0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba aranızda boşanma davası açtıktan sonra duruşmaya 2 hafta kala hamile olduğunu öğrenen var mı acaba

12 Cevaplar

+1 oy
(5,912 puan) tarafından
Yani boşanma bittikten sonra söylesende temyiz süreci geçtiyse eşim hamileliğini benden sakladı diye kararın iptali için dava açabilir şayet elinizde evlilik içerisinde zina yaptığına dair delik varsa hiçbi sıkıntı olmaz o davada düşer.. Affetmemelisin hamilelik dönemindede aldatılırsan bu Daha ağır bir yük olur üstünde.. Çocuk babasız büyümeyecek sadece babasıyla annesi aynı evde yaşamıyor olacak baştan beri öyle görür öyle büyürse sıkıntı olmaz ama eşinle ömür boyu bir bağınız var artık ne olursa olsun düşman olmadan atlatmaya bak bu süreci.. 
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yoktur sanırım 
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Ne zaman boşanma davası açtınız. Ne kadarlık hamilesiniz. 
(2 puan) tarafından
Aldattığını yakaladım şöyle söyliyim daha önce bı iki kere telefonunda başka kadınlarla konuştuğunu gördüm bir daha olmayacağına dair söz verdi yeminler etti bende sineye çektim ama kardeşimi kaybettim motor kazasında babam kaldıramadı çok kötü oldu yoğun bakımda yattı annemde iyi değildi 29 yaşında tek erkek çocuklarını kaybettiler ailemle ilgilenmek zorundaydım ben hastanede babamla eve gelince annemle ilgilenirken kendisi de kendi evimizde sozde boşluğa düşmüş ve yine kadınlarla konuşmalarını yakaladım o an karar aldım ve dava açtım
(9,025 puan) tarafından
Anladım canım affedilir bişe değil ve eşin de akıllanacak gibi durmuyor. Başka cocuk var mı peki ne kadarlık evlisin. Eşin boşanma olayına ne diyor
(2 puan) tarafından
2 buçuk senelik evliyim anlaşmalı açtık davayı 25 Şubat'ta duruşma var bana karşı yüzü kalmadı çünkü mecbur kaldı anlaşmalı davaya başka çocuk yok çok istiyorduk bebek ama böyle nasip oldu henüz hamile olduğumu bilmiyor dava karara çıkana kadar da söylemeyi düşünmüyorum bilmiyorum ne kadar doğru ama davada sorun çıkmaması adına bı yandan da seviniyorum hem anneliği Rabbim nasip etti hem annemle babam kardeşimin acısını biraz olsun torunlarıyla dindirecekler bı yandan da üzülüyorum babası tam anlamıyla yanında olmadan büyücek kafam çok karışık
(11,505 puan) tarafından
Aynen şu an söylersen hakim boşanmayı erteliyor tekrar düşünün diyor.
(3,551 puan) tarafından
Bir kere aldatan hep aldatır. Çocuk da onu bu yoldan cevirmez. Üstelik kadınların yüzde 80 i hamile iken yada lohusa iken aldatılırmış. Yani aldatılan kadınların. Ben olsam 3 kez affetmem ilk iki de sen iyi niyet etmiş olabilirsin ama 3 kez oldumu senin enaylpn olur kusura bakma.. Yanlış anlama ama canım. Açmısken bas kıçına tekmeyi
Bu arada Basınız sağolsun. Özellikle sen bu durumda iken yaptıgı büyük terbiyesizlik olmuş.
0 oy
(135 puan) tarafından
Boşanma sebebiniz ne acaba özel değilse sorabilir miyim 
(135 puan) tarafından
Söyleme söylersen seni kandırmaya çalışır yada ne bilim hakim erteler falan davayı bence söyleme
(2 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim ilk defa olmuş olsaydı çocuğum için affederdim gerçi bu ikinci boşanma davam geçen sene ilk yakaladigimda açtım dava duruşmaya çıktık karar kağıdını alacağım hafta hamile olduğumu öğrendim ve davayı geri çektim keşke cekmeseymisim 9+2 idi boş gebelik dediler bebek yok dediler kürtaj oldum bu ikinci davam ama yüzüne dedim tekrarı olursa 10 tane çocuğum olsa 11. Karnimda olsa yine de biter dedim umursamadı en acılı gunumde yaptı yapacağını 1 hafta eve gidemedim boşluğa düşmüş boslukla kal dedim bende akillanacak olan ilk hatasinda akillanirdi defalarca yapmazdı dediğiniz gibi akillanacagina kesinlikle inancım yok güvenim de kalmadı zaten çocuğum için bile olsa durmam aynı çatı altında
(135 puan) tarafından
Zaten bence cocuğununun psikolojisi için durma değmez dönsen senden çok inan çocuğuna yazık olur
(2 puan) tarafından
Sürekli şüpheci bı anne bu şüphesi yüzünden sürekli kavga olan bı ev kesinlikle burda anane dede ve annesiyle çok daha huzurlu bir hayatı olacak Allahın izni ile
(135 puan) tarafından
Ne güzel dedin annemde gitseydi belki böyle bi hayatım olmazdı ilerde çocuğun sana dua edecek
0 oy
(2 puan) tarafından
Hamile olduğumu söylememek sizce doğru bı karar mi en azından dava karara çıkıp karar kağıdını alana kadar
(2,696 puan) tarafından
Soyle daha sonra zor durumda kalabilirsin çocuk kimin diye birşey filan derlerse. Söyle bence
(9,025 puan) tarafından
Anlaşmalı boşanmada iddet müddetine bakılmıyor diye biliyorum. Eğer kadın boşandıktan sonra hemen evlenmek isterse doktora gönderiyorlar.
(2,014 puan) tarafından
Söyleyip söylememene bişey diyemem ama yarın bi gün demesin benden değil bu çocuk diye karakteri nasıldır eşinini
(1,837 puan) tarafından
DNA testi diye bir şey var. Çocuğun ondan olmadigini iddia etse bile hanımefendi mahkeme kararıyla babalık davası açıp kanıtlar ve yine mecburen nüfusuna alır doğacak olan bebeği
(2,696 puan) tarafından
Ya öyle olabilir ama kafa gürültüsü olur diye yoksa doğru olan neyse o olsun çocuk öyle böyle babasının nüfusuna gecicek zaten bı cezası vs yok ise nasıl rahat ediyorsa öyle olsun
0 oy
(119,689 puan) tarafından
burda boyle biri yoktur basina geldiyse hamile oldugunu soyliycen mecbur
esim avukat soylemezsen gizledi der bebek benden degil der der de deer basini agritir sirf gicikligina
(2 puan) tarafından
DNA testi var kuzum her şekilde kanıtların kendi çocuğu olduğunu
yoo yanlis anlama tabi kanitlarsinda hani ugrastirir seni sinir bozar psikolojik olarak yipratir
(2 puan) tarafından
Piskoloji kalmadı zaten kuzum öyle bişey yaparsa uğraşmaktan zevk alırım basvurmayacagim yer kalmaz hakaret piskolojik şiddet falan beş bin tane dava açarım gözüme gelmez
allah yardimcin olsun o zaman varya soyleme bi sure
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Kuzum anlaşmalıysa tek celsede bitiyo ama 2 3 hafta bi müddet veriyolar ondan sonra kesin karar cıkıyo bi tanıdığım yeni boşandı 3 hafta oldu ama hala ses soluk yok mahkemeden de avukattan da sakın soyleme hamile olduğunu eşin vazgecerse iş cekişmeliye gider hakim boşamayabilirde kesin karar sonucu cıktıktan sonra kagıtlar eline geldikten sonra soyle Allah hakkında hayırlı olanı versin 
(2 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canım bu yüzden düşünmüyorum söylemeyi ya bı an önce bitsin gitsin istiyorum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ailen sahip çıkıyorsa düşünme babasız büyümek çok zor belki ama indn kavga gürültü olan evde dahada zor hepsini yaşadım ve 30 sene sonra annem bsbdm ayrıldı aldatma yüzünden yapsn değişmiyor malesef allah yardımcınız olsun 
