0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaşlar doktor gittim bir yumurta gelişmiş bir tanesi büyümüş diyo. Altta 18. 17 ve 20.67 mm caplarinda yumurta görünüyor kağıtta öyle yazıyor. Ama ovulasyon testim hep silik yaa sinirlerimi bozuyor m. Günleri Değerlendiriyorum ama çatladı mi yoksa çatlamadi mi bilmiyorum. Catlatma iğneside doktor vermedi yunurtan var kendi çatlar ben dedi. Adetim düzenli sorun yok. Yaa bu testte de anlaşılmıyor yumurtlama oldu mu tam çatladı mi... Femara kullanıp ovulasyon testinde de Böyle silik çizgi gören üstüne gebe olduğunu öğrenen var mı. Son 2 test biri saat 2 de biri yarım saat akşam 8 de yapıldı 

image

2 Cevaplar

0 oy
(319 puan) tarafından
canim daha en en baslarinda oldugunda silik oluyor ben 2. hamileligimde daha adet günüm gelmeden idrarimjn kokusundan anlamistim 2 haftalikken ogrendim yani silikti o zamanda 6. haftada hastaneye gittim 
(166 puan) tarafından
Canm yumurtlama günümdeyim. Bugün kaç gündür bakıyorum hep silik ya ama doktor büyümüş dedi niye böyle gösteriyor anlamıyorum ki sinir etti ya
(319 puan) tarafından
Insallah hamilesindir canim  15 haftalikken falan anlamistim ilk cocugu hemen net cizgi cikmisti
(166 puan) tarafından
Dua et canm lütfen famera Kullandm iğne vurmadım inşallah çatlar inşallah tutar yaa ne olur dua edin :((Sorun yok tutsun artık
(319 puan) tarafından
Insallah kuzum insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
O dağıldığı gün sanki yumurtlama olmuş ve sonrasında çatlama olmus gibi
(166 puan) tarafından
Biliyorm ki canm yaa önceki test daha iyidi keşke bunu almasaydım. Diyorm israf olmasın diye kullanıyorum ama silik yaa anlamıyorum ki off inşallah çatlar inşallah tutar bu ay

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 268 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 235 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde sorumvar (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 590 göst.
13 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Yesilli (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.