0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından

Cok cok defalarca ozur dileyerek yaziyorum bu soruyu kizlar. Kizlar 13haftaligim. 3aylik yani. Esimle yakinlik ederken esim ustumde ben yuz ustu arkam ona donukdum.  Yani sirtim esime donukdu. Oda uzerimde. Yani o an oyle olmaz desemde esim pek dinlemez. Bebegime bi sey olur mu ezilir mi icerde? Esim agrligini uzerime saldi biraz. Sora hemen kalkdi. Ama ben sabah kadar bebegime bi sey olmusmu diye dusundum elim karninda. Soru icin kusura bakmayin kizlar. Anneme yada kaynanama soramam. Arkadasim felajda yok. Internette arasdirdim bulamadm mecbur buraya yazdim. Kusura bakmayin

10 Cevaplar

+1 oy
(119,490 puan) tarafından
eziliceni ciddi ciddi dusundunmu
(174 puan) tarafından
Evet ya canm ilk hamileligim tecrubem yok hic
(119,490 puan) tarafından
ama guldurdun beni yaa ☺
(174 puan) tarafından
Hic tecrubem yok ki butun gun elim karnmda dolasiyorum belki haraket edir diye) tecrubesizlik ve heyecan iste. Bu gun usg gidicem. Minnakda olsa ezilmise bebegim bende esimi ezicem valla.
(3,551 puan) tarafından
Şuan için bebeğe bişi olmaz ama sana zararı olur doğum sonrası yada gebelik sonlarına doğru ciddi bel agrısı çekersin. Bebek daha ufak ve karın katmanları onu korusa da ilk 4 ay her gebe de düşük tehlikesi vardr. Artık önceliğin eşin değil bebeğin ve kendinsin. Daha dikkatli ol ve netten hamile iken nasıl zararsız birlikte olunur arastır o şekilde her iki taraf için rahat olsun.
(174 puan) tarafından
Tamma canm cok tesekkur ederim dikkat edicem mutlaka
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
7 katmanın altında bi fanusun içinde gibi düşün bişey olmaz ama şuan olmadı diye olmayacağı anlamına gelmez. Eşinle birliktelik öncesi bu durumu konuş daha dikkatli davransın o anı bekleme yani 
(174 puan) tarafından
Tamam canm cok tesekkur ederim
0 oy
(135 puan) tarafından
Güldüm kusura bakma hakkını helal et ama ezilmez korkma ama o kadar üstüne ağırlığını da vermesin söyle zarar gelebilir de yine de çok baskı olmasın ama korkma bişey olmaz zaten ilerleyen zamanlarda sen o pozisyonu yapmasına izin veremiyecek kadar şiş olacaksın 
(174 puan) tarafından
Ay insallah canm ya. Bu gub usg gidicem zaten. Ezilmiwse bende onu ezerim valla
0 oy
(301 puan) tarafından
Bu haftalarda bir sey olmaz ama ilerleyen haftalarda dikkat etmen gerek 20 den sonra falan
(174 puan) tarafından
Cok sagol canm rahatladim biraz
(301 puan) tarafından
Allah sag salim kucağına almayi nasip etsin canim
0 oy
tarafından
Gebelikte 18. haftaya kadar yüz üstü yatmaya doktorlar izin veriyor zaten ama ekstra ağırlık meselesi bu haftalarda sonra sıkıntı oluşturabilir. Gebelikte uygulanabilecek pozisyonları denemeniz çok daha iyi olacaktır canım.
(174 puan) tarafından
Bundan sonra dikkat edicem canm. Cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Gebeliğe özel pozisyonlar var onları deneyin Bebek büyüdükçe tekmeleri olacak o zaman sıkıntı olur yazik
(174 puan) tarafından
Tamam canm dikkat edicem artik. Cok tesekkur ederim
0 oy
(63 puan) tarafından

Bebek bir kesede ve icerde amniyon sivisi var o onu korur ezilmemistir yani merak etme :) ama yinede dikkat etmek gerekir:D 

0 oy
(8,979 puan) tarafından
Rahat ol canım sıkıntı olmaz merak etme :) bundan sonra dikkatli ol ama. 
(174 puan) tarafından
Mutlaka dikkat edicem canm cok sagol
(174 puan) tarafından
Mutlaka dikkat edicem canm cok sagoll
0 oy
tarafından
Kız bebek ezilmez nasıl ezilain tabi daha dikkatli olmalısın 

Not. Pozisyonu soylemene hiç gerek yoktu 
(93 puan) tarafından
Niye ayıpsadin mi
tarafından
Ayyy ne haliniz varsa görün
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ezilmez canım korkma ama eşine söyle biraz daha nazik davransın. Benim doğuma kadar yasak olduğu için hamileyken hiç yapmamıştık.
(174 puan) tarafından
Haklisin canm dikkat edicem artik

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 361 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 683 göst.
+1 oy