0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar genelde eşim kendine paket hep mobil olarak yükler benimkide faturalı hiç bayiye gitmezdik. Eşim çarşıya gidince dur belki bayide daha guzel paket vardır niyetiyle bayiye gidiyor. Çalışan numarayı girdikten sonra "sizin teliniz pakete kapanmış bunun için faturalı olmanız lazım 1 ay olun sonra cayın" demis.Esimde faturalı yapıp 11 gb internet var sanıyor eve geldi baktı 1 gb meğerse 5 5 gb olarak hafta sonları geçerli imiş. Sinirim bozuldu ara dedim turkcelli  "boyle birşey yok yanlış bilgi vermişler dedi eşime .bende aldım teli sert sert konuştum. " Bu sizin bayiniz degilmi ?evet dedi.ee yakistimi bu size dedim bütün yüksek kurumlara şikayet edecem dedim" kapattım .

Turkcellden tut cimere tüketici hakem heyetine kadar şikayet ettim .esim boşver dedi ama ben her yere yazdım. 

Aradılar dün."Allah aşkına şikayetinizi geri alın özür dileriz bütün masraflar bize ait lütfen şikayetinizi geri alın eşim işteydi kapattı. Oranın sahibi aramış "lütfen şikayeti geri alın  buraya niye gelmediniz "demiş .Esim ben orya gelseydim gİt nereye şikayet ederseniz edin diyecektiniz niye geleyim ki demiş ":DaDam "olur mu biz size değer veriyoruz lütfen telefonlarimiz susmuyor rica ederim gelin şikayeti geri alın dilekçe verin demiş. 

Ohh olsun daha süründurecem onları Allah bilir kaç kişi bu yolla kandırmışlar. HAKSIZ YERE eşimden 50 tl aldı ve faturada 120 tl yazıyor çıldırdım yaa bu nasıl bir kafa .Kandirmaya ne gerek var ? DEMEKKI şikayetten anlıyoruz 

10 Cevaplar

0 oy
(1,831 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ohhh ellerine emeğine sağlık bayılıyorum böyle dişli kadınlara 
tarafından
Böyle yapmasak ezmeye yeltenmeye çalışıyorlar herkese örnek olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Turkcell çok kazık ama tek çeken bu
tarafından
Rezillik yaa Allah aşkına saf saf sussacsz nr kadar kilitlediler bize
tarafından
Banada keyfi fatura cikardilar
tarafından
Yemin ederim çok  berbat bi operatör ne yazıkki o tek çekiyor
tarafından
Evet maalesef
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Ufff negüzel yapmışsın adamları helal kız sana
tarafından
Sağol aşkım eşime kalsa öyle yapmayaktim ama inan çok zoruma gitti sabahtan 10 defa arıyorlar bu sufer özür dileriz hataliyiz diye
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ee peki sonuc. parayi odickmsnz yinede
tarafından
Hayır af diliyorlar zarar hepsi biz verecez. Daha güzel paket de verecez diyorlar da ben daha surundurecem
(11,217 puan) tarafından
kiz affet buyukluk.sende kalsin : D
tarafından
Hahahah affetmem :D
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Kim kimden ne kadar koparma çabası peşinde iyi yaptın 
tarafından
Allah bilir günde kaç kişi bu sistemi kullanıyorlar ders olsun onlara
(5,560 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Şey durumu gibi olmus. Hani reklamlar da büyük indirim derler ama altta küçücük yazıda detaylar vardır aynı onun gibi. Saçmalık ya.
tarafından
Kız eşime orda başka faturada başka bişey çıkıyor. Parada değilim ama insanı keklemye çalışıyorlar ona sınır oldum yaa
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla 
tarafından
Demi daha surundurecem
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Hakkını sonuna kadar arayanlara hayranım...
tarafından
Sağol canım örnek olsun valla
0 oy
tarafından
Eşim der turkcel bedava verse yine de turkcele bulaşmam der bulaşmayın turkcele
tarafından
Demi değerleri de güzel çekmiyor ki
0 oy
tarafından
Hepsi aynilar basta çok güzel anlatıyorlar sonra öyle bişey yok nereye şikayet ederseniz edin diyorlar en iyisini yapmışsın anca şikayetten anlıyorlar 
tarafından
Aynen Emin ol gidince bu cümle kuracaklardi  ohh daha beter edecem

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 272 göst.
0 oy
3 cevap 205 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 917 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy