0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
kizlar maalesef hayatimda oyle bir kaynana var ki allah dusmanima vermesin. Beni hic sevmez sebebi cok kiskanir beni. kiskandigi icin de kusur bulmaya calisir. eskiden kusurum calismiyor olmamdi baska birsey bulamamisti. simdide demedigim seyleri ben demisim gibi yapip küstü. esimle kavga ediyorlar esim is yerindeyken benim haberim bile yok suclusu ben oluyorum ben dedirttiriyo oluyorum.neyse esimle baristi benimle hala küs. 

esimin sevdigi bir corba var yogurtla yapiliyor sen seversin diye yapmis koca kavanoza koymus gel al diye soylemis. esim de aldi getirdi , benim yalana gerek yok icimden hic icmek gelmedi ben baska bir yemek yaptim yedim.corbayi ikiye bolduk ilk icmesinde birsey olmadi ya da az icti belki de ondan birsey anlamadik ama dun icti kalanini cok afedersiniz ishal kusma bir suru sey derken acillik oldu.zehirlenme baslangici. ben icseydim heralde ben de olacaktim. sonradan aklima baska baska seyler geldi yani umarim dusundugum seyi yapmamistir. yani büyü vs gibi seyler. (yoksa zehirleme degil elbette yanlos anlasilmis duzeltmek istedim. ) ben bu kadin yuzunden kendi iyi dusuncelerimi kaybetmeye basladim cunku kendisi hep suphecidir her dedigne her verdigine supheyle bakar. ben de oyle olmaktan korkuyorum inanin icimdeki iyi niyeti bu kadin yuzunden kaybetmek istemiyorum. insallah ben yaniliyorumdur.

9 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnsanlardan herşey beklerim 

Hem burda bazıları aman oğlunun çorbasına katmaz gibi şeyler diyor ama öyle her çocuk doğuran anne değildir.. olamıyor malesef 

Herşey beklerim kötü kaynanadan.

Sen içini ferah tut canım bol bol dua et dualar oku 

Allah'ın izniyle bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de kaynnaam daha beteriydi ne yaptik biliyor musun görüşmeyi kestik hayatimdan çıkardım ve rahatladık sana tavsiyem muhattap olma 
(506 puan) tarafından
canim ya inan eşimle küs oldugu zamanlar asiri rahatiz ama iste esim bir noktadan sonra annedir diye gereksiz bir duygusallikla ariyor sucu olmasa dahi yine esim adim atiyor sonra yeniden ayni seyler. ben hic gorusmek istemiyorum ama bunu esime nasil desem ki ben gorusmek istemiyorum desem buyutme der. beni korur savunur ama esimin huyu hemen yumusar. ama benim ailem yapsa aynisini elestirir kendi anasi yapinca onun kisiligi oyle der.
0 oy
tarafından
Oglunun sevdigi corba oldugu icin icine bisey kattigini sanmiyorum sadece sen yiyrcek olsan yapabilir derdim de o kadar da kotu bi anne degildir ya
(506 puan) tarafından
valla canim seviyorsun bahanesiyle de yapmis olabilir. birisine birsey yedirmek istersen en sevdigi seyi yaparsan bu is daha kolay. off varya gercekten usandirdi ya
tarafından
Evham yapiyosundur ya bence
(506 puan) tarafından
ins canim. yani ben büyüden suphelendim. esimle ayni seyleri yedik tek fark o corbadan icti ben icmedim. corbadan kaynakli diye kendisi de dedi.
tarafından
Corba kesmistir belki esin de sevdigi icin anlamamistir sen de yeseydin anlardin belki ne bileyim iyi tarafindan bakalim bi de
(506 puan) tarafından
ben nedense ilk geldiginde de icimden icmek gelmedi agzimi surmedim. ins dedigin gibi olmustur canim..
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Yok artık...kaynana nefretinde boyut atlıyor bazı insanlar da sen de yani... Seni zehirlemek istedi de oğlunun sevdiği çorbaya mı zehir kattı? Söylesene bunu eşine madem acile gtti kan tahliline baktırsaydı zehir varmıymış neymiş. 
(506 puan) tarafından
zehir manasinda demedim canim bu büyü vs gibi dusunmustum ben. yok zehir elbette uc nokta ben o acidan dusunmedim.
0 oy
tarafından
Yoğurt zaten bozulur , çok kaldıysa çorba ikinci yemeğe bozulmuştur.bence sırf seni zehirlemek için oğlunu da zehirlemeyi göze almamıştır
(506 puan) tarafından
canim zehirleme degil de ben büyü falan mi yapti acaba diye dusundum
tarafından
Kocanla aranız nasıl ki ne bileyim aşkım büyü hastanelik eder mi
(506 puan) tarafından
esimle aramiz cok iyi beni hep korur ona karsi. o yuzden de iyice kinli bana karsi. beni koruyor diye ogluna da ne laflar ne sözler eder. bazi kelimeleri agza alamiyorum terbiyem musade etmiyor. agzi bozuk. valla canim disaridan son derece modern iyimser fedakar gorunur ama alakasi yok. kaskati bir kalp dedigim dedik bir inatlik,  beni surekli kötülese benim yanimda baskalarinin gelinlerini över. ovdukleri insanlar da biliyoruz ne kadar tembel olduklarini. yani ben kotu oluyum da nasil olursa olsun
tarafından
Bu kaynanalar ne istiyor bu gelinlerden anlamış değilim valla. bu durumun büyü ile alakası olduğunu düşünmüyorum ama sen yinede araya mesafeyi koy, verdiği şeyleri eve falan alma derim ne olur ne olmaz
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnce yoktur..çünkü oğluna yapmış vermiş. Hiç böyle şeyler söyleyip koçanı kendinden uzaklastirma.
(506 puan) tarafından
kendisine soylemem zaten canim oyle birseyi nasil diyim
(1,297 puan) tarafından
Bazen insan dayanamıyor öyle bı hata yapma diye dedim.
0 oy
tarafından
Oğlu içeceği için yoktur tatlım sende paranoya yapmış kayinvalden nasıl bir aranızda olaylar geçti ise o kadar da yapmaz herhalde 
(506 puan) tarafından
valla canim kendisinde merhamet olmadigi ifin herseyi bekliyorum ama büyü fln gibi dusundum ben zehir degil yanlis anlasilmisim duzelttim.
tarafından
düzenlendi
Himm öyle şeylere inanıyorsa o olabilir tatlım bende herkesin verdiği yemeği yemen ozellikle arada kıskançlık olan insanların korkarım hediye verselerde almam
ailrimda eve getirmem  malesef öyle şeyler oluyor
(506 puan) tarafından
yani o konudaki dusuncelerini hic bilmiyorum hic belli etmez ama icimden bir ses icmemem gerektigini soyledi ilk geldiginde de. ve zaten agzima da surmedim. oyle bir sey yaptiysa da seytanindan bulsun kendi ogluna da bunu yaptiysa yaziklar olsun.
tarafından
O zaman bilemicem tatlım icememekle iyi yapmışsın basit bir zehirlenme de olabilir dediğin gibi   öyle birşeyse de Allah'a havale et yani
0 oy
(205 puan) tarafından
Kizz vallah benim kaynanamda öylee yemin ederim haksizda olsa haklıya çıkarır kendini doğru şeyleri yalan söyler abartarak söyler çay yapar meselaa içmem ben fazla aram yok diye bana dediği laf bu korkma içine bisey koymadım der bende cvp veririm tabbi ben sana öyle birsey demedim diye vallah kendisinj hiç sevmiyorum çünkü iki yüzlü kendisi sürekli eşimle aramı bozmaya çalışır gerçekten 
0 oy
tarafından
Amcamın karısı babama yapmıştı aynı şeyi oraya gitmişti gofret yemişti falan eve geldigin baya baya kusmustu zehirlenmisti daha öncede büyüsünü çok gördü annem dedeme vermişti hocaya götürmüştü dedemde kadın çok kötü biriydi cidden bekar kizkardesini babama ayarlayıp sevgili yapmıştı benle erkek kardeşim vardık ozamanlar neler çektik rabbim goruyor on katını kızları cekti inşallah bir şey olmaz canım ne diyelim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
26 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,167 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Adasun (130 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,169 cevap

34,973 kullanıcı

...