0 oy
843 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Merhabalar ...az önce eşimle baya kavga ettik tartışmalı anlatmak istiyorum napicam bilmiyorum eşim evlendiğimiz günden beri bana bir cicek dahi almis birisi değil böyle incelikleri asla düşünmez asla konuştuğumuz dönemde sadece bir kere aldı dahada göremedim Bnde sonuçta insan istiyor bekliyor arada söylüyordum hic yapmiyorsun diye oda orali olmuyor du hep geçen gün de ladese girdik ben kazandım ben fritöz istedim tamam dedi söz verdi ama bugun hatırlattim diye demedgini bırakmadı tabi geçmişten bazi konularda açıldı ama inanın benim yaptığı hiç bir şey yok kac yil oldu olali herşey para yada esya değil tabi ama benim eşim hic yapmadi ben kendim bisey yaptığımda aldiğimda bile burnumdan getiriyo asla para harcamami istemez şimdide böyle oldu küfürler hakaretler almıyorum yapmıyorum param yok gibisinden bağırdı bende açtım ağzımı bu zamana kadar hep sabrettim düzelir dedim belki ilerde düşünür dedim ama yok bende sinirle keske baskasiyla evlenseydim seninle olduguma pişmanım dedim  oda pişmansan git falan dedi seni bi fritöz mutlu edicekse git al kredi kartindan dedi tabi tabi bu arada borç da var ama ben ondan hiç bisey istemedim bu zamana kadar hep idare ettim bi kere bisey istedim diye şekilden şekile girdi hicmi benim bisey istemeye yada bi hediyeye bilemi hakkım yok ....simdide cektim kapiyi geldim  yatıyorum umrumdada değil  

15 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Dunku postlarin eserleri alın iste 
tarafından
Saol canim benim güzel bakiyosun ❤️
(1,572 puan) tarafından
Bence biraz da buraya bakıp evde huzursuzluk çıkaran ben ne yapıyorum demeli:D
(1,097 puan) tarafından
Bizim evlilik yıldönümü sevgililer günüyle aynı. Bi çiçek bile yok. Bekledim mi evet bekledim akşam lafınıda soktum şakayla karışık. Film izlerken bi çiftin yıldönümüymüş gülerek izle izle falan dedim. Oda açmayın şöyle filmler dedi gülerek o kadar.
 Ama adam askere gidicek normalde devlete gidiyorum kontrollere sırf bebeği görsün diye özele randevu aldık. Kendisi zaten ona para kalsın diye bugün bişey yapamadım kusura bakma dedi. Kızmadım, kızamam zaten. Burda görünce ay ne güzel diye imrendim mi imrendim ama bunu eşe de yansıtmamak gerek. Herkesin durumu belli. Elinden gelse ne yapıcağını da biliyorum. Yapamayınca niye kızayım.
(1,354 puan) tarafından
Aslında çoğunun palavra sıktığını düşündüm nedense bir kaçı abartiliydi çünkü biri at gibi küpe ve bir yüzük atmıştı olanları paylaşmış gibi geldi bana kadın milleti nispeti gösterisi seviyor iste
(1,097 puan) tarafından
Hediye bile olsa paylaşmamalı bence. Sevincini paylaşmak istemiş hadi tamam ama fazlasıda gösteriş
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aslında olay fritoz değil birikmislik. Herşey para değil tabi ama bunu önce eşinin idrak etmesi lazm 
0 oy
(784 puan) tarafından
İlişkiniz neden hep beklenti üzerine kurulu 

Benim eşim alınca alma ne gerek var diyorum 

Almasa ne olacak 

Adamın sevgisi hediye ilemi ölçülü

Hey Allahım 
(163 puan) tarafından
Ya hayir beklenti değil tabi ama benim eşimjn yaptığı hiç bir şey yok sürekli kukla gibi olsun diyo ben insan değilmiyim hic mj bişey hak etmiyorum
(784 puan) tarafından
O yanlış işte canım arada mutlu olacağın sözler sarfetmiyormu bişey almak yerine ne bileyim bağrına basıp alamadım söyle sana herşeyin en iysini ama... Diye başlayan cümleler ile
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Sende kendince haklısın o da ,benim eşimde çöl para harcamadan istemz bende hep eve bir şey alınca ablam aldı, annem qldi ,kardeşim aldı derim boş ver bazıları qsla değişmez 
0 oy
tarafından
Beklentiler hep uzer
0 oy
(276 puan) tarafından
Dün burda çok kişi paylaştı eşinin aldığı hediyeyi galiba gaza geldin. Eşinin üstüne gitmeseydin keşke ya elinde imkan yok demek ki borç da varmış adam zaten sıkıntıda Allah yardımcısı olsun inşallah sende onu ne strese sokuyon hepimiz sabrediyoruz geçim sıkıntısı yaşıyoruz eşinle el ele ver üstesinden gel ikinize de zarar veriyorsun emin ol herkes senin gibi bende hiç hediye almadım eşimden borcu da var hiç beklenti içine girmedim bana en güzel hediye eşim sende öyle düşün hayatı kendine zindan etle ufak şeylere takılma
(163 puan) tarafından
Bayadır girmiyorum buraya o postları görmedim hiç  dediğiniz doğru evet ama babası gel beraber ev alalım yada bana borc ver dese hemen ona hersey alir yollar
(276 puan) tarafından
Tabiki ne yaşadığınızı en iyi siz bilirsiniz ama bu erkeklerin doğasında var sanırım söz konusu aileleri oldumu asla sırt dönmezler o yüzden takma sıkma canını
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ne yapacaksın firitozu bu pahalilikta yağ bile alınmıyor.. Belliki adamın elinde yok gitme üstüne milletin resim koyup kutladığına bakma belki gerçek belki değil yada adamların kafasını utuledilerde aldırdılar. Bibhediye için huzurunu kaçırma  
0 oy
tarafından

Bende ladese gırıyorum kahve yapmasına, camasır asmasına falan ucuza gıdıyormusum ben :D

0 oy
(920 puan) tarafından
Haklısın şımartılmak ilgi görmek senin hakkın ama herkes aynı olamaz ki madem eşin tabiri caizse cimri gönlünü ederek aldır kuzum kavgayla kim kime ne almış durduk yere evivin huzurunu kaçırmışsın üzüldüm valla kanına gire gire yavaş yavaş alıştıra alıştıra isteseydin zıtlaşarak olmaz ki 
(163 puan) tarafından
Ya zaten neler neler yaptım gönlünü almak içinde düzgünce soyleyerekte  ama yok bu eve bisey alınmasında ne olirsa olsun yeme içme dışında ne
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya almasın ya çiçek ne ki o adam belkide esine yemek içinn en kalitelisini alıyor bazılarının seni seviyorum demesi için çiçek alması gerekmez ki..... Yapmayın gözünüzü seveyim ya...
(163 puan) tarafından
Ya olay size böyle gözüküyor ama öyle değil istese alir yapar parasi okadar da yok değil biliyorum ama yapmıyor umursamıyor bu zoruma gidiyor
(9,247 puan) tarafından
Kuzum benimkide almaz daha çöpünü görmedim.ewlilk yıl dönümü sevgililergünü doğumhepsi eli boş.ama evi doldurur taşırır...
(163 puan) tarafından
Bu eve bile gıdım gıdım alır
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Erkekler kadın ruhundan anlamıyor haklısın kadınlar ruhlarının okşanmasından hoşlanır ama erkekler ödün sorun fritoz değil bence sen değerlu hissetmek istemiştim kendini oda sağolsun kırmış 
(163 puan) tarafından
Evet herkes yanlış anlamis bi hediye için sanmisanmışlar ama hediye değil aslinda soz konusu
0 oy
(988 puan) tarafından
Ne alaka 14 subatla herkes konuyu ona başlamış açık konjsmak gerekirse insanin içinden gelmeli hediye vs.alması ve sende haksızsın bı hediye için o kelimeyi kullanmaman gerekıyodu eşininde yapısı bu demekkı ya kabul edip suscan yada sonu hep kavga 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Evet insan düşünülmek sevildiğini hissetmek istiyor. Ama bunu hediye de maddiyatta aramayın...........  Heee ama kocan sana sevgisini hissettirmiyorsa o başka
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Gereksiz kavga olmuş Gerçekten dünün eseri Zaten adam sevgiliyken de yapmıyormus yapn birisi olsa beklenti için de ol 

14 şubatta sana gül almadı hediye almadı ama 15 şubatta Yanağından öptü sarıldı gule de hediyeye de değer bence 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,240 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,939 göst.
0 oy
24 cevap 720 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 748 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Canssu (2 puan) tarafından soruldu