0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (1,161 puan) tarafından
İyi günler kızlar alt katta oturyrm yazın çıkmadıgı yer kalmamıstı kısın rahat ederim dedim ama yok istisnasız her sabah gözümü makineyle acıyrm karınca temizleyecgim diye kıs günü bir de ya .Delikleri silikonlayarak kapatyrm yine de bir kücük yer bulsunlar sabaha  dolaplara vs dagılıms buluyorum bir cözüm bulan var mı ya bu konuya 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabletler var aşkm onlardan kullandnmı
(1,161 puan) tarafından
Yok canım ya onu kullanmadim öldürüyor mu
tarafından
Evet canm
(1,161 puan) tarafından
Ya biz öldürmeyelim diye almadik ilac vs
tarafından
Tabletin içine toplanıyolar yada kaçıyolar kokusunu alınca , başka türlüde baş edemezsn maalesef
(1,161 puan) tarafından
Bi arastiraym onu o zamn her odaya koymam gerkir sanrm degil mi
tarafından
Evt cnm her yere 1 tablet
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Camasir suyu ile sildin mi canim
(1,161 puan) tarafından
Siliyorum canim kirintı bile bırakmiyrm.evin deliklerinden cıkıyorlar
(1,950 puan) tarafından
Ay bilemedim o zaman canim
0 oy
tarafından
Bnde bu eve tasncca 6ay sonra başladı kanepnin arksna seker dusms yeminle 300 tane karınca vardi şok olmustum bnyo da kili septine geliyor di balkona mutfak a wcye geliyor lardi evdn cikck oldum kış geldi gitti yazın yine gelmz umrm
tarafından
Spry al ecznde en iyisi o sık daha cikmz
(1,161 puan) tarafından
Aynen bizde daha beter bende kısın biter diye dusünuyrdm ama yok yani kesilmiyor her yerden cıkıyorlar dedigin gibi
tarafından
Birşey dokmmeye çalış canım ecznye sor onlr ilaç verir bizmki 6 . Kat nerdn geliyordu anlmmstim
0 oy
tarafından
Eczanede bi sprey var o cok iyi bende ilk geldigim yil cikiyodu onu kullandim hic yok artik
0 oy
tarafından
Diğer dairelerde de var mı ?
(1,161 puan) tarafından
Hayır
tarafından
O zaman çözümü ilaçla olur. Tüm binada olsaydı sıkıntı temele yuva yapmış oluyolar ilacla bitmiyor o durumda.
0 oy
(14,573 puan) tarafından
Karınca berekettir derler ama olunca da çok zor 
(1,161 puan) tarafından
Evet oldurmemeye calısyrm ilac da kullanmyrm o yuzden ama böyle de basedilmiyor
0 oy
tarafından
eve yeni taşınacaktım evi temizledim daha eşyalar yokken ertesi gün baktim karınca balkondan giriyordu 1. kat benimde balkona sonra bi kac girdiği yerler vardi oralara Domestos ve bi ilaç vardi hatirlamiyorum ikisini birden döktüm o oldu bir daha gelmedi  karınca jelleri ilacalri var  canm onlardan alabilirsin karincadan sonra  hamam böceği cıktı onu da jel ilaç ile hallettim 
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Kuzu ben catı da oturuyorum artık saldım bıraktım gezin diyorum arkadas olduk onlarla.... .. seyran diyo sık sinek ilacı sonra vazgeciyorım.neşer denedim limon tuz yok gitmiyorlar.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 395 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,755 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu

399,988 soru

11,964,627 cevap

36,134 kullanıcı

...