0 oy
171 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar 40+1 olduk biz hala gelmeye niyeti yok oğlumun şehir hastanesine gidiyorum doktor 41 de suni veririz dedi 2 gün de bir kontrole çağırdı benim takipli olduğum doktor yarın var sadece onun dışında bu ay çalışma programı gözükmüyo yarın gideceğim acaba doktora desem artık suni verir verir misiniz diye verir mi başka doktora gittim kafamı karıştırdı kendisinden başkasına güvenmiyorum başkasına gidersem o da daha çok bekle derse diye korkuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(9,242 puan) tarafından
Ben 41 de doktora gittim suni versem bile suni ile doguran lar %50  dedi.sonrası hep sezeryan dedi.bende sezeryan oldum
(2,979 puan) tarafından
Benimle yatanlar hep suni normal doğum oldu kız tabi süreç uzun beklemek istememisler
(9,242 puan) tarafından
Ne bile  doktor öyle dedi hep sancıyı çektiler ama dogmadı sezeryana aldım dedı
(1,837 puan) tarafından
24 saat suni aldım 10 dakikada doğurdum. Önemli olan suni alınca acilmanin olması canım
(2,979 puan) tarafından
Bende 18 saat
(9,242 puan) tarafından
Dogrudur
-Reklam-
0 oy
(120,774 puan) tarafından
bilmiyomki devlette sistem farkli
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Devlet hastanesi bekliyo son güne kadar ama bı sor tabi 
(573 puan) tarafından
Beklemesi için değil de canım bu doktor pazartesi yok benim 41 olmam cumartesi gününe geliyor başka doktor denk gelirse o da farklı bişey derse diye korkuyorum
(2,979 puan) tarafından
Ben her gittiğim de farklı doktor oluyodu ne diyebilirler ki işlem aynı korkutma Kendini zaten doğumu ebe yaptırıyo doktor arada kontrole geliyo
(573 puan) tarafından
Geçen farklı Bi doktora gittim bu bebek minik olur minik olursa doğum sancısına dayanamaz dedi o yüzden telaşlanıyorum
(2,979 puan) tarafından
Hee konu sağlıksa haklısın tabi bende doğum telaşı sandım mutlaka konuş doktorla bence riske atmaz
0 oy
tarafından
Canım hiç açılma yokken suni çok işe yaramıyor gibi, istersen biraz daha bekle kendi açılman varken suni olunca desteklemiş oluyor etkili oluyor suni, hiç açılman var mı?
(573 puan) tarafından
Bakılmadı canım açılmama doktor nst de sancı çıkınca açılmaya bakıyormuş o yüzden bakmadı nst de, sancı çıkmadığı için
tarafından
Anladım canım inşallah en hayırlısı olsun hakkında
0 oy
tarafından
Ben 40+5 te suni sancı ile doğum yaptım 

Şehir hastanesinde doğum yaptım sezeryan istedim yapamayız dediler kendi sancım gelmeyince suni verdiler
0 oy
tarafından
Benim doktorum da 41 de veririz dedi ben 40 da dogurmak istedim 40+0 da suni sanciyla dogum yaptm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 196 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 618 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.