0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Yemesi aslında güzel. Ama delirtti gece gece beni. Tok tutacak şeylerden sadece makarna pilav yiyo. Bunları çeşitlendireyim diyorum ufacık salça olsun, et suyunun rengi olsun herhangi farklı bişey görünce yemiyor. Yoğurtlu olursa yiyo sadece. Az önce mama yicem diye geldi yanıma makarna haşladım daha önce 8 saat haşladığım et suyu kattım suyuna. Üzerinde et tanecikleri var diye yemedi. Şuan kuru ekmeğe kemiriyo. Farklı hiçbişey yemiyor. Evimde sıcak yemek eksik olmaz yemiyo. Zorlayıp travma yaratmak istemiyorum ama ağlıcam sinirden. Eşimde gülüyor bu halleriyle :(  bi çözümü yok mu bunun kızlar.

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kaç yaşında cnm
(588 puan) tarafından
2 buçuk canım
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Ayy benimkine yemek yedirmek iskence sanki . Cok seciyo ya . Bende napcam bilmiyorum 
(588 puan) tarafından
Öyle gerçekten deliriyorum
0 oy
tarafından
Bende ay i durumdayım kızım 3 yaşını bitiricem nisanda  ama yemek yemez kahvaltı  yapmaz bugün saat 2 de kahvaltı yaptı biraz hamur yaptım fırına atim sıcak ekmek seviyor diye onu kemirdi
(588 puan) tarafından
Benim kızımda 2 buçuk yaşında 9. Ayına kadar herşeyi yedi herşeyden tattı. 9 aydan sonra kesti hiçbişey yemedi.
0 oy
tarafından
Çorba yaparım güzel güzel içer diye düşünürüm sadece ekmek bandırıp yer benimki de yeme konusunda garip bir bebek vallahi
(588 puan) tarafından
Keşke ekmek bandırıp yese ona da razıyım. Her türlü çorbayı yaptım ama yediremedim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
1 yaşında benimki de öyle hatta biraz daha degisik benim kız da sulu şeyleri yemiyor inat turp la kara lahanaya takti bu ara onlarda gaz yapar diye çok vermek istemiyorum yemeği koyuyorum üstüne turp veya lahana doğuruyorum da onlari görünce yiyor biraz ne yapalım valla illaki alışacaklar kuzum sende kendine stres yapma bırak ne yemek istiyorsa ondan yedir
(588 puan) tarafından
İster istemez oluyo canım stres.  :(
(1,621 puan) tarafından
Bende de var canım emiyor hala benim ki emdiği yetmez yedir yedir gerekiyorsa zorla yedir tadını alınca yer falan diyorlar ama yok yediremiyorum yediği 2 3 çeşit yemek senin kızın gibi makarna pilav yer birde sebze haşlarsam yer sadece onun dışı çok nadir ne yapalım mecbur yediklerini yapıyorum hala irmik ve meyve yle mama yapıyorum günlük onlardan veriyorum emdiği için güveniyor emzirmeyi kes diyorlar emzirmesem bütün gece uyanip emiyor emmese ne yapacak inan bende iyice allak bullak oldum ama yapacak bisey yok öyle böyle buyuyecekler
(588 puan) tarafından
Ben de yemediği için emzirmeyi kestim çok düşkündü memeye ama sonuç aynı canım yine yemiyor. Aç bırakayım yer diyorum yemiyor.  Uzun süre aç kalmasına gönlüm razı gelmiyor.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 168 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
9 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Azramirac (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.