0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,054 puan) tarafından
Kızımin azi ve kopek dişleri cikiyor 1 haftadır emerken beni dişliyor yani daha doğrusu isirarak emiyor hani 1 2 isirma değil 5 dk emziriyorsam 5 dakikasi ekmek ciğner gibi çiğniyor mememi. Sonuç hep yara oldu dişledigi yerler kanıyor açık yara oldu resmen delik deşik oldum. Zaten bu gece hiç emziremedim agridan iyice azalttim günde 1 kere emziriyordum ama artık onu da yapamıyorum. Galiba yaradan enfeksyon da kaptim koltuk altımda şişlik var ağrıyor. Nasıl vazgecirebilirim kızımı memeni çek deneyin asla mümkün değil öyle kilitliyor ki ağzini cikarmam imkansız o agzini açmadan zaten cikarmaya çaliştigimda daha çok yapişıyor.

nolur bunu yaşayan akıl versin zaten yemedigi için bi deri bi kemik kaldı bu azi dişlerinden baya zayıfladı anne sütünü de alamiyor artık çok çaresiz hissediyorum. Sagip denedim biberonasla kabul etmiyor

3 Cevaplar

0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ben silikon göğüs ucu kullandıydım canım şişlik içinde hastaneye felan git istersen
(3,054 puan) tarafından
Silikondan iğrendi :( kullanamiyorum
(5,368 puan) tarafından
Sütyen felan kullanma canım hava alsın göğüslerin ben birde Oriflame in küçük tender kremini çok kullandım
(3,054 puan) tarafından
Emzirmeyi azalttim birkaç gün antibiyotik krem verdi doktor bakalım inşaAllah çabuk iyileşir
(5,368 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(489 puan) tarafından
Onun disleyecegi şeyler ver ona dislesin yoksa seni dişler. Kaşıyıcı olabilir havuç patates gibi
(3,054 puan) tarafından
Veriyorum aslında ama illa emerken de dişliyor :(
0 oy
(3,054 puan) tarafından
Bunu yaşayan yokmuu

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 947 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
0 oy