0 oy
682 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Artık yaşı 39oldu bazı şeylere katlanamıyor piskolojisi bozuldu benimle çocuklarımla çok şükür ilgili problemimiz yok TuğrulEfe de iglesti ara ara giriyorum fakat günümün bir çoğunu eşya toplamakla geçiyor Çorum a taşınıyoruz muhtemelen Melek ler le ❤️bir kaç işleri ve işlem leri var beni merak edip yazan tüm arkadaşlarıma meleğe Ayşe'ye soran hepinize çok teşekkürler bu site bize çok şey getirdi ❤️iyiki varsınız ❤️merak edilmek önemsenmek çok güzel bir duygu sağolun ❤️

8 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz Çorum'a gidioz oleeyyy :) ❤️
(1,243 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️ya sen ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Corumun hangi ilçesine
(6,859 puan) tarafından
Ben ulukavak Cnm
(1,243 puan) tarafından
Biz ev bakıyoruz şuan merkez e yakın sanayi bölgesi AVM nin oralar falan
-Reklam-
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
kiz neler oldu oyle 
(1,243 puan) tarafından
Evet cnm planlı bı taşınma zaten
(1,243 puan) tarafından
Malesef 2 evladını ve eşini vurdu bir diğer arkadaşı da kendini vurdu birden bire grup olarak çöktüler eşimden çok korktuk
(8,581 puan) tarafından
Yazık etmisler ailelerine kendilerine.
(119,343 puan) tarafından
cok uzuldum yaa
(1,243 puan) tarafından
Çok zor bir süreci atlatamadilar çok şükür ki bizim destekcimiz arkadaslarimiz oldu
+1 oy
(7,684 puan) tarafından
Ne is yapıyordu ki? Hakkınızda hayırlısı olsun 
(1,243 puan) tarafından
Rütbeli di cnm çok teşekkürler ❤️
(7,684 puan) tarafından
Anladım canım. Esim normal uzman ben de astsubay sınavlarına gir istersen dedim öyle öyle gidebildigin kadar dene dedim esim de ilerledikce sorumluluk artıyor kaldıramam, böyle iyi dedi haklı galiba bir daha demiyim artik belki bu post vesile olur
(1,243 puan) tarafından
Kesinlikle usteleme eşim liseden beri askeri okul sonra üni sonra teymenlik derken derken şimdi 39 yaşında ve 3yildizli fakat rahatı varmı yok bizi en çok dış görevler yıprattı Rabbim bize bağışladı diyebilirim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Rabbm hayırlı kapılar açsın 
(1,243 puan) tarafından
Amin cnm çok teşekkürler ❤️
0 oy
tarafından
Yorumlarda okudum. Hakkınızda hayırlısı olsun insallah. Ben nedense bir keresinde seni ruyamda görmüştüm :D 
(1,243 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım ❤️ öle mi hiç demedin ya hayrolsun inşallah
tarafından
Uzun zaman oldu aslında. Ben ruyalarimi hic anlatmam. O yüzden söylemedim.
(1,243 puan) tarafından
Rabbim hayra çıkarsın inşallah
tarafından
Amin insallah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım meseleyi bilmiyorum a hakkınızda hayırlısı olsun bazı işler zor dur  aslında yaşı iyi emekliye olabilir di
(1,243 puan) tarafından
Askeriye için daha erken cnm o yüzden istifa etti çok teşekkürler ❤️
(2,671 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(203 puan) tarafından
Mesleği neydi canım nye istifa etti hakkınızda hayırlısı olsun
(1,243 puan) tarafından
Asker di cnm teşekkürler sağol
(203 puan) tarafından
Benimkide asker oda istifa etmek istiyor
0 oy
tarafından
Sabah sabah bunu okudum çok kötü oldum ya daha önce eşimle bir iki kavgamız oldu ama ufak bir şeyde hemen silahı eline alıyor ya en son çekti vuracakti banyoya kitleri kendini  üstün başım açık karşı komşuya koştum eşimin arkadaşıydı o da hemen geldi kapıyı açmadı esim arkadaşına dedim kır kapıyı diye işte bende onlarda kaldım kapıyı kırmış silahı almıştı yani ufacık bir şeyde bile okadar büyütüyor ki ben susuyorum başka odaya geliyorum yine büyük kavga etmişti elimden geldigince karışmıyorum inşallah ilerde bırakır daha 5.senesi ve gerçekten çok yorulduk okuldayken tanıştık ne askerdi ne bir şey maaş maaş diyorlar ya olmaz olsun o maaş kaç tane hayat söndü ya sabah saat 5 azonce çıktı arabda bozulmuş ve yürüyerek koşturarak karakola gitti dogudayız yolda binemez herhagni arabaya  terör bölgesi kime guvenecen ordan gider sivil polis asker nöbete gidiyor olsa eşimi alamaz nerden bilecek adam guvenemes öyle koşa koşa gitti bende geceden beri uyumadım göreve gidecek ne oldugunuda bilmiyorum ilk defa böyle bir şey oldu ve hiç uyuyamadım rabbim hepsini korusun
(1,243 puan) tarafından
Amin cnm çok zor gerçekten çok çok zor çeken bilir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,020 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 163 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu