0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Eşimin eline bakmaktan bıktım ya verse tamam diyecem ama ne desem ne gerek var diyor herşeye yok diyor para ver diyorum birşey lazım ne alacağını şöyle diyor diyorum gerek yok diyor vermiyor para kazanmak istiyorum onun eline bakmamak için küçük çocuğum var evden çalışmam gerek bilen varsa söylesin eve veren iş bilen varsa 

4 Cevaplar

0 oy
(95 puan) tarafından
Örnek tüm kişi montsuz gezdim evden çıkmıyorsun gerek yok dedi
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
bende malatyada yaşıyorum ama Burda eve iş veren firma yok sanırım annem baya araştırdı ama bulamadık geneli dolandırıcı başka şehirden yollayanlar . Ama tütün sarma işi yapabiiirsin oda çok kazanç sağlamaz gidip tütün dükkanlarıyla konus Verirler evde doldurur paketlersin 
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Malatyanın neresi acaba, yaz gelince pattik yapabilirsin evinin önüne koyar oturduğun yerden çekirdek çıkarırsın. Kayısı fiyatları da arttı baya. Kasa başına kazanırsın. 
(2,671 puan) tarafından
Yok Malatyalı değilim eşim oralı oraya gelin gittim :-)
(1,977 puan) tarafından
Yav Allah kahretmesin bende oraya gelinim :D
(2,671 puan) tarafından
Ha ha niye oyle dedin kız :-):-):-) memnun deil misin
(1,977 puan) tarafından
Adetleri ,akrabalık ilişkileri kültür farklarımız hiç hoşuma gitmiyor. Eşimi ailesini seviyorum ama malatya kültüründen genel olarak hiç memnun değilim .
(2,671 puan) tarafından
Aslen nerelisin ki canım yani banada farklı geldi yemek kültürleri falan hele evlendigimiz n sabahı kayısı vardı kayısı yaptım pattik :-):-):-)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Belki ondada yoktur canım hani eli sksktir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 721 göst.