+3 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Herkes hediyesini atıyor maşallah güzel geçiyor bugün ama eşimle biz oldum olası herkesin kutladığı günleri onemsemeyiz Katolik kiliselerinin inanışına dayanan bir gün olduğu için de önemsemiyoruz bizim gibi olan var mı varsa toplaşip sarılalım kızlar :D

20 Cevaplar

+2 oy
(3,794 puan) tarafından
Bendensin ++++++++++
(1,777 puan) tarafından
Güya kimse geçinemiyor altınlar, arabalar havada uçuyor bilemedim artık :D ya fazla yalan söylüyorlar yada ters köşe yapıyorlar bilemedim
tarafından
Yani benim paylastigim kolye 10 liralik
-Reklam-
+1 oy
tarafından

İnan bende sevmiyorum saçma geliyor bana eşimle beraberdik bugün yedik içtik oturduk önemli olan beraber olabilmek hediye mediye hiç birşey beklemiyorum doğum gunumde 17 sinde bugün hediye bakarken yakaladim hiç birşeye ihtiyacim yok çok şükür alacağı şeyde boşa gidecek biliyorum yani boşa derken gereksiz olacak istemiyorum birşey sen yanimdasin o yeter bana dedim önemli olan sevgisini hissettirmesi seni önemsemesi bunlar herşeyden daha degerli:P:D

0 oy
(8,581 puan) tarafından

Valla yiiter artk sevgililer günü adina açmayın artk post :angel:

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Katolik kilisesinden çıkınca gelcem dur :D 
tarafından
Ahaajajaj ajdkffjfj
(1,950 puan) tarafından
Yorumun orjinalligi:D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
(4,390 puan) tarafından
kutlamadik;D
0 oy
tarafından
Bennnnnnnnn bennnnnn
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bizde kutlamayiz hiç
0 oy
tarafından
Ben ben ben ;))
0 oy
tarafından
Çok şükür eşim herzaman deger bilir isterimki herkesin eşi herkese değer versin benim için onunla olduğum her an özel valla bırakında gerçek srvgililer bu günü kutlasın :) 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
 Biz onemsemem umrumdada olmaz mutlu sagliklı olalim yeter beni hergun sevsin yeter 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kutlamıyoruz kutlamayı uygunda görmüyorum 
0 oy
(17 puan) tarafından
Eşim istersen çiçek alayım dedi yok dedim benim için öyle bir gün yok Allah muhabbetimizi bir gün değil daim eylesin 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bugun ablamin dogum gunuydu bir onu kutladim bizde kutalmayiz dogum gunlerinde pasta yeriz sadece ;)
0 oy
(119,308 puan) tarafından
kimler kytlamamis bi abkim
(11,217 puan) tarafından
sen elendin gelme : D
0 oy
(616 puan) tarafından
Ben ben ben 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
burdayım canim geldim bende 
0 oy
tarafından
Eşim işte su an. Evde olsa da kutlamazdik zaten. İkimizde pek önemsemiyoruz. Evlilik yıl dönümünü bile kutlamayız. Sadece öper sarılırız kutlu olsn diye o kadar :) 
0 oy
(328 puan) tarafından
Sevgiliyken kutluyorduk şimdi hiç kutlamayızzz bende istemem zaten
0 oy
(558 puan) tarafından
Aynen bizde hiç birşey kutlamıyoruz bı çocukların doğum günü pasta kesip yiyoruz o kadar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
28 cevap 402 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,345 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,429 puan) tarafından soruldu

379,722 soru

11,367,205 cevap

34,850 kullanıcı

...