0 oy
882 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (179 puan) tarafından
Düdüklüde kuru fasulye yaptım suyu koydum koku geldi yanık gibi az ama hafif dibi tutmuş ee eiçmde su dolu neden öle noldu ateşi de orta ay bazen sürekli yaptıgım şeyler olmuyor ya deliriyorum kızımda mız mız nasıl ayrlıyırudnuz suyu ben bir da hafif fazla mı koydum ki ona mı oldu ölçü varmı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tenceresini degistir hemen koku sinmeden 
(179 puan) tarafından
Aldım aldım canım yaptım bile yedik ama beni delirtti yani neden su var içinde neden dibi tutar ki fazla sudan ilk defa dibi tutan gördüm
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Farklı bir marka fasulye kullandıysan ondan. Olabilir 
(179 puan) tarafından
Bim kuzum hep aynı tersi tersine gidiyor bazen hayırlısı neyse siz nasıl ayarlıuyırsunuz diye sorayım dedim suyunu
(12,490 puan) tarafından
Allah allah bilemedim ki şimdi
Ben göz kararı koyuyorum ölçüyle yapmıyorum canm
(179 puan) tarafından
Bende hep yaptıgın şey bazen olmuyor ya insan deliriyor ya
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Hep normal tencere de yaparım cokta güzel olur.  Kıvamlı kıvamlı olur.  Düdüklüye güvenmiyorum ben.  
tarafından
Duduklunun verdigi tadi tencere vermiyo kiz
(179 puan) tarafından
Valla 20 sattte pişer artık o değilde sürekli yaptıgım şey böle plunca ayar oldum bugün
0 oy
tarafından
Eğer fasulyeler çok pismisse bolunuyo yaa ondan tutmus.olabilir vede altını çok açmış.olabilirisiniz
(179 puan) tarafından
Yeni düdüklü aldım kuzum otomatik eskiden manueldi hahahhaha lanet hemen koymakla  pişiyor eskiye alıştım ya bunada alışırım bakalım
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım eğer karistirmamissan ve kaynamissa fasulyeler dibe çöker ve tutar 
(179 puan) tarafından
Yeni düdüklü aldım kuzum otomatik eskiden manueldi hahahhaha lanet hemen koymakla  pişiyor eskiye alıştım ya bunada alışırım bakalım
(3,599 puan) tarafından
Alışırsın kuzum zamanla:)
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Sıcakmı koydun suyu
(179 puan) tarafından
(8,318 puan) tarafından
Hee anladım canım gecmıs olsun :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 457 göst.
19 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Anladim (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,047 göst.
23 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Feyzaa (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
18 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 104 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap

34,835 kullanıcı

...