(2 puan) tarafından
Kardeşim gidince tek çocuk kaldım 2 kardeştik çünkü elleri ayakları ben kaldım şuan ailemleyim zaten ilk boş gebelik yaşadım boş olduğunu öğrenince annem benden daha çok üzülmüştü kalp atışlarını duyduktan sonra soylicem anneme babama da sevineceklerine eminim en azından evlat acılarina biraz olsun teselli olur insallah
0 oy
tarafından
Hamile olduğunu söyle belki çocuk değiştirir onu sorumluluk alacak babalık hissi artık ailesine daha düşkün his verebilir davaya kadar hareketlerine bak değişmiş mi bu sefer boşandıktan sonra diyecek belki o çocuk benden değil diye daha farklı sıkıntılar olur
(2 puan) tarafından
Ağzıyla kuş tutsa istesemde inanamam artık canım aynı şeyleri bana bu 4. Kez oldu yaşatıyor zaten en sonuncu kardeşimin vefatından 1 ay sonra annemle babamla hastanelerde uğraşırken bı hafta eve gidemedim o sırada konuşmuş kadınlarla ben salagim kardeşim vefat etmeden önce olmuş olsaydı yine affederdim belki ama benim en acı en kara günümde bana destek olması gereken zamanda bunu yaptığı için hazmedemiyorum bide isteklerine sürekli yok diyen biri olsam tamam dicem ben ittim dışarı ama aksine gözü dışarı kaymasin diye ben dolanirdim peşinde o bana bahaneler uretirdi yorgunum falan filan diye çocuk benden değil diyemez dese bile her şekilde ispatlarim kendi çocuğu olduğunu üstüne bide manevi tazminat davası açarım böyle bir iftira atmaya kalkarsa
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben olsam söylerdim dava süreci uzarsada uzasın sanki acelen neki bence şöyle canım eeken doğum falan olur sonra çamur at izi kalsina döner sağ selamet gelsin inşallah kuzun
(2 puan) tarafından
Acelem yok ama uzasın da istemiyorum tiksindim iyice çünkü şans verdikçe bokunu çıkardı istedikleri çamuru atsınlar her şekilde ispatlarim kendi çocuğu olduğunu sonrasında bide manevi hakaret davası açarım böyle bı iftira atarlarsa gerçekten gözüm döndü çünkü kurtulmak ister ya insan gerçekten kurtulmak istiyorum artık
(776 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah bundan sonra mutlu olursunuz insallah
(2 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun sizlerde çok mutlu olun inşallah
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Yorumlarını okudum. Öncelikle başın sağ olsun canım. Böyle bir zamanda sana ş......lik yapan bir adam ikinci bir şansı asla hak etmiyor. Ben olsam davayı etkileyebileceğinden söylemezdim hamile olduğumu. Zaten o çocuğu da hak etmiyor. Avukatınla konuş en doğru bilgiyi o verecektir. 
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun dostlar sağ olsun canım avukatım yok malesef ama davanın uzamasını istemiyorum o yüzden babamın soy adına geçince herşey kesinleşince soylicem herşeyin hayırlısı inşallah
(1,060 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım
(2 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun kuzum cümlemizin hakkında Rabbim hayırlısını versin
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Bence hamile olduğunu gizleme.Senin aleyhine olabilir.Bilsin ama bosanmakta kararlıysan vazgeçme.
(2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aleyhime de kullansalar çok şükür alnım ak başım dik her şekilde ispatlarim kendi çocuğu olduğunu kendisini rezil ederim ama davanın uzamasını istemiyorum :(
(2,137 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun ...
(2 puan) tarafından
Aminnnn Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 428 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 491 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kelebegnomru (1 puan) tarafından soruldu
0 oy