0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Bi çogunuz biliyor 26+3 de dogum yapmıştım 13 yaşadı bebegim bugün 8.ci günü yoklugunun cennet kuşumun ben hemen bi bebek daha istiyorum bi doktor 3 ay biri 6 ay biri de 1 yıl beklenmeli 2.ci gebelik için diyor siz ne zaman gebe kaldınız ikinciye

3 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim hemen hamile kalan bile var 40 i cikmadan bazilarida 2 ay sorna kaldi tanidiklarimdan hic bi sorun yasmadilar. Ama biraz vucudun kendini toplasin sende bol vitamin al kanin normal seviyeye gelsin sonra daha saglikli bi sekilde hamile kalirsin insallah
(294 puan) tarafından
İnşallah çok ferahlattın beni allah da seni ferahlatsın inşallah
(3,950 puan) tarafından
Amin canım  ;)) rabbim hayırlı  sagliklk evlatlar nasip etsin insallah
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
4yas 3 ay var  benim iki sezeryanim arasinda ama cnm senin durumun farkli bide bebegin kucukmus basin sağolsun neden sezeryan oldun normalde olurdu sanki
(294 puan) tarafından
Eşden ayrıyordu ayrılması demek zaten nefes alamaması anne karnında ölecekti çok uzunmuş arası rabbim size bagışlasın acısını göstermesin duandan unutma benide
(1,251 puan) tarafından
Allah sabir versin cnm  hayirlisiyla sag saglim guzel evlatlar nasip etsin sana da insallah
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Başın sağolsun.. Bende 10 günlük bebeğimi kaybettim. Genetik dendi, tam bir sonuç bulamadılar. 3 sene sürdü testler vs ama çok şükür genetik hastalık çıkmadı. 3 sene ara vermiş olduk mecburen ama ilk zaman iyi bir kadın doğum a gitmiştim. 6 ayda toparlar rahim kendini, 6 ay sonra çocuk düşünebilirsiniz demişti. Sezaryana 2 sene ara dememizin sebebi ilk çocuk mahrum kalmasın diye demişti. 
(294 puan) tarafından
Başın sagolsun kuzum çok zor yaşadıklarımız rabbim yaşatmasın bi daha aslında çok mız mız birşyim canım çok kıymetli eşim bile 3 ay yatar dikişlerden demiş ben 3. Cü yardımsız kalktım ayaga yemegimi yaptım hastaneye gittim geldim her gün agrım sızım olmadı inşallah rahimde toparlamıştır bi an önce olsun istiyo insan kucagı boş kalınca sen iyi dayanmışsın
(2,479 puan) tarafından
Sağol Amin kimseye yaşatmasın.. Allahtan geldi dayandım elhamdulillah. Ama gerçekten kolay değil. Sıkılıyor insan ama vaktini gününü Allah bilir dedik dua ettik. Hayırlı evlatlarımız olsun. Bir bebiş bekliyoruz inşallah.. Rabbim sizede en hayırlı vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.bende çok dayanıklı gibi değilim aslında ama çabuk toparladım sezeryanı bünye olarak. Bir tek olayların süreci zorladı sadece. Allah yardımcınız olsun. İyi bir dr.la görüş ona göre olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 189 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 132 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Merve5656 (3 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...