0 oy
415 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9 puan) tarafından

Yaa kızlar artık bıktım eşimle sorun yaşıyorum kusura bakmayın anlatmak zorundayım kızmayın ben spiral taktıralı 3 ay oluyor ve aşırı derecede koku  oluyor ve eşimle birlikte olduktan sonra koku daha da artıyor dayanamıyorum bende oda beni kırıyor çok kokuyonn gibi şeyler diyor utanıyorum diyorum spiraldan  oluyor napabilirim bilmiyorum ben sen bak çaresine diyor kokun gitsin öyle gel diyor bende cok kötü oluyorum yaa napicam bu kokuya ve akıntıya cok kötü midem bulanıyor benimde koku onleyici aldim ama yok duzelmiyor siz yardım edin lütfen  öneriniz nedir napmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim 

4 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Eş demeyin soyle adamlara ya !!!bi es bunu yapmaz insana  ne kabaliktir bu kendi korunsun o halde yoook zevkinden ödun vermez ama karisi sagligindan ödun verir yinede yaranamaz bisi mi var diye dusuncegine doktora goturecegine caresine bak oyle gel diyo calisanisin sanki geri zekali ya sinirim zipladi .. sen kendin bi doktora git canim aynini yasayan bi yakinim oldu spirali bunyesi kabul etmemis enfeksiyon kapmisti cikarttilar falan mutlaka muayene ol

(56 puan) tarafından
Cok haklısın valla böyle seyleri okuyunca gidip eşime daha cok sımsıkı sarılıyorum bi gözyaşıma dayanamaz Allah basımdan eksik etmesin ve böylelerinede akil fikir versin
tarafından
Bende oyle yapiyorum esimde kotu ornekler gormesen gelmeyecen yanima diyo :D sakasina bende kotusu bitmez dunyanin hadi yine iyisin diyorum :D
(56 puan) tarafından
Gece gece güldürdün allah ta seni güldürsün:))
tarafından
Amin valla gulmek guzel sey :)
(9 puan) tarafından
Kızlar allah razı olsun gerçekten hiç sağlıkla alakası var diye düşünmedim nasıl geçer diye çırpınıp duruyorum ve zaten eşim de bu konuda sadece çok hassas diğer konularda hiçbir sıkıntımız yok ama ışte buda benim zoruma giden tek sey ve tek sorun
-Reklam-
+1 oy
(545 puan) tarafından

Bir an once spriali taktirdigin doktora gitmelisin canim enfeksiyon kapmis olabilirsin ilac yada fitil verir duzelirsin ama atlama mutlaka gidip kontrolmettir.

(9 puan) tarafından
Kimse gitme dedi normal dedi bizimkiside öyle oluyor dedi kokuyorsa çıkar diyorlar bana napicam bilmiyorum
(545 puan) tarafından
Canim neden milletin dedigini dnliosun buda bir saglik konusu allah korusun daha baska isler acilir basina enfeksiyon kapmissin ve ilerlelememesi lazim. Biran omce git bakma milletin dedigine sen. gecmis olsun.
(9 puan) tarafından
Gidicem canım valla korktum da zaten
+1 oy
tarafından

Bacim sen cok cok yuksek olasilikla enfeksiyon kapmissin. İceride iltihap olusmus olabilir bunyen spirali kabul etmemis olabilir. Bakteriyel ya da fungal yani mantar enfeksiyonu geciriyor olabilirsin derhal doktora görün, spirali cikarabilir bu yuzden. Sakin ihmal etme enfeksiyon ilerler yoksa Allah muhafaza. Antibiyotik vs verir spreyle falan enfeksiyonun önünü alamazsin.

(9 puan) tarafından
Allah razı olsun valla kimse demedi bana bişey olmaz dediler bende onemsemedim bizimde koku oluyor dedi birkaç kişi
0 oy
tarafından

Çıkart canim demek ki sana iyi gelmemiş

(9 puan) tarafından
Haklısın valla büyük ihtimalle cikarticsm inşallah hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Maviş annesi (82 puan) tarafından soruldu

374,646 soru

11,205,465 cevap

34,507 kullanıcı

...