0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Beni taniyanlariniz var bu satırları şuan ağlayarak yazıyorum çünkü dün yasadiklarim belki hayatımın dönüm noktası keşke yasamasaydim ama yaşadım herşey imtihan..

Hangisinden başlasam bilemiyorum ..

Benim eşim çok iyidir ama kendi ailesi den başkasına merhamet duymaz ..

Benim eşim her zaman kendi ailesininn üzülmesini istemez ama karşındaki insana öyle değildir 

Benim eşim hemen ailesinin dokdurusuna gelebilen her dediklerine inanan ama karşındakini dinlemeyen bir insan tam bir narsist .

Ve dün ablası eşimi doldurdu kaynimla eltim tartismislar yurt dışı mevzusu yüzünden ve geldi benim eşim aradı ve onun yüzünden birdaha tartışmaya başladılar eşimin deidgi abimin kılına zarar gelirse ben yapacaklarını biliyorum halbuki sadece ortada olan kaynimin yaptıkları eltimdede hata var ama karı koca arasına girilmez herneyse öyle bir sınır küpüne dönmüştü ki gözü hicbirsey görmüyordu ...

Yemek yedik sesim çıkmadı biraz sakinlessin dedim ve neden insanların dokdurusuna geliyorsun demekle kavga başladı ve üstüme yürüdü bana vurdu bende bu ikinci hatası ailem arkamda değil polis desen kadın sığınma evinde yer yok diyor daha düne kadar herşey güzeldi ama bende ablaisni aradım ve deidmii insanların huzurunu bozuyordum ben disardayim şuan bu akşama ben ne yasadiysam aynısını sende yasa dedim normalde kadın sığınmaya gidecektim ama şuan kardeşimin evindeyim hastaneden döndür du babami aradım bana ikinci kez vurduğunda bu sefer babamın dediğini benim için psikolojisi bozulmuş insanlardan nefret ediyorum keşke biraz param olsa durumum olsaydı keşke .... Bir tane kızım var çocukla herşey dahada zor ..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babanininmi psikllojisi bozulmuş peki ya seninki
tarafından
Seninle evlenene kadar iyiydim ne olduysa senden sonra oldu deseydin
Bazı evlilikler ömür tuketmekten baska birsey degil
(6 puan) tarafından
Canm babam diyor psikolojisi bozuk diye benim için eşime malesef babam daha beter ...
tarafından
☺️☺️☺️☺️Tamm anladım ne kiziyon yaa
(6 puan) tarafından
Yok kizmiyorum canım inan çok kötü durumdayım şuan
tarafından
Keske gidecek yerin olsaydı enazindan belli bjr süreliğine
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından

Hiç bir şey anlamayan ben :ermm: 

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aile arkada değilseve Bi mesleğin yoksa herşey çok daha zor. Hiç karışmayın bırakın ne halleri varsa görsünler. 

Boşanmak niyetindeyseniz çocuğunuz büyüyene kadar açık öğretimden üni okuyun. Ön hazırlık yapın. Sonra yolunuza bakarsınız. Böyle Bi babanın evine sığınılmaz, sığdırmazlar. Kocanın ağzına da laf vermeye gerek yok. 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Madem sıkıntılı bir kocan var sana bulaşmadıkları sürece bırak birbirlerini yesinler. Ailen arkanda değilse ve mesleğin de yok çok zor bir şekilde para kazanman lazım.
(3,551 puan) tarafından
Markete gider kasiyerlik yapar yine kazanırım paramı. Ne gerek meslehe şimdi üni okuyan bile işsiz.
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım polis kadın sıgınma evinde yer yok der mi? Bişiler uydurma anlatmayın ya. Kadın sıgınma evine başvurmak isteyen kadının beyanı esas alınır. Hele bir de hayati tehlikesi varsa asla...milleti de yanlış yönlendireceksi 
(6 puan) tarafından
2 3 gün sonra diyor tutmaz snei dedi polis bana yalan birşey söylemiyorum dolu diyolar.
(6 puan) tarafından
Ben burda üzüntü kuyum senin dediğine bak.
(3,162 puan) tarafından
Yanlış yönlendiriyorsunmilleti tabiki diyecem kusura bakma. Burda Br sürü şiddet mağduru kadın var. Bir cesaret gelip tam gerekli mercilere başvuru yapacakken senin posta denk geldiler mi amaaaan. Yandılar. Polis öyle bişey demez. Polis olduguna emin misin diyenin.  Ordan cevap alamadın mı illerde ilçelerde sosyal hizmet merkezleri var oraya başvuracaksın hemen alırlar. Onu da mı yapamadın alo 183 ü ara. Yine yardımcı olunmazsa konuşalım. Allah yardımcın olsun. Üzüntülü olmana lafım yok.
(6 puan) tarafından
Yalan borcum yok sana kafamdan uydurcak değilim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 90 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Senbanayeterdin (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 860 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde paşammelegim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,028 göst.
26 Haziran 2019 Aile kategorisinde paşammelegim (89 puan) tarafından soruldu