0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar annemle alt üst oturuyoruz birde bir üstte iki kız var mülk sahibi. Az önce çıktım insan gibi uyarmak için kavga ettik yahu gece 2 3 4 ses üstüne ses bagirmalar konuşmalar rahatsız oluyorum dedim yok gündüzde o bizden rahatsız oluyormuş e gelin uyarın diyorum  nie uyarim komşumuz diyor yahu tamam ama gece ses olması anormal degilmi diyorum gündüz çocuklara söylediğimiz şarkıyı söylüyor güldüm resmen ya ben bunlare ses ustu karakola şikayet etsem süreç ne olur acaba. İnanın öyle çığlıklar geliyorki bazen birşey oldu saniyorum anneme cikiyorum koşarak anne noldu düzeni birşey oldu diye 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karakola değil zabıta ya şikayet edicen para cezası veriyorlar seslerini video ya alabilirsin zabıta ya dinletmek için bende cok cektım sesden
(316 puan) tarafından
Yahu gündüz 7de sizin yüzünuzden uyanıyorum diyor tamamda insanlar işe gidiyor rahatsız oluyorsan gel diyorum kadına ya uyar diyorum insanım anlarım diyorum hala kalkmış ben de gündüz sizin yüzünüzden uyuyamiyorum diyor sanırım oda bizim gündüz sesimizi almış kayıt var diyor suç bu dedim habersiz ses kaydı almak suçtur. Ama gürültü şeklinde onlarınki zabitayi hiç düşünmemiştim vallahi birdaha duyarsam yapicam teşekkür ederim cnm
tarafından
Sabah 7 akşam 7 arsası ses suç sayılmıyordu sanırsam. Cocuklu evde ses normal ama yetişkinlerin dikkat etmesi lazım.
Zabıta çağırsan parayı öderler ama sana düşman olurlar kavga cıkar düzelmedikten sonra karşı taraf o da boş iş rica ederim
(316 puan) tarafından
Zaten kavgaliyiz kuzum onlarla tüm apartman konuşmuyor. İllahlah etmiş. Biz ses çıkarmıyoruz yani bir müzik dinlemeyiz telefonla konuşurken biraz yüksek ses çıkıyor mutfakta ara boşluğa bakıyor haliyle yankı yapıyor. Onu söylüyor bize. Onun dışında 3 tane bebek var evde o yani. Yani kendi cocuklarimizin sesi onların sesi kadar çıkmaz ben kafaya koydum bunlarla uğraşcam yada toplantı isticem en kötüsü zabitayi ararım hemen
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Gündüz  ses olmasi kadar normal bisey yok canim. Ama gece herkes uyuyuor sonuçta  bence yaptiklari saygısızlık 
(316 puan) tarafından
Yahu kendileridee o kadar saygıszki canım çok kavga ettik onlarla ne bilim ya ben böyle çirkef insanlar görmedim. Valahi sikayet edicem çok sinirlendim kapısına gittim heemn diyor polisi çağırcam çağır çağır deidm ben burdayım gitmiyorum hadi gelsin polis dedim sonra telefonu indiriyor anlamıyorum bazen insanlari
0 oy
tarafından
Bn 4 defa cagirdm uyarı,ceza en son ifade için goturduler polisi arayıp ağlıyordum sabh işe gidcm ses fazla diye 
(316 puan) tarafından
Dünkü uyarı ve kavgadan sonra sesleri kesildi çok şükür. Bakayim gene olursa direk polisi veya zabitayi Arıcam hala çıldırıyorum insan gibi kapısına gittim kavga etti görür o diğer sefere.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 395 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 458 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 443 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 262 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...