0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Perşembe akşamı benim ailem ve eşimin ailesi özel Bi gün için bize geleceklerdi. Görümcem kayınvalidem kaynım bir arada yaşıyor. Çarşamba günü görümcemin oğlunun testi pozitif çıkmış korona. Eşim mesaj attı korona olmuş yeğenim diye. Aradım dedim ki ee annenler de temaslı o zaman dedim direk. Temaslı değil alt katta duruyor o dedi. Nasıl temaslı değil ya daha dün görüntülü konuşurken yanında idi temaslı dedim. Kapat telefonu dedi kapattı. Sonra mesaj atıyor annemlere söylerim gelmezler sen sülalen le rahat takıl diye . Dedim ki ben gelmesin demedim annen ile ablan kronik hasta onlar zor atlatır diye düşünüp dedim sdiye söyledim   ben senin zihnini biliyorum diye saydırdı neler dedi  . Sonra aynı gün eşim pozitif çıktı sonra Görümcem. Haksızmıyım siz olsanız tepkiniz ne olurdu 

18 Cevaplar

+1 oy
(619 puan) tarafından
Zaten senin ailen benim ailem lafi duydum mu cinnet geliyor bana. Sen bisey dememissin ki. Eşin alinganlik yapmış, gercekten gereksiz bi muhabbete çevirmiş olayi. Malum ailesi gelemeyecek olunca
(123 puan) tarafından
Yani davranış ile kapatır hep ama konu kapanıp gidiyo böyle olunca sonra yine aynısı yapıyor normalde iyi biri değer verir ama arada aşırı sinirli oluyor çok laf söylüyor
(619 puan) tarafından
Sakinlesince konuş kalbimi kırıyorsun benim dediğimi dinlemiyorsun falan diye ama saman alevi gibi sinirlenip bi anda susuyorsa ona yapacak bisy yok. Duzelse babam düzelirdi
(123 puan) tarafından
Aynen dediğin giib i. Bi anda geçiyor siniri ama işte kırılıyor insan
(619 puan) tarafından
Babamda cok iyidir cok anlayisli kanka gibiyiz ama gel gör o anlik siniri varya. Diyor üzülüyor ama malesef 40 yıldır ayni diyor annem. O anda dediklerini ciddiye almamaya calis zor biluyorum ama
(123 puan) tarafından
Aynen öyle yapmam lazım yoksa zor
-Reklam-
0 oy
(13,030 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne kadar düşüncesizce davranış 
(123 puan) tarafından
Yok bizim konuşmadan kaynanamın haberi yok. Ben aradım geçmiş olsun diye gelecek misiniz dedim temas etmedik ama yine de gelmeyiz nolur nolmaz insanların hakkı dedi
(13,030 puan) tarafından
Sildim.yoeumu kadının günahına girmeyeyim
Esin sorunlu o zaman
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Özel gün ertelenir di ne var yanı bu kadar büyütüp saydiralacak... 2 yıldır öğrendik bu illet ne zaman nerde cikavaky belli değil
0 oy
tarafından
Sen haklısın sana bulaşmak için yer ariyo
0 oy
(895 puan) tarafından
Bence o dalmaya yer ariyormus
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Kimseyi eve  almazdım eşimin dusunmesi lazm gerçi ondan önce kaynananlarsa dusuncekti bebek var sonuçta
(123 puan) tarafından
Onlar gelmeyiz dedi zaten ben daha kaynana ile konuşmadan oldu bizim tartışma
(4,973 puan) tarafından
O zmn eşin de sıkıntı cnm. Boşver kimseyi şuan cgrma ailenide eşinin ailesinide .. herkes bı temizlensin. Seninkiler glse eşinin Dili uzun olur ah şu erkekler hepsinin kökü kurusun..  herkes iyi olsun 2 hafta sonra cgr bnce bebeğini düşün
(123 puan) tarafından
Yok zaten bizde olduk korona gelmedi kimse atlattık şükür ama içimde kaldı o laflar
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yahu iyide bunu zaten kendinisinde düşünmesi lazım niye insanları atese atma niyetinde 
0 oy
tarafından
Normal günde eşine sürekli şikayet ediyorsan gelmelerini istemiyosan o şekilde düşünmüştür..ama sne haklısın her şekilde ..hasta şüphesi bile olsa gelmemeleri gerek bunu senin degl eşin demesi lazım zaten..
(123 puan) tarafından
Normalde ben davet ederim ailesini kendi isteğimle
0 oy
(920 puan) tarafından
Sen çok güzel konuşmuşsun eşin alınganlık etmiş sonuç ta herkes senin dediğin gibi temaslı olmuş hatta hasta olmuş 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aynı şeyi şuan yaşıyorum resmen ann dün habersiz yeğenlerimi alıp gelmiş gelmeyenin dememe rağmen eşim ateşli idi geldi dedim bisi olmaz dedi geldi şimdi pozitif çıktı annem şimdi yatak döşek hastayım diyor psikolojikman zatn ne desen aynısını diyor neyse sanırım onun dusumcesizligi yüzünden o çocuklar da korona olucak6eve almasam kovdu der kvga cikairir diye eve aldım olan oldu bıktım valla bende artık 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haksız olduğun yr neresi blio musun 

