+1 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Kizlar merhaba, bu testi yaptim ilk dakikalar da bekledim hicbirsey yok, aradan saatler gecti atmak icin aldim ve gayet belli 2. Cizgi gordum daha once hic boyle olmamisti bu durumu yaşayan var mı?image

16 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sadece ilk 5 dakika içinde oluş çizgiler geçerlidir emin değilsen yarın kan ver 
(2 puan) tarafından
Biliyorum fakat daha oncekiler de bu kadar bariz 2. Kuruma cizgisi yok tum testler duruyor hepsi tek cizgi o yuzden yazmak istedim
(9,626 puan) tarafından
O zaman daha yenidir yarin başka test falan alma direk kan ver orda daha net belli olur
-Reklam-
0 oy
(119,263 puan) tarafından
ilk 5 dk snr gecersiz
(2 puan) tarafından
Biliyorum hayatim ben başka birsey sordum
0 oy
(9,573 puan) tarafından
Yarın tekrar yap ve bize de bildir :))
(2 puan) tarafından
Tamamdir  ama umidim yok
(41 puan) tarafından
Öyle deme ümitsiz olma kuruyan dalı yeserten Rabbim değilmi kuzenim 10 yıl tedavi gördü bebek için artık olmasın dediği anda kendiliğinden hamile kaldı bu ay sonu doğumu var nasipse yeter ki içini ferah tut stres olma oluyor
(2 puan) tarafından
Hayirlisi diyelim o zaman
0 oy
(41 puan) tarafından
İlk 5 dakikada cikmadiysa cnm bozuk olabilir test tekrar yapın yada emin olmak için kan verin
(2 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(145 puan) tarafından
Bu test bozuk çizgiler doğru oranda çıkmamış ve ilk 5 dk da çıkması gerekiyor..aTekrarlayin bence
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Umutlandırmak değil ama aynısını yaşadım. Testi yaptım cıkmadı aradan 1-2 saat geçti bi baktım testte silik çizgi var. Amanın oğluşuma hamile kalmışsııım :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Tekrar yap ama vardır bişeyyok sa eğer ikinci çizgi hiç çıkmıyo 
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Ben yaşadım canım :) şuan ayağımda tosuncuk :) geç döllenmiş olabilir o yüzden o şekilde çıkıyor ama genede bi kan ver 

Rabbim gönlüne göre versin inşallah 

0 oy
tarafından
Aynısını yaşadım şimdi ikinciyi bekliyorum
0 oy
(47 puan) tarafından
Bence testin coksa bir suya yap birde idrara yarın ordan anlarsın canım be kan tahlili yaptır
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım kuzenim böyle test yaptı ilk beş dakikada çıkmadı iki saat sonra atmak için eline almış böyle silik çizgi vardı hemen kan verdi 250 çıktı doktor çok yeni dedi sonuç çok tatlış kızımız oldu herşeyin hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin 
0 oy
tarafından
Saatler sonra çıkan çizgi geçersiz . İlk 5 dk onemli
(2 puan) tarafından
Bunu bilmeyen varmı? Benim sorum farkli, benimle ayni durumu yasayan varmi diye soruyorum ben
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Kardesım gece yaptı tek cızgıydı. Sabah atmak ıcın bakmıs cıft cızgı. Kan testinde hcg 30 cıkmıstı. Pozıtıf gıbı ama hayırlısı olsun
0 oy
(487 puan) tarafından
2 sene öncesine kadar bende bazı arkadaşlar gibi tereddütle kalıp doğru çıkmayabilir derdim ama 2.cocukta bnmde oyle oldu canım :) ve su an 2 yaşında sadece bir iki kaçamak olmuştu istiyordum da aslında çocuk ama sadece Dr gidicem emar vs çekilecek diye annelik içgüdüsü emin olmak için test yaptım direk baktım tek çizgi üzüldüm de yani çıktım vc den işten gelmişim yemek telaşı bi sigara iceyim falan derken tekrar girdim atayım diye şok oldum koştur koştur kan vermeye gittim ve hamileydim :) neyse animida anlatmış oldum :) hakkında hayırlısı Allah gönlüne göre versin inşallah;)
(2 puan) tarafından
İkinci testi de yaptim malesef negatif bu markada sıkıntı var belliki biri ip gibi cizgi digeri gayet net cizgi, butun testlerimi sakliyorum ben hi birinde boyle birsey olmamisti sasirdim
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bende dün yaptım bişey çıkmadı bugün baktim benimde silik çizgi vardı bakalım ne olacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 514 göst.
0 oy
5 cevap 329 göst.
0 oy
1 cevap 101 göst.

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...