+2 oy
163 göst.
Aile kategorisinde tarafından
❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️

*Bir kimsenin çok mühim dileği olsa ve bu dileğinin yerine gelmesini isterse*

*Bu duaya 3 gün yada 7 gün devam edilirse inşallah allah’ın izni ile duası kabul olur.*

*❗41 Kere bu ayeti kerimeyi:“Bismillahirrahmanirrahim ve üfevvidu emri ilallahi innallahe basirun bil ıbad”*

*Ayettir Adetli iken okunamaz*

*❗41 kerede:“Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina* *muhammed salaten tuncina biha min cemiıl ehvali vel afati ve takdi lena biha cemiıl hacati ve tütahhiruna biha min cemiıs seyyiati ve terfeuna biha aled deracati ve tübelliğuna biha aksal ğayati min cemiıl hayrati fil hayati ve badel memat. inneke ala kulli şeyin kadir”*

*❗41 kerede bu ayeti kerime okunur:“La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minez zalimin”*

*❗1 Defa da bu dua okunur:“Ya ğayyasül müsteğisine eğisni bi (****HACET****)* *bi hakki hateynil ayeteyniş şerifeteyni ve hazihis sayfetül münifeti ve bi hakki nebiyyike muhammedin sallallahü aleyhi ve selleme ve ezvacühü ve zürriyyetühü ve ali beytihi ve tabiine ila yevmiddine ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve* *ala alihi ve sahbihi ve sellim”*

*❗SON OLARAK DUA EDİLİR SALAVAT İLE FATİHA OKUNUR.. Allahu Teâlâ okuyanın dileğini en kısa zamanda kabul eder inşaallah*

*‼️‼️Hacet yazan yerde dilek söylenir okumaya devam edilir.*

❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️

8 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah razı olsun canim saolasinn ❤️
-Reklam-
0 oy
(119,346 puan) tarafından
❤♥️❤♥️❤♥️❤            
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Ekran görüntüsü aldım canım yapicam inşallah kabul olur q:)

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Senin postlarını favoriye atıp ordan aklıma geldikçe yapıyorum bişeyler vesile olduğun için allah razı olsun
0 oy
(453 puan) tarafından
Abdestli mi okunacak canım
tarafından
Evet tabiki canim
0 oy
tarafından
Kopyalandı teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Allah razı olsun denicem :)
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Allah senden razı olsun inşallah. Kızımın yatağın da uyumasını çok istıyorum onun için okuyacağım biiznillah. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 273 göst.
+1 oy
14 cevap 212 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı