0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (416 puan) tarafından
O gün geldi çattı kızlar yarın Allah nasip ederse 3. Sezeryanimi olucam özellikle son 2 ay çok sıkıntılı geçti bebeğin kalp atışları duzensizdi sekerim düşük olduğu için onuda besleyemiyordum serum takılınca iy oluyodu hamd olsun  dualarınıza talibim kızımı sagsalim kucağıma alayım biraz stres biraz heyacan en çokta eşimin yanımda olmaması üzüyor beni  covid pozitif yarın son günü anca 1 gün sonra gelecek yanıma bu gece sabah olurmu bilmem rabbim tüm hamilelerin sorunsuz bir şekilde kucağına almayı evlat hasreti çekenleri de tez zamanda nasip eylesin  Rabbim ❤️♥️❣️

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
(416 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canim inşallah ♥️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim 
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim canim ♥️
+1 oy
(1,251 puan) tarafından
Sag saglim kucagina alip evinize dönmek nasip olsun cnm insallah şimdiden anali babali büyüsün minnak inşallah
(416 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canim ♥️
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ahhh çok heyecanlı ❤ ben de 2 tane sezaryen ama 3.ye cesaret edermıyım bilmiyorum 

Allah yardımcın olsun 
(416 puan) tarafından
Karmakarışık duygularım 3. Aklımda yokken Mevla nasip etti 2 oğlum vardı nasip olursa kızım.olcak amin hepimizin yardımcısı olsun Rabbim Allah razı olsun ❣️
(5,132 puan) tarafından
Ne güzel kız bebek de bambaşka. Hakkında hayırlısı olsun inşallah sağ salim dönün evinize
(416 puan) tarafından
Aynen öyle canim teşekkür ederim güzel dileklerin için
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Oy canim yarin arkadaşımda sezeryan olacak saat 2 de 4. Sezeryan onunda rabbim sagsalim kucağına versin inş 
(416 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim arkadasinizin da yar ve yardımcısı olsun
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... Bende yarın sezeryan için gün Alicam belki.de doğuma alinicam bilmiyorum 2 3 gündür uyuyamıyorum... Kaçınci haftaniz da oluyo sezeryan benimde 2. Olacak yarın tam 38 oluyorum büyük ihtimalle.gun verecek bana
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun canim sende hayırlısı ile al kucağına 38+0 da aliyo 3. Olduğu için bekletmiyo 2. Leri 39 a kadar bekletiyorum normalde dedi ama seni bekleyemem dedi doktorum hayırlısı bakalım
(8,999 puan) tarafından
Günlerimiz aynı seninle o zaman bend 38+0 yim suyum az gebelik şekeri var hazırlıkli ol dedi ama gün vermedi devlet hastanesinde yapicam başakşehir de çam sakura da.... Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
(416 puan) tarafından
Ya ne güzel hayırlısı bende Erzurum şehir hastanesinde
0 oy
(497 puan) tarafından
rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(416 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canim ♥️
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım bende üç gün önce oldum sezeryan ilk sezeryandi çok kötü geçti canım acıyor sen üçüncüyü oluyorsun konu ile alakasız ama nasıl yara yerin her doğumun daha zor mu geçiyor bide sezeryan göbeğin kaldı mı 
(416 puan) tarafından
Evet ilk başlarda zor ama geciyo şuan belli bile değil yakından bakmadikca ince bir çizgi şeklinde sezeryan göbeğinden önce kendi göbeğim vardı zaten ☺️  bende polikistik over var o yüzden de kilo malesef 13 senedir hayatımda kilolu hamile kalıp en fazla 6 kilo ile doğuma giriyorum en azından hamileyken almıyorum bundada 4 kilo aldım toplam geçecek şükür evladın yanında ona odaklan bol bol yürü evde ki çabuk toparlan Allah seninde yardımcın olsun canim ♥️
tarafından
Ne kadar pozitif bir annesin içimi ısıttı yazdıkların Allah'ım sana el şafi adıyla şifa versin inşallah :))
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun canim evlatlarim.var pozitif olmak zorundayız annelik kolay değil okadar aciyada dayanacagiz artık o guldukce nefes aldıkça ağrın açın kalmaz canim xanlari sağolsun herşeye razıyım cennet bu yüzden anaların ayağı altında kolay olmayacak elbet ben  şu ayeti kendime hep okurum inşirah süresi " fe inne meal usri yüsra " muhakkak her zorlukla beraber bir kolaylık vardır "  benim kızımda yüsra olacak inşallah kolayca gelecek kucağıma annesini üzmeden
tarafından
Ayy inşallah canım benim çok güzel ya
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Hayırlı olsun şimdiden güzel anne herşey güzel gecsin. Bana dua eder misiniz ikinciye hamileyim sıkıntılı geçiyor 32 haftalik olucam vaktinde sağlıkla gelsin bebislerimiz
(416 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Teşekkür ederim canim ♥️ inşallah sağlıkla vaktinde alırsın kucağına sende canim  ilk doğumum 35 haftalık ti korkma hiç kuveze bile girmemişti kuzum
0 oy
(247 puan) tarafından

Rabbım hepimizin yardımcı olsun  canım benimde sabah 9 da sezeryanim var ikinci nasipse korku heyecan hepsi bir arada sag saglim alalım yavrularımızı kucaklarimiza<3

(416 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum yarın doğurduk diye post açalım Allah kolaylık versin evladını sagsalim al kucağına ❣️
(247 puan) tarafından
Amin canım cümlemiz inşallah
0 oy
(385 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah canım. Eşinede çokca geçmiş olsun. Sağlıkla evinize dönün inşallah 
(416 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canim güzel.dileklerin için ❣️
0 oy
(119,287 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(416 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Saglikla kucagina alasin Amin canim
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❣️
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım Rabbim en güzel doğumu sana nasip etsin dilerim en kolay şekilde bir anda olup biter herşey sağlıkla gelsin kuzun
(416 puan) tarafından
Güzel duan ve dileklerin için çok teşekkür ederim canim Allah razı olsun ♥️
0 oy
(895 puan) tarafından
Rabbim saglicakla kavustursun sizi ins.seninde duan kabul olur cnm.bi isimiz var bi iki gune belli olcak.hayirlisiyla nasip etsin.dua edersen sevinirim cnm
(416 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canim rabbim kalbinizdeki  duayı dileği hayırlısı ile nasip etsin ❣️
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah 
(416 puan) tarafından
Teşekkürler canim Allah razı olsun ❣️

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 192 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 192 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu