumda dün foto attı gözünün yarıdan fazlası kan dolu damar çatlamış küçük kizi 2 yaşında parmağını sokmuş gözüne Allah yardımcın olsun
(5,463 puan) tarafından
Ben de ağrılıyım eşimde ağrı daha önce bem düzceye geldım ablam orda evlmşti kırık köy vardı oraya glmştk çok sıkılıyorum evde hiç arkadaşım yok kmse yok ailem de tekırdağda keşke dyorum zamanı geriye alsaydık :(
tarafından
Aynen ama nasip napalım hamd edelim ki Yüce Rabbim esirgemesin. Benimde arkadaşım yok evdeyim sürekli :(
(5,463 puan) tarafından
Oyle vala Sen yenımı evlisn çoçugun varmı
tarafından
Yeniyim hamileyim Bende
(5,463 puan) tarafından
Yaa iyi tadını çıkar çoçuk olunca maf olıyor insan ne biyere gıdebilyon ne bişey yapablyon çay bile içemiyon
0 oy
tarafından
Canım dolaplar için çocuk kiliti al 3m var nette diğerleri işe yaramıyor dolap olayı benimde çok canımı sıkılıyor di kurtuldum 

Akşam yatmadan önce yogurtlu ekmek veriyorum ben yada yoğurtlu makarna gece neredeyse hiç uyanmiyorlsr ikizlerim  19 aylıklar 
(5,463 puan) tarafından
Nelr veryroım nelrr sen emzdrmusn ben emzdryırum galıba ondan 10 daka da bir yarım saate bir kalkıyr arrık yoruldım ya

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 762 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 494 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
0 oy
10 cevap 342 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu