0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba hanımlar nisanda doğumum var normal dogum gözüküyor şimdilik allah kismet eder ise,  hastanenin fotografcisida var, doğumda kısa video fotoğraf vs. Içın. Ama 750 tl fiyat diyorlar dijital teslim ediyorlar. yaptirasim var ama Bana çok pahalı geldi. Dogum sonrasi kendimizmi çeksek diye düşünüyorum sizin fikrinizide almak isterim

4 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benden para almamışlardı
(5 puan) tarafından
Çok iyi olmuş valla bizim hastanenin anlaşmalı fotoğrafçısı birde bu para istiyor
(9,247 puan) tarafından
Ya cektilerde üc bes poz güzel gerisi kanlı hep
(5 puan) tarafından
Eşim pek fotoğraf cekinmeyi sevmiyor böyle şeyleride pek sevmez onun bahanesiyle çekinir demistim ama kendimde bir kaç poz olsa yeterli zaten maksat anı kalmasi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beni arkadaşım çekti canim oda fotoğrafçı eğer bulabilirsen orijinal makine kendiniz cekin
tarafından
Hiç arkadaşın yok mi çekecek
(5 puan) tarafından
Ne yazik ki yaşadığım yerden taşındık tek başıma kaldim annem babamda çekemiyorlar tereddutteyim o yuzden
tarafından
Hemsireden rica etsen belki çeker
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah çeken bulurum durduk yere 2 3 fotoğraf icin para vermek istemiyorum ona vereceğime bebeğime birsey alırım
(112 puan) tarafından
Bizim bı iki tane hemşire çekmişti saolsun
0 oy
tarafından
Valla canım bu tür şeyler bana çok gereksiz geliyo heleki şu ekonomi krizin olduğu dönemde yinede yapanlara saygı duyuyorum 
(5 puan) tarafından
Haklisin canım valla zaten ucu ucuna herseyi yetiştiriyoruz,
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Doğuma girdi on resimlik bı albüm verdi çektiği öteki resmileride filaş belleğe atıp verdi 250 lira aldı seninkinin fiyatı çok uçuk. Medical Parkda oldu benim doğumda. Yada 6 ayda fiyat bukadar mi uçtu. 
(5 puan) tarafından
Evet ya çok pahalı gerçekten bende kendimiz cekeyim dedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bademira (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu