0 oy
1,952 göst.
Aile kategorisinde (155 puan) tarafından

Bugün yine tartıştık ailem çok iyi kimse ailem gibi olmaz yok dedi bende ona o yüzden mi ablan bana iftira attı annen beni koyuluyor dedim delirdi boğazımı sıkmaya çalıştı vurmaya çalıştı babamı aradı babam tabi gerçekleri diyince biliyor ailesi nedir tam tersi beni tuttu baktı babam bana hak veriyor tam dedi kapattı görümcem kuzenleri onu engelledi suçu bana attı herkese yüzsüz burnu aşık biri diye beni söyler kaynanam yatar öğlen kalkar bizimle bir yere gelmez yemek yapmayı bilmez soba kurmayı bilmez tabi Kürtçe çok kötü laflarda diyor Türkçe karşılığı daha kötü neyse diyince oda annem hiç öyle biri değil asla laf etmez dedi şuan senden bosanacam dedi ben niye istemiyorum baba evine gidemem zar zor geçiniyorlar vede doğuda yaşayan bilir insanları biraz daha dedikoducu şuan o lafları.kaldiramam  bende kızım az birşey büyüsün şuan okuyorum mesleğimi alım kızımı da alıp giderim diyorum burdan 

Bazen annesiyle öyle bir konusamasi var sanki anne değil eşi bir insan annesine senin gotunu giyim ohh anne senin gotun çok büyük memen büyük oda güler kahkaha atar eşimin pantolonunu çıkarır özel bölgesine dokunur eşim annesinin yanında soyunup iç çamaşırına kadr gider annesine asla laf getirmez 

Onların elinden bir ben çekiyorum Allah biliyor o kadr çaresizim ki elimde az bir para olsa bile yine giderdim bu köpeği.n yanında olmazdım laflarindan bıktım 2ekmek getirir masraf der 30 TL kıza mama getirir masraf der kendiside en güzel sigaralari içer çok cahil biri sen evlendin deceksiniz evet ben evlendim ama görücü usulü konuşmamız bile yoktu 4 ay sonra evlendik keşke o gün birşey olsaydı da bununla evlenmeseydim inşallah hayat bana bir gün guler(( konuşmak istiyorum hep birine içimi dökmek ama kimsem yok annem hasta kardeşim küçük ne anlar kimsem yok kimsesiim(((( eşim keşke iyi biri olsaydı ona sen benm annem babam kardeşim abimsin diye bilseydim arkamda olsaydı ailesinde olduğu gibi

Cvp vermeye bilirim kusura bakmayın ama yazdıklarınızı okuruum

46 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
bence hazır kocan kendi isteğiyle boşanıcam demiş sen de de kalpte sevgi yok sa git baba evine gitsen de maddi olarak kendini strese sokma belediyelere kaymakamlığa sosyal hizmetlere heryere başvur elbet bir çıkar yolu bulunur hatta olmadı kendini toparlayana kadar kadın sığınmada kal tabi en doğrusunu sen bilirsin herkes kendince yorum yapar ama kendimi senin yerine koyuyorum da anne oğul o şekilde karşımda temasları olucak ve ben kayıtsız kalıcam olmaz canımsın Allah korusun bu adam annesine onları sayıyorsa kızım büyücek Allah korusun şeytan bu sana kızına bile temas kurabilir Allah yardımcın olsun sen onlara muhtaç değilsin zaten yanlarında yokluk yasıyormuşsun 30 tl diyon baba evinde her zaman daha rahat olursun en azından kızının basında sağlıklı anne olman gerek 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne demek ailem Doğulu beni geri gönderir Evet belki ailevi konularda biraz üstünü kapatıp göndermek isteyebilir ama anlattığın o iğrenç anne oğul ilişkisisini hiç bir insan evladı kabul etmez egerki ailen kabul ediyorsa demekki onlardada sıkıntı var 
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Nerelisin cnm bndr ağrılıyım bizm orda çok dedikoducu insalar var ablam boşandı biz korkudan artık Tekirdağa taşndk herkesjn ağıznda bir laf nye birlk otryorsun ayrı değilmi evin 
(155 puan) tarafından
Evim ayrı ama gelip giderler eşim olacak insan günde 10 kez arar saatlerce konusr
(5,363 puan) tarafından
Peki nerelisnz
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Doğulu değilim ama biçok arkadaşım var az da olsa anlamaya çalışıyorum seni ne kdr zor görünse de aslına bakarsan okdr zor deil ayrılmak yeni bi hayat kurmak elalem ne der diye diye ömrünüzü çürütüyosunuz blmem farknda mısnz. Evt belki ailenin ynında kalmak snn için zor olucaktır ama bu kayınvaliden ile eşin arasndaki konuyu blmiyor mu snn ailen bunları bilip susmak da ayrı bi olay eğer bliyolarsa. Ben derim ki enine boyuna ailenle konuş ciddi oldğnu onlara hissttir öyle bi ortamda kızını büytmk istmedğni kesin bi dille söyle he eğer kbul etmzlerse kadın sığınmaya başvur hayır bide sizler kalabalık ailesiniz hiç mi destek çıkıcak kmse yk
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Canim o eşinle annesin konusmalari hareketleri anlatigın gibiyse daka durma onlarim yaninda bugün annesinin yaninda bunu yapan kızinin yaninda ne yapmazki kimbilir milet ne der diye bakma herkes bişi konusur onlari takma çocugun gelecegi icin ordan ayril doğuda  diyorsunda dogudaki herkes ayni deyil bende kendim doguda yasiyorum dogma buyüme doguluyom  ama allaha şükur oyle bisi olsaydi annem onlar kesinlikle orda kalmami izin vermezdi bi saniye bile bunlarin yarin kizina neyapacağida beli deyil  allah iyi etsin allah eşinide ailesinide ıslah etsin dogru yola iletsin hidayet versin allah yardimcin olsun.
0 oy
(155 puan) tarafından
Şu olayı anlattıktan sonra muslime olayının aklıma gelmesi her ne kadar çaresizde olsan bence sığınma evine gidebilirsin kız çocuğun var bu dk durma derim arkana bakmadan kaç.
(3,895 puan) tarafından
Yazik oldu müslüme'ye küçücük kız çok yazık oldu.

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,464 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 507 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Yenianne. (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 586 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 995 göst.