+2 oy
402 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (9,010 puan) tarafından
Ben normalde özel günlere önem veren biriyim doğum günü olsun yıldönümü olsun ama oldum olası şu sevgiller gününü anneler gününü babalar gününü sevip kutlayamiyorum... Belki de küçükken annem gavur icadı onlar dediği içindir... :D eşime de ilk tanıştığımız zamanda demiştim bana sevgililer gününde hediye falan alma bendende bekleme ben kutlamayı sevmiyorum istemiyorum diye.. onunda işine geldi.okeyledi... 

28 Cevaplar

+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Yanlıź degilsin bacım
(9,010 puan) tarafından
Hihihi iyi bari...
-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Yalnız değilsin canım. Biz dogru olanı yapıyoruz.
(9,010 puan) tarafından
Herkes bir hediye alma verme yetisti yetişmedi aldı almadı derdine düşmüş... Bende bir ben kutlamıyom heralde uzaylı gibi bakıyom etrafa :D
0 oy
(154 puan) tarafından
Eşime diyorum yarın sevgililer günü bana çiçek al getir dio valla ben hiç birşey de almıyorum,
(9,010 puan) tarafından
Almıyo diye küsüp trip atcan mi :D
(154 puan) tarafından
Yok be
0 oy
tarafından
ben bu gunu sevgi gunu degil de sevgili olanlarin gunu olarak degerlendiriyorum aksi cok mantiksiz... suan da kutlamam manasiz cunku adam sevgilim degil kocam..
(9,010 puan) tarafından
Değişik bakış açısı tabi :D
tarafından
Bende böyle görüyodum
0 oy
tarafından
Beni de al yanina bende öyle hiç sevmem :D
(9,010 puan) tarafından
Gel gel çayda var :D
0 oy
(13,174 puan) tarafından
Sadece ilk senemizde nişanlı idik ve de ayrı şehirlerde idik hediyeleştik o da benim zorumla bir daha hiç sevgili olmayacağız diye biliyormuşum başıma gelecegi iki yıl olmadı daha evleneli bize özel günlerin  bazıları bile kutlanmaz oldu sağlık olsun 14 şubatı sevmiyorum o ayrı 
(9,010 puan) tarafından
Bende 14 Şubat'ı sevmiyorum ama eşimin doğumgünü evlilik yıldönümümuzu falan kutlarim ozenirim eşimde bilir 6 yıl sevgili kaldık 3 yıldır evliyiz oda benim doğum günümu kutlar unutmadı şu ana kadar hiç
(13,174 puan) tarafından
Evlilik yıl dönümümüz bir kere oldu ayrı şehirlerde olduğumuz için kutlayamadık ama doğum günlerini mutlaka kutlarız biz de ben de bize özel günleri önemsiyorum
0 oy
(13,048 puan) tarafından
Bis de sadece Bugün sevgililer günüymüş der birbirimizi öperiz :)
(9,010 puan) tarafından
Ahhh en güzeli :D öpmeye öpüşmeye bahane.olsun tabi :D
(13,048 puan) tarafından
Hahaha tabiii :))
0 oy
tarafından
Dogum günü 

Evlilik yıl dönümü 

Anneler babalar günü benim icin özeldir es gecmem asla 

Ama sevgililer gününü kutlamiyoruz 
(9,010 puan) tarafından
Bende doğum günü yıldönümü.kutlarim onemlidir benim için ozenirim ama diğerleri pek samimi gelmiyo...
0 oy
(47 puan) tarafından
Esimle tanısma,nikah,dügün hepsini kutluyorız cicekde alır Allah razı olsun arada dedim sakın sevgililer gününe birsey alma aman ne gerek gevur gevur seylere zatem hepsi para tuzagı anca işte şatış çok yapılsın o başka birşey değil 24 yaşındayı 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Saçma geliyo banada valla
0 oy
tarafından
Ya bende öyle diyordum da bakıyorum millet çiçek böcek paylasiyo ya imreniyorum ya
0 oy
(1,831 puan) tarafından

Bizde sevmiyoruz bizim tanışma yıldönümü evlilik yıldönümü doğum günleri imana yetiyo zaten :D

0 oy
(135 puan) tarafından
Yalnız değilsinnnnnn
0 oy
tarafından
Ben kapitalizmin tuzağı olarak görüyorum böyle günleri. Mesela eşlerimiz zaten ne ihtiyacımız varsa karşılıyor böyle gün mü lazım sevgimizi hatırlamak için. Zaten gelen hediyeler de ıvır zıvır şeyler oluyo evde kalabalık koyacak yer bulamiyoz sonra. Ben bı doğum gününde pasta aldiririm yeter. Yıldönümünde de kutladım yeter ama onu önemsemez benimki. 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Yok özel günler kutlanır ama sevginin günümü olurmuş bazen eşim çiçek alır sadece tabi bu doğum hediyesi ve son evlilik yıldönümü hediyesini almsmasını unutturmuyo mazerette hazır sana araba aldım daha ne istiyosun :) evet araba benim üzerime ama sen kullanıyosun yani haksızlık ;)
0 oy
(119,367 puan) tarafından
aayy suanluk bizdede tik yok
0 oy
tarafından
Bende kutlamam
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Bizde kutlamyz
0 oy
(416 puan) tarafından
Bizde kutlamayiz hiç bugüne kadar hiç önemi yoktu ama bugün kızımı Alicam kucağıma artık çok özel ve güzel bir gün bizim için 
0 oy
(558 puan) tarafından
Aynen. Bizde hiç kutlamayiz yıl donumlerinide kutlamayiz bı çocukların doğum günunde bı pasta alıp yeriz tamamdır 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 563 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
+3 oy
20 cevap 322 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
40 cevap 762 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 186 göst.