0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Ben kayinvalidemle görüşmüyorum ama eşim 2 gune bir çocukları götürüyor. Aslinda biyerde istemiyorum yalan yok ama biyandanda cocuklarimi babaanne sevgisindende mahrum etmek istemiyorum. Evimiz cok yakın. 

27 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Babamın evınden getırmedıgım ve çocukların aynı zamanda bir babası olduğu ıcın tabıkı görüştürürüm 
(1,253 puan) tarafından
Allah seni :Dddd
(11,217 puan) tarafından
:Dddd +bitmis be
(1,455 puan) tarafından
Tam yazmak istediğim cevap +
(6,671 puan) tarafından
Gebegz senin yorumlara bitiyorum asko:)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Göstermiyorum   çocuğum da oraya gidemez  babannesi olduğunu bile bilmeyecek   benim oğlum hak etmiyor   benim oğlumun halası amcası babannesi yok  aslada olamaz  

(909 puan) tarafından
Baya ciddi sorunlar yaşamışsınız sanırım.
(1,253 puan) tarafından
Cidden mi bende merak ettim.
(909 puan) tarafından
Başka postta okudum mucizenin neden göstermediğini. Davasında sonuna kadar haklı Allah kimseye yaşatmasın. Yüreği incinmesin inşallah annesinin yazdığım için.
+1 oy
tarafından
Bende konusmuyorum. İstemiyorum da görmesini bebeğimi. Ama eşim götürüyo arada  
+1 oy
tarafından
3 yaşında oğlum ilk dogdunda bir kere görduler gorusturmuyorum haketmiyorlar hamileyken hamile kalmasaydin diyen insnalara torun felan yok milleetten resmi var mı diye dilenirler şimdi . Agizdan çıkan soze dikkat edecen benimle olan problemlerine doğmamış çocuğumu dahil etmeselerdi onlarında gelen bir torunları belki olurdu.
+1 oy
tarafından
Bende kaynananmla gorusmuyorum eşimde gorusmuyo. Surekli arayip oğlumu soruyo ama eşim de bende gorusturmek istemiyoruz. Yarin bi gün esim annesiyle barışirsa olur da gostermek isterse uygun bi dille benim bunu istemedigimi soylerim. Babasi sonucta evet ama benim hakkim daha fazla diye dusunuyorum 
0 oy
tarafından
Götürsün canım ne olacak 
(1,253 puan) tarafından
Zamanla kaynanam cocuklarimi.bna karşı doldururmu diye düşünüyorum inanki
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Esin iyi yapiyor sikinti yoksa gonder ne olacak 
(1,253 puan) tarafından
Zamanla cocuklarimi doldururmu diye düşünüyorum çünkü beni sevmiyor
(2,016 puan) tarafından
Cocuklar eve gelince anlarsjn zaten oyle hissetmiyorsan bisey olmaz
0 oy
tarafından
Babaannesi sonuçta canım senden olduğu gibi birde oğlunun canı sonuçta sen annenle küs olsan göstermeyecek misin eşin böyle bosey söylese 
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Görüştürürüm. Ben de kaynana olcam sonra yasattigimi yaşarım keske gorusturseydim derim 
(1,253 puan) tarafından
Haklisin da mesela zamanla icten ice senin çocuklarını sana karşı doldursa ? Seni sevmiyor istemiyor. Öyle düşün a
(7,675 puan) tarafından
Ya doldurmuyorsa. Beni istemese de torununu ister o da onun kanı canı
(11,217 puan) tarafından
merak etmeyin kimse kimsenin annesini kotu gosteremez :) kizim 5 yasinda halasi demis ki ben babani seviom anneni dgll anne diyip durma . kizim 2 haftadr gormek istemio onu : D daha cok.bana baglandi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Götürsün canim ya görsün 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
ben gorusturmem gorusturmuyomda
(6,671 puan) tarafından
Kız o değil de eşin nasıl annesiyle görüşmüyor sevdos ya hiç mi karsilasmiyorlar acayip ya :)
karsilasmiyo tm evler yanyana ama onlar aylsrdir turkiyede ondan onceside biz evin giris cikisi onara ters gorunmuyo degistirdik
(6,671 puan) tarafından
Ahahaj değiştirmek iyi fikr mis ne bilim ya erkekler anasına düşkündür şaşırıyorum o yüzden sordum cnm
hic duskunlugu yoktur
(6,671 puan) tarafından
Ay en güzeli bnm çok düşkün de Allah'tan 18 saat mesafedeyiz :))))
0 oy
tarafından
Malesef  bırakıp gitti bugün hastaneye çünkü bırakmadı gotureyim hasta olur diye 
0 oy
tarafından
Buna karışmam. 
(1,253 puan) tarafından
Cok net cvp :)
tarafından
Yaşattığımı yaşamak asla istemem. Ordan yanlış bir durum olmadığı sürece cocuğuma karışmam görsün.
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Evet torun farklı gösteririm ben
0 oy
tarafından
Benimle olan sorunu çocuklara yüklemek bana yakışan bir hareket olmaz görüştürürüm ben
0 oy
tarafından
Götürür canm nie götürmesin . Ben annem babannemle konuşmaz ben ve kardeşlerim ezelden beri konuşuyorz görüşüyorz 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Tabiki görüştürürüm onların kanını taşıyo aramızda ne olursa olsun çocuğumu saklamaya hakkım yok onlarında torunu sonuçtu. Hatta ben bazen dalga geciyorum kayınvalidemle küs olsak sürekli kızımı kapıdan size bırakır gider gezerim diyorum gülüyoruz öyle
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Bende kac defa kavga edip küsmüşüz ama kin tutan biri degilim en uzun 2 3 ay konusmamisimdir ama cocuklqrima hic gitmeyin demedim babaanneleri sonucta benimle onun arasinda 
0 oy
(808 puan) tarafından
Bende gorusmuyorum ama torununu gösteriyorum onun kanı canı görmek istediği sürece götürebilir esim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
2 yil kus kaldim kizim her hafta sonu gitti. ben kusum gidemez diyemem sacma. o kiz oglununda kizi.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 411 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 736 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 305 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Mutsuzkadin (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,919 göst.