0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,671 puan) tarafından
Oğluma çorba meyve püresi yoğurt kendi yemeklerimizden de tadımlık veriyrm acaba başka siz ne veriyorsunyz :-) gıda 

1 cevap

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bal inek sütü gibi bir yaşından önce verilmeyen gıdalar hariç, herşeyi veriyorum. 
(2,671 puan) tarafından
Ayy ciddi misin tavuk başladım öyle elimle verdim yedi ama hep sıvı şeyler veriyrm oyuzden ilerde bu sknti olur diyede tereddüt ediyrm ozaman makarna falan haslayinca vereyim dimi  n bileyim geçen havuç başladım eline verdim boğazında kaldı korktum daha vermedim bide ben çok panik yapiyrm eşim olsa oğlumun boğazında da kalsa o ilk yardimi biliyor ben telaş yapiyrm oyuzden vermedim daha
tarafından
9 aylık olmuş çok geç kalmışsın benim kziimda yaptığım gibi valla ver vermedigin için başta öyle olması çok normal canım yavaş yavaş alisiyolar ben hep sıvı siivi valla şimdi 2 buçuk yaşında cılız bişey hiç bişey yemiyo ne olsa ver canım puturluye geç kaldığın için başta zatn tutmakta zorlaniyolar ama zamnla damklari alisiyo korkma ver makarna.  Hasla önüne koy ekmek ver eline erişte bulgur pilav n olsa çorbalara ekmek köy ver slaatalik ver kız kizmda korkuyodum. Oğlumda yok 7 aylıkken artık tecrube ettiğim için verdim ver ver korkma zamnla alisir hep sıvı vermen kilosunu verileri kendimden biliyoeum
(1,060 puan) tarafından
Canım ben de ilk başlarda korkuyordum boğazında kalır diye. Ama korktuğum gibi olmadı. Ekmeği bile küçük küçük böl ver ağzına. Yoksa zor alışır katı şeylere.
(2,671 puan) tarafından
Tşkler kızlar ya vereyim geçen mercimek köftesi yapmıştım verdim yumuşak diye yedi de çok şükür ama işte dediğim gibi korkuyordum ekmek kuru olmaz mi versem bide eline tavuğu verdim eliyle ezdi tanımaya çalıştı ağzına götürmedi normalde de götürmüyor eline ne versem ağzına koymaz ben koyarım biberonunu bile genelde ben tutuyrm çok tembel :-):-):-)
(1,060 puan) tarafından
Ekmek içini yani yumuşak kısmını veriyorum yiyor ;)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meleniko (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 92 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...