0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar geçen gün ben komşuya gidecektim dedim geç gelirim sende arkadaşlarına git istersen. Tamam dedi geldi bana dedi arkadaşla onların evinin orda bir kahve var oraya gittik. Neysse kapandı konu bugün telefonuna bakayım dedim. Baktım ve benim onun bir arkadaşı var adam sevmiyorum her yol var. Ogün akşam onlara gitmiş. Şimdi diyemiyorum da telefonunu karistirdim bana yalan söyledin diye sinirimde başka şeylere catiyorsun :((( ne yapabilirm

10 Cevaplar

0 oy
(14,034 puan) tarafından
Şimdi madem telefonunu karıştırdığını soyleyemeyeceksin o zaman bakmayacaktin. Baktın madem söylemeye de yürek lazım. Ben sana nasıl bir yol gösterebilirim bilmiyorum karşılıklı yanlışlar var ikinizde de 
tarafından
Uzun zamandır bakmıyorum telefonuna zaten. Ama böyle birşeyler sakladığını hissettiğim zaman hep böyle bakalım geliyor ve yakalıyorum.
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Sen kızarsın diye belkk demedi ama birdaha yalan söylediğini anlarsan sor eşine
tarafından
Yani tek yanlani değil. Benimde bir arkadaşım vardı kızda hoslanmiyordu açık giyiniyordu diye gorusmemi kesti arada mesajlasiriz sadece oda özel günlerde yani ve arada mesajlastigimizi biliyor görüyor. Gizlemiyorum ondan. Kizsamda birşey fayda etmiyor dinlemiyor bile. İş arkadaşı zaten ama dışarda görüşmelerini istemiyorum onunla oda öyle yapmış.
0 oy
tarafından
iki ucu poklu değnek yani ya söyleyeceksin telefonuna baktım diye bu sefer suçlu olan eşin üste çıkacak telefonumu neden karıştırdın diye söylemesen sana yalan söylediğini bildiğin halde susacaksın 
tarafından
Evet aynende öyle olacak ve susacak mecbur belkide beni denemek için silmedi mesajları ki karistirdiysan biliyor kizacagimi onu bekliyordur. Bu kaçıncı yalana ama ispat edemiyorum :(
0 oy
tarafından
Şey düşündüm bi an kusura bakma bu benim kendi fikrim. Komşuya gidecem diye kocamı arkadaşlarına göndermem ben. O işteyken gider kahve içer o geleceği saat evime geri dönerim. Bana çok gereksiz geliyor ayrı ayrı gezmek. Sorduğun soruya geleceksek demezsen kendi kendini yer bitirirsin. Karıştırıp baktiysan soyliceksin direk
tarafından
Komşuya öyle akşam gitmemin sebebi kızının doğum gününe çağırdılar canım yoksa eşimi bırakıp gitmem genelde o nobetteyiken giderim. Veya gündüz giderim. Kavga etmemek için kendini yiyip oturacak yapacak birşey yok teşekkür ederim
0 oy
(676 puan) tarafından
Ne alaka ya sen eyer eşinin telini karistramicaksan benim yaptığım ne oluyor her dk elimde her tere de girerim onun benden baska özeli olamaz ve benden biseyi gizleyemez
0 oy
(920 puan) tarafından
İşim var deyip eşinin telefonunu iste sonra yanlışlıkla gördüm bu ne neden yalan söylüyorsun de arada kaynar telefonu karıştırdığın
0 oy
(538 puan) tarafından
Tanıdığın biri sizi birlikte görmüş de :)
0 oy
(211 puan) tarafından
Bi yalan daha söyle o yalanla mesajı tesadüfen görmüş gibi yap. Nıye gittiğini ve sana söylemediğini ögren 
0 oy
tarafından
telefonu iste o zaman gormussun gibi yap

İlgili sorular

+2 oy
18 cevap 700 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.
0 oy
17 cevap 494 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu