0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

BEN EBRU CEYLAN'DAN SİPARİŞ VERMİŞTİM İÇİNDE

30 ADET OVULASYON + 3  ADET GEBELİK TESTİ 80.00 TL ELİMDEKİLER AZ KALDI TRENDYOL SİPARİŞ VERDİM NASIL ACABA BU MARKA KULLANAN VAR MI 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız normal test al gitsin 
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️ eşim yapalım diyo inan ya yorgun oluyom ya istemiyorum daha 2.5 yıl ekimde 3 yıl olacak ☺️☺️
tarafından
Kız daha çocuk varmi yoksa ilkmi olacak
(252 puan) tarafından
Yok bacım daha olursa ilk olmazsa hayırlısı artık ☺️ çalıştığım için hem ev hem iş hala oturtamadim ☹️ yorgun stresli oluyorum bazen
tarafından
Ooooo Kız ozman çalışmaya başlayın siz baya dinlenmişsiniz artık sex ruhun gıdasıdır strese yorgunluğa iyi gelir diyormusum :d
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ benim içim geçmiş ve bacım valla keşke kolay olaydı bazen zor oluyo Allah'tan adam anlayışlı ama bazen oda tabii çok zormuş vallaha ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ne ki ben 5 tl ye gebelik testi aldım öğrendim 
(16,289 puan) tarafından
Ovulasyonla yumurtlamayo takip edecek canım
tarafından
He tamam ben gebelik öğrenmek için alacak sandim bu kadar test fazla çünkü yanlış anlamışım tamamen :D
(252 puan) tarafından
Ovulasyon testi canım içinde 41 adet + 2 adet gebelik testi var bu daha hesaplı bence
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Canim bende ovulasyon testi ile hamile kaldim 5 aylik hamileyim arkadaşım da laboquick in ovulasyon testi ile hamile kaldı benle ayni 5 aylik onun icinde iyi diyorlarr ben instadan aldim hem kendi satiyor hemde takibini yapiyor farketmiyor herhalde ovulasyon testlerinin cogu ayni  zamanlarina sivi alimina falan dikkat edeceksinn 
(252 puan) tarafından
Evet canım bende 2 aydır deniyorum Ebru Ceylan'dan sipariş verdim bitince bunu deniyim dedim inşaallah bizde faydasını görürüz ☺️❤️
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bu fiyafa gayet iyi.

Bir gün ara ile ilişki de bulunun 

Nasip olur insAllah

(252 puan) tarafından
Amiiinn canım Allah razı olsun Ebru'dan aldığım hal bitmedi ama 4-5 kaldı oda bana yetmez hazır indirime girmişken alıyım dedim Rabb'im isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah ❤️☺️
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Arkadaki siyah yazılıyi kullandim 
(252 puan) tarafından
Benimde 41 adet ovulasyon o test
(5,272 puan) tarafından
Güzel test ben baktım ve uyguladım oldu
(252 puan) tarafından
Ayy maşallah canoo Rabb'im darısı bizlere de nasip etsin inşaallah ❤️☺️
(5,272 puan) tarafından
Amin isteyen herkese inşAllah
0 oy
tarafından
Ben kullandım bunları 
(252 puan) tarafından
Bazı ovulasyon testleri doğru çıkmıyomuş canoo bu marka nasıldır doğruluk payı olarak etkisini gördün mü
tarafından
Evet canım kullandım gayet de doğru gösteriyor bu ben 3 yada 4  ay kullandım ama üst üste değil hep ara vererek
(252 puan) tarafından
Bende ebru Ceylan'dan almıştım 30 adet ovulasyon e adet gebelik testi 80 bu daha hesaplı geldi bana

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 217 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 262 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,858 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 376 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,645 soru

11,506,311 cevap