+1 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Çocukların beyin fonksiyonların korunmasına ve desteklenmesine katkıda bulunmak için ek olarak içerisinde bulunan vitaminlerle beraber kalp, eklem, cilt gibi bir çok fonksiyonu fayda sağlamasından kaynaklı kyani sunset ürününü tükettiyorum. Benimkiler çok fazla besinlerden vitamin alamadıkları için böyle bir yönteme başvurdum.

15 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kyani sunset bi ara yasaklanmıştı çok sahtesi piyasaya sunulduğu için. Ben fish oil veriyorum arada her zaman değil, iştahsız dönemlerde veriyorum, genel olarak her besini yer şükür. Her sabah aç karnına keçiboynuzu özü içine damlatılmış 5 damla çörek otu yağı veririm çörek otu ölümden başka her derde devadır. Başka bişey kullanmam herşeyin doğalını yediririm. Yumurtasını peynirini özel alır getirtirim hep. 
-Reklam-
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Ben  16 aylik oğluma sadece d vitamini ve haftada 2 kere balık yağı veriyorum değerleri de guzel çıktı cnm 
0 oy
(800 puan) tarafından
Bayin için eniyi basın omega ve b vitaminleri cnm 

Bunları içedenler 

Balık ceviz flan 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
D vitamini demir bitsmini veriyorum haftada bir balık somonu çok seviyor. Muhsllebisinin içine bazen ceviz koyuyorun. Kuru üzüm veriyorum bazen de. Çok şükür güzel her değeri. 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Hurma, ceviz, Antep fıstığı, balık, yoğurt, kefir, kırmızı et bol bol veriyorum... Maşallah 20 aylık tosuncuk gibi.... Benim unuttuğum şeyleri o bana hatırlatıyor 
0 oy
tarafından
Ceviz ve özel macun aldım onu veriyorum 
0 oy
tarafından
O nedir acaba
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ceviz, balık, sarimsak
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hic birsey. 5 yasinda ki kizim hafta en 2 balik yer ve findikla cevizide cok sever. ben yeterli goruyorum.
0 oy
(7,709 puan) tarafından
O ne ki? Ben pek bir şey yapmıyorum 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bu ürün tanıtımı olmuş baya zaten yazınız da kopyala yapıştır olduğu için yazı tipi uymamış
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Hiç öyle antin kuntin işlere girmem canm ogluma herleyden yedirirm geçen eşim değerlerine baktırmak için hastaneye götürdü doktor maşallah cok iyi bakmışsınız dems :) 
0 oy
tarafından
Günlük bir ceviz yediriyorum 3 er tane de Antep fıstığı fındık badem kaju sütlü bal bir bal kaşığı da tahin pekmez
0 oy
tarafından
Hiç bişey benim oğlumun masslhi var zehir zehir:)))))☺️☺️
0 oy
(35 puan) tarafından
Easyfishoil q veriyorum doktorumuz tavsiye ettik içinde b vitaminleri ve omega3 olduğu için hem bedene hem beyne çok iyi geliyo 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 323 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
5 cevap 2,441 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap