0 oy
819 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından

Yaaaa bikdim artiq,  hep telfonla konusuyo ablasiyla bu nebicim sey, sinir oluyorum 4 5 saat konusmami  olur ahh tanrim, soyluyecek hickimsen yok,  buraya yazdim boyle durumlarda ne yapmaliyim deliricem  

9 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından

Kim kiminle konuşuyor canım

(22 puan) tarafından
Kocam ablasiylaaaaa
(432 puan) tarafından
Ne buluyolar o kadar konuşcak
(2 puan) tarafından
Ne anlatıyor o kadar ki senin yanında mı konuşuyor
(22 puan) tarafından
Gizlince konusuyorlar  bikdim artiq her gun evde ondan konusuyo)  bu nasil kadeslik
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ablasıyla konuştuğu ne malum

(13 puan) tarafından
Canim Neden kizin icin kurt dusuruyorsun emin ablasiyla konusduqundan o yuzden oyle yazmiz yoksa neden ablasini katsinki
(22 puan) tarafından
Evet ablasiyla  konusuyo baska kiz diyil isliyorum ben
0 oy
(127 puan) tarafından

Her gün mü konusuyo arada konuşuyorsa sorun yapma ama sık sık oluyosa konuşmaları kısaltmasını söylemelisin

(22 puan) tarafından
Her gun konusuyorlar ne yapmaliyim ne varsa ablasina soyluyo bana hicbisey demiyo
(127 puan) tarafından
Valla o zaman işin zor canım ya ablasıyla konusuna kadar beraber vakit geçirseniz. Karşına al konuş bence
0 oy
(25 puan) tarafından

Bu kadar konuşacak ne buluyorlar acaba ilk defa böyle bir şey duyuyorum çok enteresan senin yanındamı konuşuyorlar canım 

(22 puan) tarafından
Benim yanimda konusmuyorlar disarida konusuyu ablasiyla cagiroyurum yemek ye yemiyo cay ic icmiyo ne yapmaliyim soyluyorum bu kadar konusma bana korusun diyo
0 oy
tarafından

Disarda derken nerde disarda konusuyo disarda konusurken de duyuyo musun ablasinin sesini

(22 puan) tarafından
Evet ablasiyla konusuyo biliyorum arayinca biraz yanimda kosuyo disari cikiyo disardada konusuya benimle vakit kecimiyo
tarafından
Valla ne desem bilemedim ablayla hergun 5 saat ne konusulur ki bide telefonda yuzyuze olsa zaman gecer ortam olur sohbet falan ama telde taş catlasin 1 saat saha fazla konusulmaz bence uzuldugunh esine anlat bence abartmasin ablasiyla degil senle evli evde gecircegi zamani telde ablasiyla geciriyo noyle olmaz de konus ve ayni sekilde ablasina da sor bi sakayla karisik o kadar ne konusuyosunuz diye bakalim ne dicek
(22 puan) tarafından
Yaa bikeresine soyledim adamlar benim inadima daha beter yapiyorlar cizgiyi asiyorlar kime soylesem ablasi istekonussun anlam veremiyorum birisi bana akil verin deliriyorum
0 oy
(216 puan) tarafından

Ne kardes sevgisiymis bizimkiler 5 dk ancak konusuyo abilerim kis kardeslerimle cok konusuyom bn bi tek o da esim evde olunca kizio o yokken konusuyom senin gorumcenin hc isi yokmu saattlerce esinle konusuyo

tarafından
Sormak isteyip soramadigim.sorulardan biri de buydu canim yani saatlerce pes
(22 puan) tarafından
Yaa bende bunu soyluyorum isi gucu yokmu gorumcem benide ariyorken abim ordami teli ona ver diyo yaaa sinir oluyorum kocama soyluyorum ablasinin tarfini birakmiyor hep konusuyorlar esim butun herseyi ona s oyluyor neyapmaliyim
(22 puan) tarafından
Sule cinar benimde abim var ariyorum 5 daka konusmuyorum bile,  oqederki kocam onun zengini bile bekliyor oqeder sinir oldumki basim bile Agriyo nasil bi baglari varmis bile
(216 puan) tarafından
Valla sasrdim cnm hergun hergun konuscak ne buluyolar insan tlfnla konusmaktn yorulur
(22 puan) tarafından
Yaa insalah  ablasi diyo sesivi duyarken rshatliyorun boyle şeyler soyluyo
0 oy
tarafından

O konuşurken sen de bir ablasını arasana... Yani okuduklarımdan bana pek de ablası ile konuşuyormuş gibi gelmedi... Eğer ablasının tlf meşgul çalmıyorsa Allah yardımcın olsun... 

tarafından
Haklisin valla bak sen deyince benimde dikkatimi çekti çok doğru söylüyosun canım bencede erkek bu
tarafından
Yani gerek yok bos muhabbete kmse icin huzurumh bozamam
(22 puan) tarafından
Yaaa siz neee soyluyorsunuz yaaa ne erkek ben dertimi anlatiyorum siz kalkmis,  bende burayi kendime yakin bulub anlatiyorum ,  sacmaliyorsunuz yorumlariniz icin tesekur
(22 puan) tarafından
Yaa birde herkes burda sikintilarini anlatiyor. Sacma sapan sey yazib huzurlari pozmayin yorum yazmak istemiyorsaniz yapmayin anladinizmi sen kelebeksinin bilmem nesin Senin yorumlarinina ihtiyacim yook, anladinmiiiiiii
tarafından
Ben dusuncemi soyledim sana hissettigim bu  arkadasta sordu bende acikladim abartacagin bisi yok
0 oy
(24 puan) tarafından

Ne konuşsunlar telefonuna dinleyici uygulama yuklesene o konuşmadan önce bildirimlerini kapa

0 oy
(979 puan) tarafından

Valla benim kardesim bni aramiyor bile..esin o kadar knscak ne buluo

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 464 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 318 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Kelebek 0101 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 501 göst.