0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (276 puan) tarafından
Beni sürekli dalgın qörünce korkma felan diyor benim ikinci doqumum olucak ins ilkinden ölümden döndüm diyebilirm şimdi yine elim ayagım titriyor hastaneye qiderken tansiyonum fırlıyor eşim dün dediki "iyici bunalttın beni" daha da doqumlanilqili bişi demicem ona ztn 37 haftalıqım az kaldı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden yaptın peki ikinciyi 
(276 puan) tarafından
Ya istiyorduk ama korkuyorum işte
(11,377 puan) tarafından
2. De insan daha korkar diyorlar Allah korusun bisi olsa 2 evlat birden annesiz kalacak inşallah sağlıkla doğsun canım ikiniz de sağ salim evinize birbirinize kavusun
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
Benimde sorunlu geçti gebeligim eşi aşagıdaydı bebegim aşagıdaydı sürekli agrım oluyo du baktım şikayetçi olmaya başladı söyleniyo sıkıldı belli direk gidip başka odaya yattım agzımı açıpda şuram agrıyo demedim daha çok kahroldu gördükçe noldu diyince vur lafı yüzüne 
0 oy
tarafından
Bnde çok korkrm anltrm normal doğum u nasıl yapcm diye bn sana güveniyorum korkma diyor konuşuyor sürekli bu bir mucize olay diyip duruyor
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnde çok korkuyorum ikinci bnmde off offf.
0 oy
tarafından
2. Dogumum cok kolay geçti canim. Korkma insallah kolau gececk. Ilk dogumum korkunçtu.2.de dogum sancım başladı hastaneye gidince 9 santim olmuştu. 15 dk da doğurdum 
tarafından
Bak kardeşiminki kolay geçmiş ❤korkma inşallah bende korkuyorum ama bi şekilde o dogum olucak :))
tarafından
Canim benim seninkide kolay gececek insallah ☺️☺️❤❤ cevremde ikinci doguranların hepsi kolay geçtiğini söyledi canim
tarafından
Ayy inşallah kuzum ya bakalım hayirlisi olsun hep rüyamda koridorlarda dışarda doğum sancısı çekip doğurmaya calisiyorum❤️☺️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 257 göst.
21 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 434 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selinela (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
11 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.