+2 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar uyumusdum. Gozlerimi acdim ev dönüyor. Bakamadim. Yumdum gozumu evin donmesi durana kadar. Ama sanki gozlerimde yerinde donuyordu. 10-15 saniye boyle oldu. Duzeldi. Yeniden uyudum. Uykuda yine ev donuyordu. Yine uyandm baktim gercekten yine her taraf donuyor gozlerimi bagladm ama gozlerimde yerinde donuyordu sanki. Gecene kadar col kotu hiss ettim. Bu wey 10-15saniye cekiyor ama cok kotu bi wey. Neden boyle oldu ki. Acaba ayran icmistdim yemekte. Ondan mi oldu? 13haftalik gebeyim

13 Cevaplar

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Gebelikten olabilir bende hamileyken çok basım dönerdi duramazdim
(174 puan) tarafından
Oyle donme diyil ki canm. Yani gozunu aciyorsun ev hizla donuyor. Gozlerini kapatiyosun gecmesi icin gozlerinde sanki yerinde durmadan donuyor. Cok kotu bi hiss
(3,551 puan) tarafından
Mideni üşütmüsün canım. Öyle olunca hemen nane limon kaynat iç kesilir.
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
yarin bi doktorunuza görünün. umarım önemsizdir. Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin 
(174 puan) tarafından
Bu gun gitmiwdim aslinda usg yaptirdim. 2li test verdim kan aldilar. Her wey normaldi. Anlamadm neden boyle oldum
(4,390 puan) tarafından
kansizliktan da olabilir o zaman siz yarin bi konusun doktorunuzla. kan degerinize bakilsin
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bende yeni gebe olduğumu öğrenmiştim aşırı derecede sevdiğim baklavadan 1 dilim yedikten sonra aynı şey oldu ve uzun süre geçmedi 
(174 puan) tarafından
Sade bas donmesi diyil ki canm. Basin doner gecer. Ama bu baska bi sey. Gozunu aciyorusun ev sanki cok hizli bi sekilde  donuyor donme dolab gibi ama hizli. Gozunu kapatiyosun gecsin diye gozlerinde sanki yerinde donuyor ayni hizla
(12,494 puan) tarafından
Hemen hemen aynısı oldu banada korkudan 2. Dilimi yiyemedim valla düşün ;) gebelikten kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama sen yinede Bi doktoruna danış
(174 puan) tarafından
Yarin sorucam canm bende. Cok sagol(
0 oy
tarafından
Tansiyon vs olabilir bence doktoruna sormalısın
(174 puan) tarafından
Evet. Simdi şerbet icdim. Kanim asagi dusmus ola bilir belki. Ikili test icin kan verdim belki o yuzdEn. Yada bilmiyorum ama oyrenirim(
tarafından
Geçmiş olsun canım bı kan vermekle kan düşmez ama şeker ,tansiyon düşebilir. Ben az aç kalsam zangir zangir titrerdim hamileyken
(174 puan) tarafından
Tansiyon olcende yok. Olsaydi olcerdim. Simdilik serbet icdim. Ama hala basim donuyor
tarafından
Acile gitme imkanın varsa ölçtür. Hafif olsa olur dicem de baya ev sallanıyo diyosun
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Tansiyon olabilir mi ben hamileyken tansiyonum Bi inip bir çıkıyordu aynı böyle başım dönüyordu bir defa yolda bayıldım 
(174 puan) tarafından
Keske bayilsam da o dönme hissini yasamasam. 10saniye oluyor ama cok kotu bir hiss. Sani dönme dolap gibi gizla her sey donuyor kapatsanda gozunu gozlerin oyle oluyor gecene kadar
(4,698 puan) tarafından
Bayılmak güzel birşey değil canım ben otobüste bayıldım öyle pat diye gidiyorsun sen tansiyonun baktır ve mutlaka böyle olduğunda acile git baksınlar doktoruna da ayrıyetten söyle
(174 puan) tarafından
Yarin konusucam sag cikarsam( evdede yalnizim esim nobette.
(4,698 puan) tarafından
Ayağının altına yastık al yukarı kaldır hamileliğin ilk dönemleri yorgunluk çöküyor insanın üstüne öyle olduğunda yere sakın bakma bayılırsın kafanı bir yere vurursun Allah korusun
0 oy
(119,460 puan) tarafından
kan sekeri yukselmesi veya dusmesi tansiyon da ayni sekilde olabikir
(174 puan) tarafından
Şerbet ictim ya belkide tansiyon yukari. Bilmeden ictim. Kotuyum(
0 oy
(39 puan) tarafından
Anlattiginin aynısını yaşadım ve teşhis iç kulak denge sinir iltihabı. Bir kulak burun bogaz doktoruna gorunmende fayda var
0 oy
(15,280 puan) tarafından
Vertigo olmasın
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Hamileliktendir canım benimde hamileyken başım çok dönüyordu ilk zamanlar ama içini rahatlatmak için bı dr gorunebilirsin 
0 oy
(920 puan) tarafından
Tansiyonun düşmüş kuzum olur böyle şeyler dilerim bir daha yaşamazsın 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım tansiyon olabilir kesinlikle doktora git bide hamilesin senden uzak anneme  aynisi oldu gece uykudayken  hemen hastaneye götürdük tansiyon yükselmişti dil altı serum faln verdiler ve kaç gün korkudsn yerinden kalkamiyodu yine aynısı olur diye yani aldığının ap aynısı
0 oy
(328 puan) tarafından
Hamilelikten olabilir canım 
0 oy
tarafından
Tansiyonun düşmüş büyük ihtimalle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 203 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 468 göst.