0 oy
699 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Bugün bana durup dururken oğlum seninle neden evlendiki evlenmeyi düşünmüyodu kafasında yoktu ne olduda seni aldı anlayamıyorum dedi kriz geçirdim resmen 3 yıldır evliyiz 2 çocuk yapmışız kalkmış bana bu lafı dedi saçını yolasım geldi içimde tutmadım evlendikmi evlendik 2 çocuğumuz oldumu oldu daha neyin derdindesin dedim :))) hiç sevmeyiz birbirimizi allah var çok çektirdi 2 yılımı burnumdan fitil fitil getirdi öyle işte kızlar hayırlı sabahlar olsun gün ağarmadan :)))

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Deseydin git oğluna sor bişey dycektimde :))olmaz burda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yağmurdan kaçarken doluya tutuldu deseydin 
0 oy
(598 puan) tarafından
İnsanlar gerçekten çok boş
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Hergun diıo ama kotu niyetlimi çözemedim herkesin yanında sağolsun ikna etti diıo  :D  kendimi tuhaf hissediyorum Daha gorucu gitti kızları sayar :angry:

0 oy
(3,162 puan) tarafından

Bu soruda fesat hiçbişey yok. Bence sen fesatça düşünmüşsün. Kadın merak etmiş ve belki de gerçekten oğlumu evliliğe nasıl bir kız ikna etti diye seni ihya ederek sormaya çalışmış. Dese ki seninle evlendi niyeyse anlamak mümkün değil dese neyse. Aklında yokken nasıl evlendiniz demek sohbet amaçlıdır

0 oy
tarafından

4 senelik evliyim 4 senedir aynı bende babam seni niye aldiki yazık etmiş kendine diyorum   

Kaynana kayınpederim bende kalıyor du bi ara beraberdik mutfakta iş yapıyorum gelmiş su kızı alacaktı diye atiyor hiç ses çıkarmadım oturma odasına gittim baba sen bu kariyi alipta niye kendini Ziyan ettin dedim babamda ah kızım ben almadım ki Halan Almış gelmiş cahillik vardı evlendik dedi mos mor oldu   

Şimdi o bana dedikçe senin oğlun sevdi aldı senin gibi emri vaki evlilik değil diyorum susuyor   

0 oy
(11,217 puan) tarafından
hahaha isvecte buyumus ve yasiyan esim evlilik dusunmuyormus. sonra taaaa turkiyeden bir kiza asik olup illa onla evlencem diye 40 takla atti ve evlendi yani benimle. ilk zmnlar kaynanam ve gorumcem surekli bunu diodu evlenmicekti evlenmicekti. esime gerekli cevabi vericek msin yoksa ben mi konusim dedim. bigun yine oyle dediler esimde buyuk konusmusum asik olunca insan hemen evlenmek istiyormus dedi. daha da konusu acilmadi : D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 955 göst.
0 oy
12 cevap 676 göst.
0 oy
21 cevap 1,721 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
57 cevap 954 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,493 puan) tarafından soruldu

381,722 soru