0 oy
904 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4 yıllık evliyim 4 yildir şiddet görüyorum daha bugün mutfakta İs yaparken müzik dinlediğim için şiddet gördüm sadece sebep buydu aileme söyledim defalarca gittim kopek gibi yalvardı yeminler etti olmayan erkekliğin üzerine seref sözleri verdi olmadı onun ailesine söyledim o insanlarda ağızlarına geleni söylüyor buna olmuyor Çocuğumun gözü önünde defalarca şiddete maruz kaldım ben kimseye soylemeyeyim diye beni dövdükten sonra ona vurmami sağlıyor ki insanlara ben ona vurdum ama o da bana vurdu diyebilmek için çok korkak biri dışarıda bir markette bir reyon görevlisine bir şey bile soramaz kimseye sesi çıkmaz insanlara anlatsam bana inanmazlar öyle efendi profili çiziyor ki dışarıya resmen hasta kendini gizliyor evde hic olmadık sebeplerden kavga çıkarıyor sözlü tartışma bir anda şiddete dönüyor o an yakınında ne varsa eline ne geçerse bana onunla saldırıyor 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tedavi olması lazım
tarafından
Ben de söylüyorum defalarca dedim ki birlikte psikoloğa gidelim bak belki sadece sorun sende değildir bende de hata vardır diyorum sırf gitsin diye gitmiyor ailesine söylüyorum onlarda başka şehirde uzaktan söylüyorlar ama dinlemiyor asla
tarafından
Peki ailenin evine gitmişken neden döndün
tarafından
Annem sağolsun elalem ne der diye beni bunalta bunalta bu yasta dul derler bilmem ne derler baba evini zehir etti bana yemin ediyorum kolların bacakların mordu bir  kere donup baktı allah kahretsin bu hayvani dedi tamam bu kadar tepkisi  2-3 gün geçti sonra başladı bana her insanin hatası olur baban dört dörtlük müydü ki bilmem ne
(48 puan) tarafından
Ayyy şu el alemi nie bu kadar takıyorlar anlamıyorum ya bende aynı senin gibiyim tam beni anlatmışsın isallah rabbim akıl fikir versin
tarafından
Vallahi insallah verir veriyorsa da bana bir çıkış yolu gösterir insallah
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Telefonla kayıt alacaksın bide gidip darp raporu alacaksın o zaman görür  gününü. Git ailene ve birdaha dönme. Dışarda kedi içerde aslan kesilen densiz karaktersiz 
tarafından
Bana şiddet uyguladığında evden cikamiyorum hic buna engel oluyor kayıt altına almaya calissam bir şekilde fark ediyor şeytan hep ağlıyor zirliyor yerlere yatıyor kendini atıyor yerlere ben gidince lanet olsun ki benim anneme o da beni başından atıyor resmen elalem ne der aman boşandı demesinler diye duzeltirsiniz her evlilikte olur boyle diyor tabi yine bu adiyi azarliyor ama bu kopek de bunu çözdü artik nasıl olsa ailesi geri yolluyor diyor annem yaktı basımı yaktı çocuğum olmadan bile defalarca gittim sigdirmadilar tek basıma beni eve simdi çocuk var bir de zorla çocuk yaptı bir de bu adi benden ki ona muhtaç olayım mahkum olayım diye
(1,097 puan) tarafından
Evden çıkarmıyosa kadesi indir. Olay bitsin bas kadese. Gelsin polis anlat olayı al darp raporu görsün gününğ
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ke di canini da cocugunun caninida dusunuyorsan bosan  derim ki bu lafi kolay kilay demem kimsenin vebaline girmem ama senin anlatigin cok gafio yani rger anlatigin gibiyse bosan canini kurtar yoksa bir gun ailen sebi kayip bulma programinda arayacak cesedini bile bulamayacak 
tarafından
Bu kadar küçük çocukları alıyor mu ki kreş hic bilgim yok bu konuda vallahi bu pislikten kurtulayom da kendi mesleğim olmasa bile kasiyerlik yaparım tezgahtarlık yaparım yine bakarım evladima
(7,036 puan) tarafından
Mis gibi meslegin var elinde 1 bebegin onu annesiz buyutmek mi istiyirsun yapma brak annen istrdigibkadar soylensin gerekirse aylik ver annene bir miktar oda bebegine baksin taki kreş yaşi gelene kadar o zmn verirsin bir kreşe ama o pisligin yaninda buyutme bebegini bugun sana yapar yarin goz gormeden yavruna yapar
tarafından
Benim de korkum o çünkü hasta bu insan ya hasta hic unutmuyorum bir gün çocuğu yikadim neye sinir olduysa yine beni dövmeye geldi çocuğu giydiriyorum saçımdan çekmeye başladı dedim çocuğu giydireyim çıplak kalmasın doveeceksen sonra döv
(7,036 puan) tarafından
yaziklar olsun boylesine insan demeye utanir insan kac bacm durma o evde ne senin can sagligin var nede yavrunun ailenede gitme baska bir sehirde is bul saklan bosansanda bulur o seni ruh hastasi baksana
(1,850 puan) tarafından
Sabahın 5 inde senin için dua ettim. Bazen eşim ile tartışırız küseriz o bile beni çok huzrusuz eder. Derimki bu böyle olmayacak iki saat daha az uyur bakarım çocuklarıma bı iş yaparım. Seni dinledikten sonra anladım ki ben kendi derdimi abartıyorum. Allah yardımcın olsun. Unutma kadın isterse herşeyi yapar. Gününü topla önce kendin için sonra evladın için bı çare bul. Unutma sen iyiysen evladın iyi
0 oy
tarafından
Nie böyle bir adama katlanıyorsun
tarafından
Valla simdi bir şey diyeceğim inanmayacaksiniz  bu serefsizin kendisi de polis
tarafından
Hadi canim madem kim bunu polis yapmış Vala kendini hemen kurtar şundan bune böyle o adam senin canını vermedi alamazda kendini onun esiri yapma
tarafından
Diyorum ya tam bir çift karakterli dışarıdan insanlar buna ozeniyor bana diyorlar ki esin ne kadar sakin ne kadar kibar bilmem ne kendini çok başka gösteriyor herkese evde bambaşka biri nasıl kurtulacagim bilmiyorum sürekli basıma para kakiyor  ne üstüme basıma bisey alırım ne başka bisey evin temel ihtiyaçlarını alır market pazar vs sürekli ağzında sana para yetiremiyorum bilmem ne kendini nimetten sayıyor hem benim çalışmama izin vermedi hem de her şeye laf ediyor
(4,149 puan) tarafından
Canım ya kanıtlayabılecegın bıseyler yapmalısın, bı Tanıdıgım da polis gorsen esını yere goge sıgdırmaz canm cicim konusmaları o kadar nazik ki herkes imrenir, 3 cocugu var meger kadını aldatıyormus evdede dovuyormus.. Kadın ailesine dememis once bosanmanın esıgınden donduler suan yine kavga gurultu baslamıs kocaman cocukları var bıde polis olsa neye yarar insan olmadıktan sonra... Sana cok uzuldum bı an once kurtul o h.vyndan
tarafından
İnsan değil asla sahte sofi bu da oturdumu su günah bu günah Allah kitap düşmez ağzından ama sonra beni döver namaza durur
0 oy
(489 puan) tarafından
Niye böyle bu adam görmüyor mu kendi halini çok mu hoşuna gidiyor seni dövmesi adamlığı mi artıyor senden başka kimi var ki sana öyle davranıyor
tarafından
Bilmiyorum ailesinde kimse boyle değil kimse bir tek bu boyle dışarıda melek bana köpek
(489 puan) tarafından
Aynı babam böyle bunlara yüz verdiniz mi küçük görüyorlar anneme de böyle yapiyordu ta ki annem dişlerini çıkartana kadar ailene de gitme daha çok kinle ir Sana yavaş yavaş dişlerini göster kim olduğunu bilsin sana gücü yetmiyecefini bildir
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Dışarıda atamadığı hırsını kolaylıkla sana kullanıyor aciz insann..
tarafından
Evet dışarıda kimseye tek laf etmez tek laf ya bana sürekli saldırıyor hasta resmen hasta ben biliyorum ailesine de söylüyorum ama herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın derdinde
(12,993 puan) tarafından
Niye tedavi ettirmeden evlendirilen bilmem bu hastalıklı ruhları Gül gobi kızların hayatlarını yakıyorlar
tarafından
Bence kimse bunun bu yanını bilmiyordu ailesi ile pek yaşamamış hep okumak için dışarıdaymis bir de kendi çocukları olduğu için toz kondurmazlar bence bilselerde daha önceden inanın vücudundaki zorluklardan yatamiyorum çocuğumu kaldiramiyorum yatiramiyorum
0 oy
(687 puan) tarafından
Kahbenin dölü  diyim o zmn o ******** e korkak köpek erkekse dışarda aslan kesilsin bakım seni dövünce çık balkonda bağır birdaha o boku yemesin
tarafından
Yook dışarıda erkek değil bunun erkekliği evin sınırları içinde daha önce denedim bu söylediğini daha çok dövdü beni
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Komşular duymuyo mu sesinizi. O seni döverken aaaa diye bağır duyur kendini kimse inanmıyosa. Kadesi indir olay olunca bas polisler gelsin al darp raporu git sığınma evine. Anneni de anlamadım yani. O adam senin canına kıyınca mo anlayacak
(2,688 puan) tarafından
Ya duysa ne olacakki geçen komşum eşi ile  bağıra bağıra kavga etti polis geldi şikayetçi olmadi kadin.Bu kadının eşi de polismis herkes cikipta kolay kolay birşey diyemiyor başkasina saldırıyorlar sonra kolay değil komşu olarak öyle mudehale etmekte. Anca şikayet ediyorsun
tarafından
Annemi bende anlamıyorum benim evladım bu halde olsa dünyam zehir olur yatamazdim bile ama annem gayet huzurlu evinde onun evine gitmeyeyim de aman kimse aysenin kızı boşanmış demesinde  gerisi önemli değil ona gore
(1,097 puan) tarafından
Adım atmalısınız bu şekilde olmaz ki
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Sağlık sorunu var onun hastaneye götürün

tarafından
Gitse keşke gitmiyor ki her yolu denedim söz veriyor gitmiyor
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Alo 183 ü ara canım aile kadın çocuk sosyal hizmetler hattı. Durumu anlat, gerekli işlem başlatılır 
0 oy
(343 puan) tarafından
Allah'ım ya yemin ederim aynı benim eşim anllatiklarin bende 17 yıllık evliyim ve hep şiddet gördüm bende defalarca ailemin yanına gittim ama çocuğum için geri geldim hep çünkü çocuğumu vermiyodu onuda dövüyor sürekli bende şikayetci olmustum  köpek gibi yalvardı etti bende geri çektim şikayeti ama sonra gene aynı şeyler oldu çocuğum benimle gelmiyor gelse benim ailem gel diyo zaten ama korktuğu için gelmiyo işte gerçekten çok zor bir durum ben hep Allah canını alsın diye beddua ediyorum 
(450 puan) tarafından
Allh seninde yardımcın olsun
(343 puan) tarafından
Amin canım amin
tarafından
Valla benim ailem gel demiyor keşke deseler anlamıyorum nasıl sigmiyorum baba evine
(343 puan) tarafından
Çok zor bir durum gerçekten
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Sosyopat resmen Allah kurtarsın seni kardeşim.
tarafından
İnsallah ya
0 oy
(450 puan) tarafından
Çok ama çok üzüldüm allhimm yardım et sen adını bikmedgim kuluna okudum yazdıkları seni kendine benzettim çok benziyoruz bnde okudum iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir adam la evliyim bende bizde şiddet yok psikolojik şiddet var her kavgada bıçağı bir yerlerine dayiyo ölümle tehdit ediyo beni pisikilojimj alt üst etti benimde arkamda kimsem yok bı kızım var ne diyeyim çıkılmaz bir hal sadece sen namaz kılıp Allah'a dua et Allahım bana hayırlı bir yol göster de..sana çok dua edicem allhh yardımcın olsun ...
tarafından
Allah razi olsun Allah ilimizin de yardımcısı olsun insallah
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Dışarda yapamadığı erkekliği senin üzerinde denemeye çalışıyo yazık övgüveni eksik . Sende kades uygulamadını indir bacım
tarafından
Valla keşke dışarıda gösterse bizim bazı komşularımız da polis beni doverken mutlaka bagirisimi duyuyolardir kimse gelip kapıyı bile calmiyor inanır misiniz
(2,875 puan) tarafından
İnanırım bacım öyle bir devir ki artık
0 oy
(494 puan) tarafından
Tatamiyle rahatsiz tedavi yada gozunu iyi bir korkutmak madde fln kullniyormu esin bidaki sikytinde git darp raporu al hic olmadi sikaytci ol 
tarafından
Yok madde kullanmıyor sigara bile icmez
(494 puan) tarafından
Allah allah sinir kontrolu yok o zmn bnm esimde oleydi kontrol edemez ama bnmkinde madde vardi hep altdan aldim ses etmedim en son dayanamadim bnle alakasi olmayan bi olyda siddet uyguladi yuzum gozum mosmos dudagim patladi ailemi aradim goturduler sikayetci oldum uzaklastirma aldim nasil yalvardi ayaklarima kapandi nerdeyse cocugumdan ayirma yapamam bn vs diye biraz olmaz molmaz dedim yalvarsin pismn olsun iyce diye sonra sartlarimi soledim su bu sole bole diye eve dondum suan onkadar iyiki anlatamm cunki bidaha sikaytci olsam neler olacagini cok iyi biliyor gozunu korkutmak lazim bazen cocuk duserdi gozunun onunde hani bnm yapacagim bisy yokken bile herkezin ortasinda vurmustu o halde bile ses etmedim milletin yanina gittim guldum icin kan aglasa bile teyzesinin kocasi dedi kayinvlideme duydum ayip etti ama gelin yine iyiymis belli bile etmedi geldi yanimiza bizim gelinler olsaydi ortaligi kaldirr giderdi diye
0 oy
(119,263 puan) tarafından
boylesi tedaviylede adam olmaz
tarafından
Valla doğru adamlık sonradan kazanılamaz ama bir ümit
0 oy
tarafından
Hasta dediğin gibi tedavi şart
tarafından
Evet ama bir turlu gitmiyor doktora
0 oy
(328 puan) tarafından
Allah ıslah etsin böyle adamları o küçücük cocugadami acımıyor ? 
tarafından
Acisa onun gözü önünde döver mi beni
(328 puan) tarafından
Annenin babanın yanına git kendini düşünmüyorsan çocuğunu düşün psikolojisini düşün o yavrunun.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tedavi olması gerek kuzum ama kabul etmez Allah yardımcın olsun evde başka dışarda başka çok iyi bilirim onları inandırması çok zor milleti kaşınıyo bu kadın derler,mis gibi adam derler 

Dışı seni ,içi beni yakar diye boşuna dememişler
tarafından
Öyle vallahi boyle insanlar çok kurnaz cok
0 oy
(75 puan) tarafından
Hem postu hem yorumları okurken ağzım açık kaldı ne diyeceğimi bilemedim Allah bildiği gibi yapsın gerçekten paramparça ederim elime geçse. Keşke tamamen kurtulabilsen pislikten. Allah'ım seni ve yavrunu korusun ya gerçekten korkunç
tarafından
Keşke kurtulabilsem keske
(75 puan) tarafından
2 rekat şükür namazı kılarım kurtulsan gerçekten o derece oldum. Hatta cidden kurtulursan haber ver kılacam şükür namazı dualarım da seninle olacak inşallah
tarafından
İnsallah kurtulirum da bende şükür namazı kilarim
(75 puan) tarafından
İnşallah Ya Rabb'iiiiim inşallah

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 656 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy