0 oy
97 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (561 puan) tarafından
Arkadaşlar doğuma giderken dolaba  falan ne koydunuz ya borek corek tatlı tarzı neler yaptiniz fikir olsun ben bişeye karar veremeedim bide dolap tadini almayacak şeyler lazım bana 

5 Cevaplar

0 oy
(11,434 puan) tarafından
Canim hamur işleri bayatlayabjlir günün belli mi bayatlamayan kurabiyelerden yapıp saklama kutularına koyabilirsin tatlı için revani ıslak kek vs. Olabilir üzerini strec film ya da kapalı tutun ağzı açık kalan her şey dolapta koku yapıyor ben meyve ve sebzelerimi dahi saklama kutularına koyuyorum 
(561 puan) tarafından
Sezeryan olcam da daha gun almaya cok zamanim var :) fikirler güzel ama begendim :)
(11,434 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah canım :)
(561 puan) tarafından
Amin :)))
-Reklam-
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Ben hicbisey yapmadım yapmicam :D
(561 puan) tarafından
Niye ya :) uzakta olsan bile kendin yersin :D
(9,023 puan) tarafından
Doğumdan sonra annemde kalcam açıksasi gelen olsun da istemiyorum :D gelende kek börek yiyecek kadar uzun oturmasin
(561 puan) tarafından
Evet akillica bı çözüm :D
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Mantı 

Yaprak sarma 

Poğaça börek 

Sigara böreği 
(561 puan) tarafından
Mantıyi kendi canın mi çekti doğru soyle :D
(13,118 puan) tarafından
Yok kız daha dün yedim :D
(561 puan) tarafından
O zaman neden manti anlatsana biraz :D
(13,118 puan) tarafından
Kız çıkartıp yersin ondan :D ahahaha valla 101 den kaşıkla aliyom bende süper :D neyse sende hazır al hatta onu denemediysen onu al dene :D
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben hiç bı şey yapmadım 
(561 puan) tarafından
Niye ki :))
(3,505 puan) tarafından
Kız bu pandemi döneminde bı de gelip uzun uzun oturucaklar mi sanki bı de hazırlık yapicam önceden kızım doğdu benim hiç bı şey yapmadım zaten bayrama denk gelmişti hazır baklava almıştı eşim gelen tatlısını yedi bebeği gördü gitti
(561 puan) tarafından
Bizim cok bi gelenimiz olmaz ya kaynanamgil gelir gorumcemle kaynım bekar zaten bide annem kiz kardesim var gelirse bide esimin amcası falan olur heralde cok gelen olmazda sadece geleni dusunmuyorum jendimde yerim :D
(3,505 puan) tarafından
İyi bari kız kalabalık değilmiş :D kendin için yap canın ne istiyorsa :)
0 oy
(985 puan) tarafından
Kurabiye poğaça yaptım .  Köfte yapıp dondurucuya attım et haşlayıp attım tavuk baharatlayip attım rahatça çözdürüp fırına atıyordum.  Gitmeden iki gün öncede dolma yaptım.  Bu kadar . 
(561 puan) tarafından
Yemek ağırlıklı yapmişsin çok mantıklı bize gelenlerde ac gelecekler büyük ihtimalle ki onlar ac gelmesede illaki yemek pişecek yani bunuda bı düşüneyim
(985 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
0 oy
14 cevap 171 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
18 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu

381,655 soru

11,424,841 cevap

34,983 kullanıcı

...