0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (7,300 puan) tarafından

Kizlar slmm yine ben yine bı sorun:))) 

Kizlar su sızdığını nasıl analriz 18+4 haftalık hamileyim ve arada iç çamaşırım ıslanıyor ama akıntı deyil akıntım beyaz şeklinde geliyor onu biliyorum ama bu tuhaf sanki idrarımı yapmış gibi az ama günde iki üç kere oluyor ve WC ye gitimde tuvaletimi yaptimda sanki hala yapcak hisii oluyor 15,20 saniye çok az az geliyor normalmi bunlar ya  tansiyondan sonra bu çıktı bide kokusuz renksiz :(:ermm:

6 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından

En İyi Cevap

Yokmu bilgisi olan;)

-Reklam-
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Akıntıdır canım illa beyaz olması şart değil su gibi geliyor bazen bende çiş kaçırdım sanıyorum 
(7,300 puan) tarafından
Bende yaa korktum açıkçası saol cnm
(9,599 puan) tarafından
Korkma kuzum normal  çiş hissi de normal sürekli varmış gibi hissedersin gidersin gelmez ben dışarı çıkamıyordum yürürken baskı oluyordu  tuvalet geldi sanıyordum
(7,300 puan) tarafından
Ya mesela WC ye gidiyorum varmış gibi oluyo bekliyorum bir iki dk gelmiyo hiç bişey ama ayağa kalktım anda geliyo akiyo biseyler
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Doktoruna danış canım ayrıca eczane de turnosol kağıdı galiba ismi onunla anlayabilirsin akıntı mi su mu diye yinede ihmal etme 
(7,300 puan) tarafından
Olmadı o kagitan alıyım ya
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Doktora görün bence 
(7,300 puan) tarafından
Öyle yaapicam cnm sıra bulmaya calisiyorum
0 oy
tarafından
enfeksiyon olabilir 

mantar olabilir

kaçırıyor olabilirsin 
(7,300 puan) tarafından
Enfeksiyon farklı olmuyomu renkli bnm öyleydi ama ilaç kulandim
tarafından
enfeksiyon sebep oluyor olabilir  enfeksiyon akıntısı farkli oluyor ama varsa idrar kaçmasına da sebep olabilir
0 oy
tarafından
Bende doğuma su aktığı ve susuz kaldığı icin 1 ay erken girdim böyle 3 4 gun akintidan fazla ama idrar kacmasindan az ıslaklık oluyodu camasirimda korktum randevumu öne aldım bi gittim doktor senin suyun en alt seviyeye inmis acil doğum dedi pata kute dogurdum
(7,300 puan) tarafından
Yaaa geçmiş olsun cnm bnmde idrardan az oluyor sıra da bulamadım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 88 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melikeee00 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 247 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı