0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşimin maddi sıkıntıları var ve her tartışmada her laf etmemde bunu bahane ederek üstüme gelme diyor bana aşırı telefon pubg oyunu bağımlısı biyere gitsek kulaklıksız asla gitmez gittiğimiz yerdede oynuyor artık yan odadan yanıma oturmaya gelmiyor ben iki çocuğumla ayrı oturuyorum o başka odada oturuyor sigara içmeyi bahane ediyor hafta sonları o odada uyuyor kötü bişey yapmadığını biliyorum ama bişey diyinc e benim sıkıntılarım var üstüme gelme diyor ama işi olunca yanına çağırıyor beni ben artık karısı gibi değilde yakın arkadaşı gibi hissediyorum evden biyere çıkmıyorum bütün gün evde çocuklarla sanki hizmetçi aşçı gibi artık bana yakınlaşmasında naparsa yapsın diyorum 6 senedir kavgadan tartışmalardan o kadar soğudum ki o ise bana kimse bişey demesin ama çağırdığımdada gelsin diyor bıktım oyun telefon bağımlılığından bu saatten sonra zaten alışkanlığından vazgeçmez ama en azından bana yakın olmasın istiyorum bende ne konuşmak ne yan yana oturmak istiyorum çocuk bişey dese ona bağırıyor hemen hep stresli hep sıkıntılı hali bugün konuşmak istiyorum ama nerden başlamalıyım onuda bilmiyorum :(

7 Cevaplar

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ayy o oyunu çıkaranı Allah bildiği gibi yapsın inşallah benimde 2 kızım var üstelik araları da 1 bucuk yaş küçük kızım doğduğunda bende aynen bunları yaşadım zaten zorlaniyordum bir bebek bir tane küçük çocuk eşim desen akşama kadar işte eve gelse ya yemek yiyor ya tuvalete gidiyor yada o oyunu izliyordu bu haftalarca böyle gitti hep söyledim bakma şu oyuna az bizimle ilgilen filan sürekli gecistirdi birgun artık tak etti canıma geçtim karşısına ben zaten yoruluyorum iki çocukla resmen anam ağlıyor akşama kadar bana yardımcı olman gerekirken telefonda oyun oynuyorsun bir daha evde o oyuna baktığını görürsem o telefonu kırarım şaka yapmıyorum dedim ve bıraktı ha sonra cok mu ilgilendi çocukla dersen oda olmadı ama işte 
tarafından
Ben artık bırak bizimle ilgilen demiyorum canım ama benden ne kadar uzak ol o kadar iyi modundayım çünkü biliyorum değişmicek o hep istiyor ayrı otursamda telefondan başımı ayırmasamda hep surat assamda ben çağırdığımda gelsin reddetmesin bende onu istemiyorum hiç kadın gibi hissetmiyorum ki ben sanki en yakın arkadaşı gibi o bana diyor sen soğuksun ama bende ondan göre göre böyle oldum
(2,039 puan) tarafından
O zaman şöyle yap kuzum sende bir oyun indir telefonuna seni yanına çağırdığında oyun oynuyorum bitsin gelirim de aynı şeyleri hissederse belki biraz daha anlayışlı olur
tarafından
Ben sürekli reddediyorum zaten içimden gelmiyor ki bişeyi bahane etmeme gerek yok
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kaç yaşında eşiniz aliesini gözü görmicek kadar oyun bağımlısı
tarafından
31 yaşında canım
0 oy
(509 puan) tarafından
Oyunu satmasınu söyle canım güzel para var satışta yeniden başlamazsa kurtulursunuz inşallah
tarafından
Satmaz kuzum bu
0 oy
(137 puan) tarafından

Pugb batağı lanet oyun ya :/

Sıkıntısı olan insan evdeki melekleri ile ilgilenir uğraşır insana derdini unutturacak tek şey evlad bnce geçsin bu ayakları 

tarafından
Ne diyim ki canım en azından beni rahatsız etmesin soğudum artık
0 oy
tarafından
Bizmde sikintmz vardı ama cift işte çalışıp cift mesai yaptik elimze tel alıp onu bunu vurmdik esininki bağımlılık olmuş herkz sıkıntılı zamn gecirir evldna eşine sığınır senn eşin biri ile falan mi konuşuyor acaba
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bu devirdi maddi sıkıntı yaşamayan insan yok senin çocuk akıllı kocan bahane etmiş onu. Madem çok sıkışmış oyun oynayacağı vakitlerde gitsin limon satsın simit satsın ek gelir yapsın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 334 göst.
0 oy
17 cevap 1,229 göst.
0 oy
4 cevap 161 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ysb (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 669 göst.
14 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,998 cevap

34,988 kullanıcı

...