0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gitti anasına sacma sebepten 80 yasinda nenem var başka kimsem yok 14 gün oldu dogum yapali ağrıdan duramıyorum sanırım mastit oldum dikislerim zedelenmiş yuremiyorum tek başıma cocugu hastaneye götürüyorum ona bile gelmiyo isim var diyo hep anası yapiyo titriyorum 40 derece ateşim var ne yapabilirim Allah ricası için fikir verin annem de vefat etti kimsem yok

11 Cevaplar

+1 oy
(609 puan) tarafından
Ambulans çağır istersen canım 
-Reklam-
0 oy
(119,331 puan) tarafından
basin sagolsun mastitsen dusta gogsune masaj yap varsa pompan sag gohsunu rahatlatir
tarafından
Duş yasak dedi zedelendim diye sıcak su torbası olurmu Allah razı olsun
cok sicak su koyma ama elinle masaj yap zeytinyagiyla az
tarafından
Nasıl masaj
https://youtu.be/dzZHK5K0TJs

bunu izle aynini yap rahatlarsin
0 oy
(88 puan) tarafından
Parol icebilirsin göğüslerine sıcak uygulayıp sagabilirsin biraz hafifler
tarafından
Sıcak su torbası oluurmu
(88 puan) tarafından
Sıcak olması yeter heralde biraz ısındıkça saçmaya başla
tarafından
Sagiyorum az az geliyo geçermi öyle doktorsuz
(88 puan) tarafından
Yani tabi Dr gitsem daha iyi olur ama evde yapabiliceğin şeyler bunlar biraz agrısını dindirir
0 oy
(63 puan) tarafından
Evde varsa parol iç hemen
tarafından
Minoset içtim
(63 puan) tarafından
Komşun falan kimsen yok mu canım ateşin hala düşmediyse doktora gitmen lazım
tarafından
İnan kimse yardımcı olmuyo kocam diyo yarın gece gelcem bekle
0 oy
(407 puan) tarafından
Baban yada kardeşin yokmu canım ara birini gelsin hastneye götürsünler çok zor rabbim yardımcın olsun
tarafından
İnan ki yok
tarafından
Tek nenem var oo yardımcı oluyo Allah razı olsun sokaga cikamiyo oda nenemi bakiciya vet diyo kocamda vermiyorum
(407 puan) tarafından
Canım o zaman sıcak suda yavaş yavaş ovala sapmaya çalış içini boşaltman lazım ben çektim çok zor biliyorum çok kötü ağrıyor parol iç bi tane varsa ve dediğim gibi göğsünü sağ boşalt tutuyorsa bebeğini emzirmeyi dene
tarafından
Sagiyorum az az geliyo yeterli olurmu
(407 puan) tarafından
Az az da olsa sap sık sık canım emzirsen daha iyi olur aslında çünkü bebeğin daha güçlü çeker kanallar açılır
0 oy
tarafından
Kusura bakma canım yeminle okurken sinirlendim. Allah öyle kocanın belasını versin. 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
112 yi ara canm gelip bakarlar sana 40 derece ateşin varmış, eşini bekleme beklenmez öyleleri ,
0 oy
(2,196 puan) tarafından

Süt sapma makinesiyle göğsünü boşaltman lazım acısı felaket oluyo biliyorum ama dişini sık emzir ki göğsün düzelsin parol iç Allah kocana merhamet versin 

Bende öyle olmuştum 1 hafta iğne vurunmuştum antibiyotik  ambulans çağır yada taksiyle git 

0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun.  Anneniz de Allah rahmetiyle muamele etsin 
0 oy
(183 puan) tarafından
Allah yardım etsin sen bebeğine 4 kolla sahip çık onu sevgisiz ilgisiz bırakma boşver kocanı benimkide çocuk olunca bozulmuştu çocuğuma yansitmadim daha cok sarıldim sevdim 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 791 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sewinnn (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,852 cevap

34,855 kullanıcı

...