Evet temaslilar herkes otursun oturduğu yerde dycektn .ik mik etmişsin eşin tepene çıkmış bu Zihniyet yüzünden btmiyo virüs
0 oy
(850 puan) tarafından
Çok çirkince olmuş ama anlamıştır şimdi eşiniz de..
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben direk kaynanami arar gelmeyin derdim 

Ana gerçi benim söylememe gerek kalmazdı onlar beni arar biz gelmiyoruz derlerdi seninkiler jrndini aşmış biraz
(123 puan) tarafından
Kaynanam gelmeyiz dedi zaten sorun eşim
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Nasıl terbiyesiz ve düşüncesiz konuşmuş en iyisini demişsin sen hatta iyi onun öyle söylemesine karşılık bı şey dememissin sen 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Mantikli soru sormuşsun isine gelmemis
(123 puan) tarafından
İşime ne gelmemiş
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Görüncen gibiler yüzünden artıyo vakalar 
(123 puan) tarafından
Onlar gelmeyiz dediler zaten gelen olmadı sorun eşimde
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy yazdıklarıni yasadim resmen ksyinpederim pozitifti altli ustluyuz kolay rahat atlatiyo adam bi sıkıntı yok esime asaya inme bi 7 gun bisey olmaz dedim benm inadima indi yanima yaklasma sende asada dur diyorum yok cocuklara yaklasti bna inadina yaklasti sonra kendi oldu yaklasma diyorum yok ya usuttum diyo test de olmadi. Yok gene yaklasiyo karantinadayiz ama isede gitmiyi temasliyiz diye sonra biz aile terapisine gidiyoruz tabi bn kavga ettim esimle kustuk o doktora sank cok hakli gibi anlatmis doktorda kusura bakmayin haksizsizniz nasil bole bi dusuncesizlik olur dedii oyle kalakaldi hastaneden cikti bn yuruyemiyorum agridan ölüyorum  meger koronaymisim bir hafta yattim onunda  burnundan getirdim senn yuzunden die 

Evin tum islerini gordu supurge buladik banada bakti mecbur cocuklarada bakti bin pisman oldu saf
(123 puan) tarafından
Ben zaten daha önce şaka niyetine demiştim eşime annen korona olsa sen gider elini bile öpersin diye aksi de olmadı
(4,152 puan) tarafından
Valla kimse sakinmadi bn korona olunca gorumcemler kaynnanama geldi onlarda hic umursamaz indim yanlarina biride sakinmadi kaynnama.bulassin die hergun indim ama yokk kadina bulasniyo
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Haklısın canım

Organizasyonu ertele. Eşin de saçma alınganlıklara girmesin saçmalamış

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 426 göst.
0 oy
6 cevap 324 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.